in ,

2021’de Çıkan 10 En İyi Isekai Manhwa

I Refuse The Duke’ten, When The Evil Girl Loves’a kadar, bunlar 2021’de mutlaka okumanız gereken 10 Isekai manhwa.

Manhwa, son yıllarda denizaşırı taraftarların medya biçimini manga ile karşılaştırmasıyla popüler hale geldi. Manhwa, genellikle yukarıdan aşağıya doğru okunan ve tam renkli olan Güney Koreli çizgi romanlardır, ancak siyah-beyaz da olabilirler.

Isekai türü Japonya’da başka bir dünya anlamına gelse de, genellikle Japon eğlencesiyle ilişkilidir, bu da diğer yabancı medya biçimlerine dahil edilemeyeceği anlamına gelmez. Gelecek yıl ilk çıkışlarını yapan ya da yeni tarafta olan çeşitli ülkelerde bol miktarda var ve manhwa bir istisna değil. İşte hayranların 2021 de radarlarına alması gereken 10 Isekai Manhwa.

I Refuse The Duke

Isekai Manhwa
I Refuse The Duke

Aidan Dalton genç bir kadın ama bu gerçeği Duke Felix Berkeley’den saklıyor. Onunla evlenmeye karar verir, ancak bir şartla. Sonradan Aidan’ın Gloria adında bir aristokrat olan başka bir kişi olarak öldüğü ve reenkarne olduğu için Felix’ten gizlediği ortaya çıkar.

Şimdi başka bir bedende, ama Aidan’ın bazı anılarıyla, geçmiş benliğinde daha önce nişanlanmasına rağmen, Felix ile tekrar evlenmeye karar verir.

Beware The Villainess!

Isekai Manhwa
Beware The Villainess!

Bir kazayla karşılaştıktan sonra, bir üniversite öğrencisi bir romanın kötü karakteri olan Melissa Foddebrat olarak başka bir dünyaya reenkarne edilir. Tutumunu değiştirmek yerine, Melissa’nın kötü niyetini benimsemeye ve bu dünyada istediği her şeyi yapmaya karar verir.

Kötü planların hazırlanmasından çeşitli damatlara bakmaya kadar, Melissa yeni hayatını sonuna kadar yaşayacak.

When The Evil Girl Loves

Isekai Manhwa
When The Evil Girl Loves

Bir kız hasta ve kötü Prenses olarak bir romana ışınlandıktan sonra, hastalığını tedavi etmenin ve hayatını orijinal karakterin niyetinin aksine yaşamanın bir yolunu bulmaya karar verir.

Ayrıca romanda en sevdiği karakterlerin her biriyle tanışır ve orijinal karakterin diğerlerine getirdiği kasvet yerine kahkahalarla dolu bir hayat yaşar.

I Became The Villain’s Mother

Isekai Manhwa
I Became The Villain’s Mother

Düşes Roselia Chade, kötü üvey oğlu Einspannen Chade tarafından hedef alınan bir romandaki bir karakterdir. Bu kitabın içinde genç bir kadın çağrıldıktan sonra, genç çocuğu özenle yetiştirmeye karar verir, böylece romanda tasvir edilen kötü karakter gibi görünmez.

Bununla birlikte, Dük sürekli olarak oğlunu zehirlemeye ve öldürmeye çalışıyor, bu da Roselia’nın oğlunu tehlikeden koruma görevini üstleniyor ve aynı zamanda üvey annesini öldürmek istemesini engelliyor.

I Stole The Male Lead’s First Night

Isekai Manhwa
I Stole The Male Lead’s First Night

Bir üniversite öğrencisi şimdi Ripley adında bir aşk romanında bir yan karakter olduğunu fark ettiğinde, hikayenin kenarında zevk almaya ve karakterinin statüsünün hayatını deneyimlemeye karar verir. Ya da en azından, kahramanın yatağında Uyanana kadar yapmaya çalıştığı şey buydu, Zeronis, oraya nasıl geldiğine dair hiçbir ipucu olmadan.

Şimdi, Ripley ondan kaçınmak ve kötü adamların tuzaklarına düşmemek için elinden geleni yapıyor, ama dük’ü kendisine aşık bulduğunda tüm bunlar parçalanıyor.

How To Divorce The Male Lead

Isekai Manhwa
How To Divorce The Male Lead

Lee Sian uyanır ve geçmiş hayatını ve şu anki karakteri Juliana Auburn’a ne olduğunu hatırlar. Kocasını küçümsemekten başka bir şey yapmayan ve romanın başında öldürülecek olan düşes rolünü üstlendiği ortaya çıkıyor.

Lee Sian romanın trajik sonundan kaçınabilmesi için, kocasını en başından boşanmaya karar verir. Ancak, kocasının düşündüğünden daha fazla takıntılı olduğu anlaşılıyor.

The Villian Discovered My İdentity

Isekai Manhwa
The Villian Discovered My İdentity

Seo Yuri bir araba kazasında ölür ve bir yan karakterin büyük ikiz kız kardeşi Selena olarak Ayın şarkısı adlı bir Romana reenkarne edilir.

Ancak, bu karakterin korkunç bir sonu var, bu yüzden evden kaçan kardeşi Celestine’in yerini almaya karar veriyor. Şimdi şövalyelerin filosuna kayıtlı, kötü Veliaht Prens Ignis tarafından hızla keşfedildi ve roman ya da romanın yıkıcı sonucundan kaçınmak için elinden geleni yapmalı.

The Lady I Served Became A Young Master

Isekai Manhwa
The Lady I Served Became A Young Master

Sua, Blair adında bir karakter olarak en sevdiği romanın içinde reenkarne olduğunda, kadın kahramanı Chloe’ye yaşadığı denemelerde yardım etme görevi olduğuna inanıyor. Kitap versiyonunda Blair ve Chloe sıkı bir dostluk bağı kuruyorlar.

Ancak, Chloe’nin Romana kıyasla versiyonunun son derece farklı olduğu ortaya çıkıyor. Bu, Chloe ile aynı görünüme sahip bir adam evinde görünene kadar, bu kişinin romanda kim olduğuna dair cevaplar için çabalıyor.

Circle Zero’s Otherworldly Hero Business: Re

Isekai Manhwa
Circle Zero’s Otherworldly Hero Business: Re

Circle Zero’s Otherworldly Hero Business: Re, Paril adında soylu bir kadın olarak öldürülen ve reenkarne olan kibirli bir adamın kaderini takip ediyor. Soylu olsa da, cinsiyet yüzünden, önemsiz kabul edildiği ortaya çıkıyor.

Ancak Paril, bunun geçmiş yaşamında olduğu gibi gelişen bir iş adamı olmasını engellemesine izin vermeyecek ve bu yeni dünyada servetini ve başarılı hayatını yeniden kazanmaya karar verecek.

The Goal Is To Become A Gold Spoon, So I Need To Be Completely Invulnerable

Isekai Manhwa
The Goal Is To Become A Gold Spoon, So I Need To Be Completely Invulnerable

The Goal Is To Become A Gold Spoon, So I Need To Be Completely Invulnerable: tüm yollar ölüme gider! Kahraman Adriana, üvey kız kardeşi tarafından merdivenlerden aşağı itildikten sonra, anılarını geri kazanır. On yedi yaşına geldiğinde zehirle ölmeye mahkum olan küçük kız kardeşi olarak reenkarne edildi.

Bunu önlemek için, ailesinin etrafında düzgün davranmaya, etkili ailelere yakın olmaya ve İmparatorluğun Prensi, Efendisi veya İblisi olan üç adamdan biriyle evlenmeye karar verir.

İlginizi Çekebilir:  Jujutsu Kaisen: Gojo Satoru Nasıl Geri Dönebilir?
Genshin Impact

Genshin Impact: Yeni Oyuncular İçin İpuçları, Püf Noktaları ve Stratejileri

Mugen Train

Demon Slayer: Mugen Train’i İzlemeden Önce Bilmeniz Gereken Her Şey