in ,

Black Clover: Doğru Olabilecek 10 Hayran Teorisi

Black Clover hayran teorileri için üreme alanı gibidir. Bütün teoriler akıllara durgunluk vermese de, çoğu teori, izleyicilerin dönüp bir kez daha bakmasını sağlayacak.

Black Clover hayran teorileri ve tahminler için üreme alanı gibidir. Gelecekteki gelişmeler ve karakterlerin arasındaki potansiyel bağlantılar çılgın tahminlere dönüşüyor ve hatta anime/manga topluluklarının arasında hararetli tartışmalara sebep oluyor. Mevcut bilgilerle birlikte, çok fazla spoiler vermeden, komplolar, eşleştirmeler ve krallık ortaya çıkıyor.

Black Clover ile ilgili bütün teoriler akıllara durgunluk vermese de, çoğu teori, izleyicilerin dönüp bir kez daha bakmasını sağlayacak. Olayları birbirine bağlamamız için tek ihtiyacımız olan şey dolaylı kanıt ve yeni bir kartopu etkisi yaratmak, başlangıç noktası en iyi ihtimal ile sallantılı olsa bile. Bu dünyanın her yerinden insanların katıldığı anime hayranlarının çeşitli zevklerinden biridir. Kaptan Yami’nin sık sık söylediği gibi, “Sınırlarını aş. Tam burada. Hemen şimdi.” ve Black Clover izleyen hayranlar hayal kırıklığına uğratmıyor.

Noelle, Asta’nın Kalbini Kazanır

Black Clover

Anime topluluklarındaki hayranlar, favori karakterlerini birbirine yakıştırırken sınır tanımazlar, eşleştirme ne kadar gülünç veya anlamsız olsa bile. Oyun sonu çiftinin teorisi havada uçuşurken, Asta ile en elverişli eşleşme Noelle gibi duruyor.

Bu tamamen bir spekülasyon değil, onların karakter gelişimlerine ve birbirlerine olan duygularını kayıtsızca ifade etmelerine de bağlı. Asta’nın kalbi saftır, bu onu romantizmden habersiz kılıyor, tabii çok sevdiği kardeşi Lily’i ilgilendirmiyorsa. Birlikte öldüren çiftler, birlikte kalır, Asta ve Noelle’nin karakter gelişimi ile birlikte bu görünmeye devam ediyor.

Sally, Black Bulls’a Katılır

Black Clover

Aslen Geceyarısı Güneşi’nin Gözü ile kumpas hazırlayan Sally, özünde bir bilim adamıdır. Asta hakkında çılgınca meraklıdır, onun sihir eksikliği, ve onun büyü kitabı. Sally özünde bir şeytan değildir, bu yüzden Asta, onun yardımına karşılık, bilimsel deney adına vücudunu sunduğunda, hemen kabul eder.

Elflere karşı yapılan güç gösterisinin ardından, Sally, canının istediği gibi deneyler yapabileceği anlamına geliyorsa, yolunu değiştirmeye isteklidir. Kaptan Yami’nin tuhaf birinin yada bir suçlunun ekibine girmesine izin verme konusunda hiçbir çekincesi yok, Gauche ve Gray ile görüldüğü gibi.

Asta’nın Yüksek İblis Astaroth ile Mitlere Özgü Bağlantısı

Black Clover

Yaygın demonoloji’de (şeytan ve cinlerin varlığını araştıran bilim), Astaroth cehennemin büyük dükü olarak düşünülür, ve modern dinsel uygulamalarda, o Beelzebub ve Lucifer ile birlikte şeytani üçlünün bir parçasıdır. Ayrıca Astaroth’un iblis lejyonlarına komuta edebileceği de düşünülüyor.

Şimdiye kadar, Charmy’nin kısmen cüce olduğu ortaya çıkmıştı, bu sebep ile Asta’nın kısmen iblis olabileceği kulağa mantıklı geliyor. Bu durum, şu sonuca yol açıyor, eğer Asta’da iblis kanı varsa ve dolayısı ile manası yoksa, iblisler üzerinde kontrol sahibi olabilir. Çılgınca, değil mi?

Su Elementi Ruhu Noelle’nin Büyüsü Olacak

Black Clover

Ruh büyüsü nadirdir ve bir nimet olarak kabul edilir. Bir büyücü seçildiği zaman, bu onun sahip olduğu güçlü potansiyeli ifade eder. Şu ana kadar, rüzgar ruhu Sylph, Yuno ile birlikte çalıştı, ve ateş ruhu Salamander, Crimson Lions’ın kaptanı Fuegoleon’a giden yolunu buldu.

Noelle’nin karakter gelişimi Asta’nınki ile uyumludur ve bu nedenle Yuno’nunkine de benzer. Bir su büyücüsü ve güç yörüngesi olarak potansiyeli ile, su ruhu Undine’nin gelecekte kendini Noelle’i desteklerken bulması olasılık dışı değil.

Asta ve Yuno, Kralın ve Büyücü Kralın Rollerini Devralır

Black Clover

Asta ve Yuno’nun büyücü kral olma hedefi var, ama sadece birisi ünvanı almayı başarabilir. Bu bilginin ışığında, sihirli güçlerinin gücü ve soğuk, sabırlı direnci nedeni ile Yuno’nun büyücü kral olma olasılığı var.

Bir diğer yandan, Asta etkileyici bir güce ve ayrıca bir şeytanın gücüne sahip. Bu güçleri iyiliğe ve insanların sosyal sınıfları ne olursa olsun onlarla bağlantı kurabilmek amacı ile dizginler. Bu yönde bakıldığında, Asta ve Yuno, Yonca Krallığını daha iyi bir yer haline getirmeye yardımcı olacak kadar güçlü konumlarda olacaklar.

Büyü olmadan, Asta Grimoire’ının Çürümesinden Kaçınabilir

Black Clover

Asta’nın büyü gücü eksikliği, ve asla pes etmeyeceğine olan sarsılmaz inancı, onun gerçek güçlerinin kaynağı. Bu teori, bir şeytanın beş yapraklı yonca büyü kitabının sahibinin kalbini manipüle etmek için sihre güvendiğini gösteriyor.

Asta, manaya sahip olmadığı için, diğer büyücülerin sihrini kesebildiği gibi, şeytanın yozlaşmasına karşı da bağışıklığı var. Bu durum, Asta’yı büyü kitabını bir şeytanın bile beklemeyeceği şekillerde kullanmaya hazırlar.

Licita gerçekten öldü mü, ya da..?

Black Clover

Asta’nın geçmişi, ve onun kadar güçlü iradeye sahip olan annesi Licita meydana çıktı. Ancak Licita, etrafındaki manayı emer, böylece kendi yaşam gücünü de tüketir, ve pişmanlık ile, oğlunu Hage kilisesinin bakımına terk eder.

Buna rağmen, sonunda bir şeytan olan Liebe’yi yetiştirir. Licita, güçlü bir düşmanla yüzleşmek zorunda kalır ve onun kavgası, Liebe’nin beş yapraklı büyü kitabının içinde kalmasına neden olur. Ve çarpışmaya girmek, Licita’nın korkunç bir şekilde sona geldiğini gösterse de, öldüğü doğrulanmadı. Onun hayatta olması olası bir durum mu? Somut bir çözümü olmayan çılgın bir hayran teorisi daha.

Nozel Silva X Dorothy Unsworth: Yardımcı Kaptanlardan Fazlası!?

Black Clover

Her ne kadar çözümü zor olsa da, kaptan Nozel ve Unsworth’un birbirleriyle ilişkisi olduğuna dair birkaç ipucu var. Dorothy, Noelle ile konuşurken, Nozel’in büyü dünyasında onun soğukkanlı, somurtkan havasından farklı bir kişiliğe sahip olduğunu gösteren bir versiyonunu çağrıştırıyor.

Bu, Dorothy’nin, onu tercih etmesi nedeni ile yalnızca kendisinin görmesine izin verdiği bir yanını görebileceğini gösteriyor. Bir diğer ipucu ise, Dorothy’nin Noelle’in annesinin lanetinin arkasındaki hikayeyi biliyor olması. Yaygın olarak bilinmeyen, içeriden öğrenilen bilgiler ile, Dorothy bunu Nozel’in kendisinden öğrenmiş olabilir. Her iki ipucu da Nozel ve Dorothy’nin ilişkisinin uzaklığını tahmin eden teoriler oluşturmak için birleşiyor.

Sevilen Sihirli Şövalye Kaptanları Yami ve Vangeance’a Ölüm

Black Clover

Karanlık üçlü tarafından ele geçirilen Yami ve Vangeance, yeraltı dünyasına bağlanan bir kanal olan Qliphoth Ağacını yeniden canlandırmak için kurban olarak tutuluyor. Ölümleri, karanlık üçlünün bu yolu bir kez daha yaratması için nihai hedef olarak değerlendirilecekti.

Ölümleri trajik olsa da, hem Asta hem de Yuno için bir büyüme noktası görevi görecektir, çünkü ikisinin kendi takımlarında kaptanlık rolleri için düşünülmesi olasıdır.

Yuno Maça Krallığının Kralı Olacak

Black Clover

Yuno’nun geçmişinin hikayesi ortaya çıktı: O, Maça Krallığının veliaht prensi. Onun amacı büyücü kral olmak olsa da, Yuno’nun gidişatı, Grinberryall Evi ile olan bağlantısını öğrendiği için değişebilir.

Sylph ve ruh dalışı ile Yuno’nun krallığı, kullandığı taç, pelerin ve baltalı kargı sayesinde önceden ima edilir. Aynı zamanda, Yuno’nun sorumluluk baskısı hissetmesi de mümkündür, özellikle karanlık üçlü yenilirse ve vatandaşların Krallıklarını eski ihtişamına geri döndürmek için rehberliğe ihtiyaçları varsa.

İlginizi Çekebilir:  InuYasha: Kagome’yi Diğer Shounen Kadın Kahramanlarından Farklı Kılan Şey Ne?
Yaoi Anime Önerileri

Yaoi Anime Önerileri

In These Words

In These Words En iyi BL Gerilim Mangası