in ,

Yeni Assassin’s Creed Mirage Sanat Kitabı Gelecek Yıl Çıkacak

Assassin's Creed Mirage

Dark Horse, Ubisoft ile işbirliği yaparak, oyunda yaratılan görsel olarak etkileyici dünyanın perde arkası görünümünü içeren bir Assassin’s Creed Mirage sanat kitabını yayımlamayı planlıyor. GamesRadar’a göre, Assassin’s Creed Mirage Sanat Kitabı 9 Nisan 2024 tarihinde satışa sunulacak. Bu, standart sert kapaklı bir kitap olup, ancak bir üst sürümü de bulunacak. 9 x 12 inç ölçülerindeki sert kapaklı kitap 49,99 dolar olarak satılacak. Üst sürüm ise 99,99 dolara mal olacak ve bir kaydırmalı kılıf ile galeri kalitesinde bir litografi içerecek.

image 57

Assassin’s Creed Mirage sanat kitabı ayrıca okuyuculara belirli silahların yerlerini ve oyunun gelişimi hakkında bilgilendirici yorumları sunacak. The Art of Assassin’s Creed Mirage’ı düzenleyecek olan Ian Tucker, projeye duyduğu heyecanı şu şekilde ifade etti: “Dark Horse, Ubisoft ile olan işbirliğimize devam etmekten çok mutlu. Assassin’s Creed Mirage, ikonik Assassin’s Creed oyununun temel oynanışını yeniden deneyimlemenin harika bir yoludur ve sanat kitabı, geliştirme ekibinin mesleklerine olan sevgisinin bir kanıtıdır,” dedi. Assassin’s Creed Mirage sanat yönetmeni Jean-Luc Sala da işbirliği ve ortaya çıkan ürün için heyecanını şu şekilde iletti: “Assassin’s Creed Mirage sanat ekibi tarafından yapılan olağanüstü çalışmaları sergilemekten gurur duyuyoruz,” dedi. “Hayranların, bu güzel sanat kitabında oyunun yaratılmasının perde arkası detaylarını keşfetmekten keyif alacaklarını umuyoruz,” şeklinde heyecanını bildirdi.

Assassin’s Creed Mirage’in Ana Kahramanı Neden Basim?

Assassin’s Creed Mirage anlatı yönetmeni Sarah Beaulieu, Ubisoft’un oyunun başkarakteri olarak Basim’i neden seçtiğini açıkladı; “Valhalla’da, o çok karmaşık bir karakterdi ve onun başına kötü bir şey geldiğini biliyorduk. Ama neden geldiğini bilmiyorduk. Sadece bu hikayeyi havada bırakmak istemedik” dedi. “Doğru şeyleri yapmaya çalışıyor, ama her zaman kolay olmuyor,” Beaulieu ekledi. Beaulieu, “Gerçekten kötü başarısızlıklara” sahip karakterlere bir çekim hisettiğini de ekledi, ve Basim buna fazlaca sahip. Beaulieu, Mirage’de Basim’i seslendiren Lee Majdoub için büyük övgülerde bulundu: “Lee, bu konuda harika bir iş çıkardı çünkü Basim’in gençlik yıllarından başladı ve kaderine doğru yavaşça evrilen bir Basim’i seslendirdi. Neler olduğunu göreceksiniz. Ses, Basim geliştikçe değişiyor. Oyun içinde bu durum birkaç yıl boyunca gerçekleşiyor ve onun nasıl geliştiğini göreceksiniz,” dedi.

İlginizi Çekebilir:  One Piece Odyssey’e Yeni Başlayanlar İçin 7 İpucu
Vanitas no Karte

Vanitas no Karte: Vanitas’ın Gerçek Amacı Nedir?

Hangi Chainsaw Man karakterisin?

MBTI Kişilik Tipine Göre Hangi Chainsaw Man Karakterisin?