in ,

2022 Bahar Sezonundaki En İyi İsekai Animeler

2022 bahar sezonu da insanları büyü, şövalyeler ve gece kulübü müziğine çekmeden edemiyor Ascendance of a Bookworm ve The Rising of the Shield Hero yeni bölümler çıkarıyor. Ayrıca bu sezon bir ton yeni isekai anime var. Bazıları unutulabilir olsa bile (The Greatest Demon Lord Is Reborn as a Typical Nobody) ya da adaletsiz olsa bile (The Executioner and Her Way of Life) çoğu seri için iyi diyebiliriz. İşte 2022 bahar sezonunun en iyi isekaileri.

Skeleton Knight In Another World

İsekai Anime

İlk sahne olarak garip bir şey seçmeleri dışında Skeleton Knight In Another World çok iyi başladı. Önceden bayağı örneği olan isekailer gibi burada da ana karakterimiz favori RPG oyununda doğuyor. Arc adında bir iskelet olarak. Overlord’daki Ainze bense de Arcın kişiliği çok farklı. Daha rahat davranıyor ve ihtiyacı olanlara yardım ediyor.

Arc’ın hayatı elf bir savaşçı Ariane ile tanışınca tamamen değişiyor ve Ponta adındaki çok tatlı bir maskot iskeletle beraber maceralara çıkıyor.

Ya Boy Kongming!

İsekai Anime

Bahar 2022’nin en güzel sürprizi olan Ya Boy Kongming! çok tuhaf bir hikayeye sahip olsa da emeğini taştan çıkarıyor diyebiliriz. Ana karkater Çinin üç krallık zamanından birisi. Kendi döneminde vefat ettikten sonra, Kongiming kendi vücudunda Tokyo’da yeniden doğuyor (daha çok 40lı yaşlarındaki vücuduyla geleceğe ışınlanıyor denebilir). Bu hikaye size tuhaf gelmediyse devamı var, Kongming dostumuz Tsukimi Eiko adında bir şarkıcı kızın menajeri oluyor ve inanılmaz zekasını kullanarak kızın süperstar olma hayallerine yardımcı oluyor.

Ya Boy Kongming!’in her sahnesinden pozitif enerji fışkırıyor, iki ana karakterin kalplere sıcaklık getiren ilişkisini görmek harika. Başlangıç hikayesi komik olsa bile, Eiko’nun hayallerini gerçekleştirme aşamasında işler ciddileşiyor. Ayrıca opening gerçekten muhteşem ötesi. Kesinlikle dinlemelisiniz.

İlginizi Çekebilir:  Sırasıyla Tüm Zamanların En İyi 10 Gizem Animesi

Trapped In A Dating Sim: The World Of Otome Games Is Tough For Mobs

İsekai Anime

Trapped In A Dating Sim: The World Of Otome Games Is Tough For Mobs ilk başta göze güzel gözükmüyor. İlk bölüm için en iyi yorum, sıkıcı demek olur. İlk bölüm, Leon yani ölüp de nefret ettiği otome oyununda doğan kişinin neden umurumuzda olması gerektiğini anlatamıyor. Kadınların kontrol ettiği sosyal sistem ve yan karakterler de aynı şekilde basit.

Ancak, Trapped In A Dating Sim üçüncü bölümde Leon dostumuz oyunun kötüsüne ve harem üyelerine meydan okuduğunda tamamen değişiyor. O vakitten beri anime iyi gidiyor, sık sık güldürüyor ve sık sık ilgi çekici karşılaşmalara tanıklık etmemizi sağlıyor.

İsekai Anime

Gelmiş Geçmiş En İyi İsekai Animeleri

Hunter x Hunter

Hunter x Hunter Mangası Kaldığı Yerden Devam Ediyor!