in ,

Animeye Uyarlansa Harika Olacak 10 İsekai Manhwa

Anime’ye ilham verecek tek şeyin manga olması gerektiğini kim söyledi? Bu 10 manhwa, animeye harika bir şekilde uyarlanır!

Manhwa terimi, Koreli sanatçılar tarafından yaratılan çizgi romanlara atıfta bulunmak için kullanılır. Isekai türünde şaşırtıcı miktarda manhwa var. Karakter, sürükleyici bir video oyunu kullanarak başka bir dünyaya yeniden doğar veya başka bir dünyayı deneyimler.

Bu karakterler genellikle içinde bulundukları orijinal hikayeyi daha ilginç kılar, olay örgüsü ve etkileşime girdikleri karakterler üzerinde derin bir etki bırakırlar. Bu serilerin her biri benzersizdir ve aksiyonları, mizahları, romantizmleri veya genel olarak sağlıklı yapıları nedeniyle bu manhwaların her biri kendi animelerine sahip olmayı hak ediyor.

Recording Hall

İsekai Manhwa

Ran Romea De Lazia’nın bedenine yeniden hayat bulan kahraman, kötü üvey kız kardeşten üvey kardeşi Yustaf’ı koruyan birine dönüşüyor. Reenkarne olduğu romanı yazdığından beri, Ran bu yeni dünyada nasıl hayatta kalacağını çok iyi biliyor. Yustaf’a yaşattığı zorluklardan dolayı biraz suçluluk hissettiği için, kötü bir son yaşamamak için onun iyi tarafında kalmaya çalışırken, Yustaf için daha iyi bir hayat kurmaya çalışıyor.

Trash Of The Count’s Family

İsekai Manhwa

Kahramanımız, bir kontun kaba ve bencil oğlu Cale Henituse olarak reenkarne olur. Ne kadar iyi olduğunu çabucak fark eden Cale, kahraman tarafından dövüldüğü olay dışında, belirli olayları gerçekleşmesi için zorlayarak zengin ve kolay hayatını güvence altına almaya çalışıyor. Bu girişimleri, hikayenin yeni kahramanı olarak rolünü daha da pekiştiriyor. Bilgisini kendi yararına kullansa da, tipik aşırı güçlü ana lider olmaması oldukça ferahlatıcı oluyor.

The Strongest Florist

İsekai Manhwa

Kahraman Hwang Jae-Ho her zaman bir çiçekçi olmak istemiştir. Babasının onaylamaması ve çiçeğe karşı şiddetli alerjisi nedeniyle, hayalini başka bir dünyada gerçekleştirmek için sürükleyici bir oyuna dönüşür. Babası tarafından vücut geliştirmeye zorlandığı için, Hwang büyük bir yapıya sahip ve genellikle bir canavarla karıştırılır, ancak bitkilere gerçekten değer verir. Göründüğünden çok daha düşük seviyeli olmasına rağmen, gerçek dünyadaki eğitimi, oyundaki zorlu durumlardan kaçmasına izin verir. Hem komik hem de şaşırtıcı derecede aksiyon dolu bu seri, anime uyarlaması için mükemmel olurdu.

I Raised Cinderella Preciously

İsekai Manhwa

Külkedisi hikayesinin birçok farklı varyasyonu var. Ama bu benzersiz serimiz farklı. Eğer biri Cinderella’nın kötü üvey annesinin bedenine yeniden doğarsa Cinderella’nın ailesinin nasıl bir hayata sahip olacağına odaklanıyor. Hem kendisi hem de kızları için kötü bir sondan kaçınmak isteyen Mildred, iyi bir anne olmak için çok çalışır ve onlarla yakın bir bağ kurar. Beklentileri alt üst eden, bazı şaşırtıcı aşklara da yol açan iç ısıtan bir hikaye karşımıza çıkar.

Leveling Up, Only By Eating!

İsekai Manhwa

Bulimya hastalığı teşhisi konan Kan Ming Hyuk, o kadar kilo aldı ki hayatı artık risk altında. Diğer tüm seçenekler tükendiğinde, doktoru alternatif bir gerçeklik oyununa katılmasını önerdi. Oradayken, gerçek dünyada hiç kalori almadan yemek yemenin keyfini çıkarabiliyor.

Yeni yiyecekler keşfetme arayışı, onu istemeden aşırı güçlü, kızartma tavası kullanan bir kahraman yapar ve görevleri tamamlamasına yol açar.

The Duchess’ 50 Tea Recipes

İsekai Manhwa

Bir kadın Duchess bedeninde reenkarne olduğunda, Duchess, Chloe’nin isekai’de nadir görülen kişilik olarak kendisine çok benzediğini fark eder. Her ikisi de nazik ve başkalarının onları itip kakmasına izin veriyordu, ancak Duchess için işler çok daha kötüydü, çünkü o birileriyle konuşmaktan çok korkmuştu. Böyle devam etmek istemeyen Chloe, kendi ayakları üzerinde durmaya başlar ve ortak bir çay sevgisi aracılığıyla insanlarla bağlar kurar.

IRIS: Lady With A Smartphone

İsekai Manhwa

Ailesi İris’e ihanet ettikten sonra, olaydan birkaç yıl önce ihanetin ve Dünya’daki yaşamının anılarıyla yeniden doğar. Şaşırtıcı bir şekilde, Iris edindiği akıllı telefonu nadiren kullanır, ancak o kadar zekidir ki tekrar trajik bir son yaşamaktan kaçınabilir. Bilgisini kullanarak, kendisine ihanet edecek insanları ayıklar ve kendisi için parlak bir geleceği güvence altına almaya başlarken intikamını alır.

I Became The Villain’s Mother

İsekai Manhwa

Başrol, kötü adamın üvey annesinin vücudunda reenkarne olur ve hikayede başlangıçta üvey oğluna yaptığı acımasız muameleden sonra ölmesi beklenir. Doğal olarak, üvey oğluna nezaket göstererek bu kaderden kaçınmayı seçer, bu da onların bir anne-oğul bağı geliştirmelerine yol açar. Ancak, parlak gözlü masum çocuğun, geçmiş hayatında okuduğu kötü adamın kişiliğine hala sahip olduğuna dair hiçbir fikri yoktur.

Beware The Villainess

İsekai Manhwa

Kahraman, en sevdiği hikayenin kötülüğü olarak reenkarne olduğunda, sonunda tüm erkek başrollerin korkunç insanlar olduğunu fark eder. Biri çapkın, biri her yerde ana ipucunu takip ediyor, biri sadist, biri şiddet düşkünü. Amacı, bunu fark edince asıl başrolü tüm bu “aşk çıkarları”ndan kurtarmak oluyor.

Asla güçsüz değil, çok çalışıyor ve diğer karakterleri tetikte tutacak zekaya sahip.

FFF-Class Trashero

İsekai Manhwa

FFF-Class Trashero, on yıl boyunca kahraman olarak çalışmak üzere başka bir dünyaya zorla gönderildikten sonra birinin nasıl tepki vereceği konusunda oldukça karanlık ama mizahi bir yaklaşıma sahip… sadece tüm olayların sonu geldiğinde kötü bir iş çıkardığı ve her şeyi tekrar baştan yapması gerektiği söylenecek. Takım arkadaşları olarak kötü karakterlerle son macerası, Kin Han Soo’yu yormuş, hüsrana uğratmış ve ahlakını çarpıtmış, onun dünyasına dönmek için mücadele ederken bildiği her hileyi kullanmasına yol açmıştır.

Tokyo Revengers

Tokyo Revengers: Fragman, Olay Örgüsü, Yayın Tarihi & Bilinmesi Gerekenler

Yaoi Anime Önerileri

Yaoi Anime Önerileri