in , , ,

A Returner’s Magic Should Be Special Yeni Fragmanlarıyla Karakterleri Tanıtıyor

A Returner's Magic Should Be Special Fragman

A Returner’s Magic Should Be Special animesi, serinin başrol oyuncuları Desir Herrman ve Romantica Eru’nun yer aldığı iki yeni karakter fragmanının yayınladı.

Güney Kore’ye özgü bir web romanı olan manhwa A Returner’s Magic Should Be Special’ın yaklaşan anime uyarlaması için başrol karakterlerinden Desir Herrman ve Romantica Eru’yu tanıtan iki yeni fragman yayınlandı.

Resmi Crunchyroll YouTube kanalı, A Returner’s Magic Should Be Special’ın anime uyarlamasının başrollerini içeren iki yeni fragman yükledi. Fragmanlar, Desir ve Romantica’nın anime boyunca nasıl tanıştıklarına ve etkileşime girdiklerini anlatırken her iki karakterin zıt kişiliklerini de belirgin bir şekilde gösteriyor.

YouTube video
YouTube video

Anime uyarlamasının yapımcılığını Studio Arvo Animation (Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai!) üstleniyor ve yapımcı stüdyo projenin başına yönetmen Taishi Kawaguchi’yi (Tsuki to Laika to Nosferatu) getirdi. Senarist Takamitsu Kouno (Utawarerumono: Itsuwari no Kamen) serinin senaryosunu yazıyor ve yönetiyor, animatör Hiromi Kato (Guilty Gear) ise karakter tasarımının başında yer alıyor. Takuma Terashima (Aharen-san wa Hakarenai) serinin başrolü Desir’i seslendiriyor. Ona katılan seslendirme sanatçıları Sayumi Suzushiro (Kidou Senshi Gundam: Suisei no Majo) ve Natsumi Fujiwara (Spy x Family) sırasıyla Romantica ve Pram Schneider’i canlandıracak. Japon rock grubu Flow da animenin açılış şarkısı “Get Back “i seslendirecek.

Peki “A Returner’s Magic Should Be Special” Ne Anlatıyor?

Yazar Usonan’ın Güney Koreli web romanına ve Wookjakga tarafından çizilen aynı adlı devam eden webtoon serisine dayanan A Returner’s Magic Should Be Special, toprakların çoğunu yaşanmaz hale getiren Gölge Diyarlar tarafından harap edilmiş bir dünyada geçen epik bir fantezi animesi. Hikaye, insan uygarlığının çöküşünden önceki bir zamana geri gönderilen bir büyücü olan Desir Herrman’ı anlatıyor.

Webtoon’un Türkçeye çevrilmiş özeti ise şöyle: “Gölge Diyarlar dünyayı kasıp kavurmuş ve önlerine çıkan neredeyse herkesi yok etmiştir. İnsanlığın hayatta kalması, analitik düşünme yeteneği oldukça gelişmiş ve savaş konusunda deneyimli olan Desir Herrman’ın da aralarında bulunduğu sadece altı büyücünün başarısına bağlıdır. Geriye kalan kahramanlar kan dökülmesine son vermek için ellerinden geleni yapar… Ne yazık ki bu çabaları yeterli olmaz. Desir, son anlarında hayatının son bulduğunu düşünerek gözlerini kapatır, ancak gözlerini açtığında okula geri döndüğünü görür! Desir 13 yıl öncesine, kendisine bir şans daha verilen geçmişe dönmüştür. Muazzam bir şekilde ona bir şans daha verilmiştir! Kaybettiği sevdiğini görme şansı, savaşçı arkadaşlarıyla yeniden tanışma şansı ve dünyayı kurtarma şansı!..”

The Returner’s Magic Should Be Special Ekim’de Crunchyroll’da.

İlginizi Çekebilir:  Burcuna Göre Hangi Hunter x Hunter Karakterisin?
Pon no Michi

Yeni Mahjong Animesi Pon no Michi’nin İlk Fragmanı Yayınlandı

Jujutsu Kaisen

Jujutsu Kaisen: Lanetli Enerji Hakkında Bilmeniz Gerekenler!