in ,

En İyi Harem Animeleri

Harem Anime

En İyi Harem Animeleri, Ouran Host Club ve Rosario + Vampire gibi eğlenceli animelerdir, bu yazımızda Harem türünü sevenler için birçok sürpriz var.

Harem türü animeler kadar özgün ve özelleşmiş alt türler çok yoktur, burada neredeyse herkes ana karaktere aşık gibi gözükmektedir. Geleneksel olarak, bu genellikle Tenchi Muyo! gibi güzel kadınlarla çevrili genç bir adam olmuştur, ancak Ouran High School Host Club gibi “ters harem”ler de bu alt türün en popüler örneklerindendir.

Harem animeleri herkes için olmasa da, birçok anime bu alt türle ilişkilendirilen sınırlamaları aşmaktadır. Cinsiyetçi klişelere dayanmadan karmaşık, eğlenceli bir aşk hikayesi anlatmak mümkündür. En iyi harem serileri, sevenlerine çok şey sunmaktadır.

Omamori Himari

Omamori Himari

Omamori Himari, genç bir adam olan Yuuto Amakawa konu alıyor. Yuuto, normal bir yaşamın tadını çıkaracağını düşünse de, bunun değiştiği bir sırada ünlü bir iblis avlayan klanın soyundan geldiğini öğrenir. Ailesinin soy ağacı nedeniyle Yuuto, hayatına kast eden tehlikeli Ayakashi’lerle başa çıkmak zorunda kalır.

İlginizi Çekebilir:  MBTI Kişilik Tipine Göre Hangi Spy x Family Karakterisin?

Yuuto’nun hayatta kalabilmesinin tek nedeni, Himari adlı bir kedi kız savaşçısıdır. Himari, Yuuto’yu hayatta tutmayı kendi görevi olarak kabul eder ve diğer garip kadınların onu bulmasını engeller.

Ai Yori Aoshi

Ai Yori Aoshi

Kaoru Hanabishi tek başına yaşama planları kuran bir genç adamdır, ancak tren istasyonunda şans eseri karşılaşma; onu geçmişindeki, yol tarifi isteyen kadını hatırlatmaktadır. Ona yardım etmeye çalışır, fakat yardım ettiği kadın olan Aoi Sakuraba’nın çocuklukta evlenmek için sözleştiği kişi olduğunu fark eder.

Çocukluklarında güçlü bir bağları olmasına rağmen, zamanla her ikisi de nişanlandıkları sorumlulukları hatırlarlar. “Ai Yori Aoshi,” Kaoru’nun kiminle sonunda bir araya geleceğinin açık olduğu gibi görünen en garip harem serilerinden biri olabilir. Ancak, asıl mesele hedef değil, yolculuktur.

Rosario + Vampire

Rosario Vampire

Rosario + Vampire mangası animesine göre daha popüler olsa da hâlâ harem sevenler için birçok eğlence sunuyor. Tsukune Aono, iyi bir liseye girmekte o kadar zorlanır ki çaresiz kalan ebeveynleri onu Youkai Akademisi adlı bir yere kaydeder. Ne yazık ki Tsukune için, bu tam anlamıyla bir Youkai Akademisi’dir ve Vampirlerden Kar Prensesleri’ne kadar canavarlarla doludur. Daha da kötüsü, canavarlar Tsukune’nin insanlığını keşfederse, okul politikası onu öldürecektir.

Tsukune’nin Youkai Akademisi’ndeki ilk gününde, masum gibi görünen Moka Akashiya ile bağlantı kurar. Moka bir vampirdir – okuldaki en güçlü canavarlardan biridir – ve Tsukune ile olan bağlantısı, onun insan olduğunu anlamayı herkes için çok daha zor hale getirir. Ancak canavar kızlarla çevrili olan Tsukune, herhangi bir hoşlanmanın sonu olabileceğinin farkındadır.

Nagasarete Airantou

Nagasarete Airantou

Bir genç erkeğin elverişli kadınların bulunduğu bir adada mahsur kaldığı bir seri olan Nagasarete Airantou, 2000’lerin sonlarına kadar yapılması gereken bir konsept gibi görünüyor. Denizde kaybolan Ikuto Touhoin gizemli Airantou adası sahilinde bulur kendini. Orada kendini bir sürü güzel kadının çevrelediğini fark eder… ve hepsi bir erkek arıyor!

Nagasarete Airantou, tipik bir harem gibi görünse de yüzey altında birçok şey var. Airantou adasının sırrı, tüm erkeklerin ne olduğu ve adadaki bazı hayvanların neden konuşabildiği gibi birçok sır içerir. Ancak kadın kadrosu tanıdık türlere ayrılmıştır, bu da harem hayranlarının takip etmesini kolaylaştırır, hatta aynı zamanda aşırı tanıdık ve rahat hissettirebilir.

The Ambition of Oda Nobuna

The Ambition of Oda Nobuna

The Ambition of Oda Nobuna’da, lise öğrencisi Yoshiharu Sagara zaman içinde Sengoku Dönemi’ne taşınır ve büyük samuray Hideyoshi Toyotomi’nin yerini alır, dönemin en büyük savaş lordu Nobunaga Oda ile birlikte çalışır. Ancak bu evrende Nobunaga aslında güzel bir kadın olan Nobuna’dır. Yine de, Yoshiharu geleceğe dair bilgisini kullanarak Nobuna’nın imparatorluğunu kurmasına yardımcı olmaya karar verir.

Çoğu harem dizisi mizaha dayanırken, Oda Nobuna’nın Hırsı eyleme odaklanır. Yoshiharu kendi zamanına geri dönmek istiyor, ancak aynı zamanda güzel ve inatçı Nobuna’ya yardım etmek istiyor, bu yüzden olayları onun lehine manipüle eder. Bu harem serisinde romantik öğeler biraz daha hafifletilmiş olsa da, tarihi bir fantezi olan bu yapımda hayranlar için yeterli şey bulunmaktadır.

Saber Marionette J

Saber Marionette J

Saber Marionette J harem alt türünü bilimkurgu alanına taşıyor. Terra II gezegeninde Otaru, Marionette olarak bilinen bir grup dişi androidi keşfetme “şansına” sahiptir. Çoğu Marionette’in duyguları olmamasına rağmen, Otaru’nun üçlüsü “Maiden Devresi” sayesinde duygular geliştirir. Otaru için bu yapay kadınları beladan uzak tutmak bile yeterli bir iştir, ancak hepsi ona aşık olmaya başlayınca işler daha da kötüleşir.

90’lı yıllara ait bir seri olarak Saber Marionette J zamanının biraz ötesinde, bir gezegendeki bir adamın bir ev dolusu kadına bakması, nispeten yeni olan bir formülde büyük bir değişiklik. Aynı zamanda çok aksiyon odaklı, alt türün iyi bilinmesinden on yıl önce ortaya çıkan bir savaş haremi.

Amagami SS

Amagami SS

Amagami SS, Noel’e olan nefreti Noel arifesinde bir randevu için ekilmesinden kaynaklanan bir lise öğrencisi olan Junichi Tachibana’yı tanıtıyor. Ancak, işler onun için ancak bir harem serisinde olabilecek şekilde dengelenir. İki yıl sonra, okulundan bir değil altı farklı kadınla tanışır ve hepsinin kalbini kazanma şansı vardır.

Amagami’nin diğer harem serilerinde olmayan birçok özelliği var. Kış mevsiminde geçen Noel ortamı seriyi gerçekten romantik kılıyor. Daha da önemlisi, Amagami SS birden fazla evrende geçen farklı bölümlere ayrılmıştır. Her bölüm Junichi’nin farklı bir kızla olan ilişkisini geliştiriyor ve her ilişkinin ön plana çıkmasını sağlıyor.

To-Love-Ru

To Love Ru

To-Love-Ru, kahramanının zaten bir kadına aşık olmasıyla başlıyor. Rito Yuuki’nin tek istediği, cesaretini toplayıp aşık olduğu Haruna’ya çıkma teklif etmektir. Bu gerçekleşmeden önce, kendi gezegenindeki politik bir evlilikten kaçmak için Rito ile evlenmeye çalışan Lala adında bir uzaylı prenses sahneye girer. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Rito’nun sorunları burada başlar.

Black Cat’in yaratıcısından To Love-Ru, harem animelerinin diğer türlerle iyi bir şekilde eşleşebileceğini kanıtlıyor. Lala’nın Dünya’ya gelişi bir dizi başka uzaylıyı da kendine çekiyor ve dizi ilerledikçe hayranlar kendilerini sadece ekrandaki garip ilişkiler ağını değil, dizinin hikayesini de keşfederken bulacaklar.

Love Hina

Love Hina

Love Hina orijinal harem animesi olmasa da, 90’ların sonu ve 2000’lerin başında bu konsepti popüler hale getirdiği kesin. Baş karakter Keitaro Urashima, çocukluk arkadaşıyla birlikte gitmeye söz verdiği Tokyo Üniversitesi’ne girmek için elinden geleni yapan bir adamdır. Ne kadar çok çalışırsa çalışsın, asla yeterli görünmüyor. Ailesinin evinden kovulan Keitaro, büyükanne ve büyükbabasının otelini ziyaret eder ve burada otelin genç kadınlar için bir yatakhaneye dönüştürüldüğünü öğrenir.

Serinin başlangıcında Keitaro, yurtların yeni sahibinin kendisi olduğunu da öğrenir. Şimdi Keitaro, genç kadınlarla dolu bir binayla nasıl başa çıkacağını öğrenirken yurtları da yönetmek zorundadır. Büyüleyici bir kadın kadrosu ve ana karakter olarak sevimli bir kaybeden ile bu serinin nasıl bu kadar popüler olduğunu görmek kolaydır.

How A Realist Hero Rebuilt The Kingdom

How A Realist Hero Rebuilt The Kingdom

“How A Realist Hero Rebuilt The Kingdom” adlı seride Kazuya Souma basit bir devlet memuru olmaktan başka bir şey istememektedir. Başka bir dünyaya ve Elfrieden ülkesine ışınlandığında ve “adak” olarak başka bir ulusa verileceği söylendiğinde, hızlı düşünmek zorunda kalır. Yönetim konusundaki doğal yeteneğini kullanarak, kendisini kurtarmak için Elfrieden’i borçtan kurtarmaya çalışır.

Çoğu isekai serisinin aksine, “How A Realist Hero…” Kazuya’nın savaştaki hünerlerini kanıtlamaktan çok idari görevler üzerinde çalışmasını izlemeye daha fazla zaman ayırıyor. Bununla birlikte, keskin kılıcı ve asık suratlı kişiliği yerine nezaketi ve zekasının ona bir hayran koleksiyonu kazandırması ferahlatıcıdır.

High School DxD

High School

High School DxD’de Issei Hyoudou, güzel kadınlardan oluşan bir hareme sahip olmayı hayal eden sıradan bir lise öğrencisidir. Muhteşem bir kadın ona çıkma teklif ettiğinde, turnayı gözünden vurduğunu düşünür… ta ki kadın onu öldürene kadar. Neyse ki Rias Gremory tarafından hayata döndürülür, ancak Rias’ın bir iblis olduğu ve artık onun hizmetkârı olduğu ortaya çıkar.

Rias’ın Okült Araştırma Kulübü’ne katılmaya zorlanan Issei, meleklerin ve şeytanların dünyasına çekilir ve hayatta kalmak için meydan okur. High School DxD 2010’larda çok başarılı oldu ve birden fazla devam sezonu doğurdu ve şimdi hala sunacak çok şeyi var.

Is This A Zombie? Of The Dead

Is This A Zombie Of The Dead

“Is This a Zombie? Of the Dead”, tuhaf ama eğlenceli “Is This A Zombie?” serisinin ikinci sezonudur. Dizinin ilk sezonu, zamansız bir sonla karşılaşan ve gizemli bir büyücü tarafından diriltilen talihsiz bir genç adam olan Ayumu Aikawa’yı tanıtmıştı.

Şimdi bir zombi olarak yeniden hayata dönen Ayumu, etrafı en az kendisi kadar tuhaf olan sevimli kızlarla çevrili yeni hayatını yönlendirmek zorunda kalır. İkinci sezon, Ayumu’nun klişeleşmiş ‘sihirli kız’ güçlerini keşfederken büyük beğeni toplayan bu sevilen kadroyu takip ediyor.

Hayate The Combat Butler!

Hayate The Combat Butler

Hayate the Combat Butler’da hayranlar, ailesi onu terk ettikten sonra borçlarıyla baş başa kalan talihsiz bir çocuk olan Hayate Ayasaki’nin maskaralıklarını takip ediyor. Çaresizlik içinde, Yakuza’ya takas edilmek üzere olan bir kızı fidye karşılığı kurtarmak umuduyla kaçırır. Ne yazık ki, kız kaçırılma olayını bir aşk itirafı olarak algılar ve Hayate kendini onun uşağı olarak çalışırken bulur.

Dizi, Hayate’nin işverenine hizmet ederken ve istemeden başka kızların ilgisini çekerken yaptığı maskaralıkları takip ediyor. Eski bir dizi olmasına rağmen, Hayate the Combat Butler! modern harem oyunları arasında hala yerini koruyor. Mizahı ve karakter dinamikleri, hayranlarını bugüne kadar eğlendirmek için fazlasıyla yeterli.

Oh! My Goddess: Flights Of Fancy

Oh My Goddess Flights Of Fancy

Oh! My Goddess çoğunlukla unutulmuş klasik bir harem dizisidir. Ancak hayranları ikinci sezonu için hala yumuşak bir noktaya sahip: Oh! My Goddess: Flights of Fancy, bir yıl önce kendisine ebediyen bağlandığından beri tanrıça Belldandy ile mutlu bir şekilde yaşayan baş kahraman Keiichi Morisato’yu yeniden ziyaret ediyor.

OMG: Flights of Fancy, çifti günlük yaşamda ve beraberinde gelen tüm mücadelelerde gezinirken takip ediyor. Bu kez dizi, yol boyunca ortaya çıkan yeni aşklar ve arkadaşlıklar ile yardımcı oyuncu kadrosuna daha fazla önem veriyor.

Heaven’s Lost Property The Movie: The Angeloid Of Clockwork

Heavens Lost Property The Movie The Angeloid Of Clockwork

Kendi adını taşıyan diziden çok daha iyi olduğu düşünülen Heaven’s Lost Property the Movie: The Angeloid of Clockwork hayranların favorisi. Heaven’s Lost Property’nin konusunun büyük bir kısmını özetleyen film, gökten düşen gizemli bir kızla karşılaştıktan sonra hayatı sonsuza dek değişen Tomoki Sakurai’yi takip ediyor.

Hikaye aynı olsa da, The Angeloid of Clockwork olayları yepyeni bir bakış açısıyla anlatıyor. Bu, uzun süredir hayran olanlar için anlatıya taze bir his verirken, yeni gelenler için de takip etmeyi çok daha kolay hale getiriyor. Genel olarak, hafif yürekli ve eğlenceli, ancak şaşırtıcı derecede duygusal, orijinal seriden çok daha derine iniyor.

Yamada-Kun And The Seven Witches

Yamada Kun And The Seven Witches

Yamada-kun ve Yedi Cadı, yeni bir sayfa açıp normal bir lise öğrencisi olmaya çalışan eski şiddet yanlısı suçlu Ryuu Yamada’yı konu alıyor. Kolayca sıkılsa da, kazara Ryuu adında güzel bir onur öğrencisini öpmenin onları beden değiştirmeye zorladığını keşfettiğinde eski yöntemlerine geri dönüyor.

Ryuu’nun yeni yetenekleri onu Doğaüstü Çalışmalar Kulübü’ne götürür ve burada diğer üyelerle birlikte, hepsi de bir öpücükle harekete geçen güçlere sahip olan okulun yedi cadısını bulma arayışına girerler. Yamada-kun and the Seven Witches tuhaf bir seri, ancak çoğu hayran harem türüne benzersiz ve ilginç bir dokunuş olduğu konusunda hemfikir.

Nisekoi

Nisekoi

Yine bir lise animesi olan Nisekoi, bir yakuza ailesinin veliahtı olan Raku Ichijou’nun başka bir çeteyle anlaşmalı bir evliliğe sürüklenmesine odaklanıyor. Ne yazık ki, Raku ve nişanlısı Chitoge Kirisaki birbirlerinden nefret ederler ancak topyekün bir savaştan kaçınmak için birlikte kalmak zorundadırlar.

Nisekoi, Raku’yu kalbini gerçekten tutan kızı ararken takip eder. Bazı hayranları bunun sadece başka bir sevimsiz romantik komedi olduğunu iddia etse de, hayranlarının gerçekten sevdiği şey de bu. Herkesin moralini yükseltmek için mükemmel, sevimli ve komik bir dizi.

Tenchi Muyo! Ryo-Ohki

Tenchi Muyo Ryo Ohki

Tenchi Muyo serisi tüm zamanların en tanınmış harem serilerinden biridir. Her Tenchi serisi kendi başına başarılı olsa da, genel olay örgüsünü özetleyen bir dizi OVA olarak Tenchi Muyo! Ryo-Ohki inanılmaz derecede popülerdir.

Nispeten kısa olan Tenchi Muyo! Ryo-Ohki, bilimkurgu unsurlarını harem temalarıyla karıştırıyor. Dizi, efsanevi bir kılıca rastlayan genç Tenchi Masaki’yi takip ediyor. Bu kılıçla kendini farklı gezegenlerden gelen bir grup güçlü kadınla birlikte yaşarken ve onların merkezinde bulur. Tenchi, kendisinden çok daha büyük güçlerle dolu bir evrende tökezlerken komedi, aksiyon ve romantizm ortaya çıkıyor.

Tenchi Muyo! War On Geminar

Tenchi Muyo War On Geminar

Tenchi Muyo! War on Geminar, Tenchi serisi için bir ayrılığı temsil eder. Yeni bir kahraman olan Kenshi Masaki’yi takip eder, o kaçırılır ve Geminar’a götürülür, Kenshi’yi hiçbir şey bilmediği bir savaşın ön saflarına yerleştirir. Bu karmaşanın ortasında, genç adam kendini etrafı sevimli yabancı kadınlarla çevrili bulur, hepsi ona ilgi göstermektedir.

Tenchi Muyo’nun uzunluğuna ve genişliğine rağmen, War on Geminar muhtemelen serinin en popüler girişi olabilir. Yeni bir kadroyla bile, eski okul serisinin ruhunu yeniden canlandırdı ve uzun süredir fanları ve yeni gelenleri kendine çekti.

Ranma 1/2

Ranma 1 2

Hikaye, Genma Saotome’nin oğlu Ranma ile birlikte Çin’den geri dönmesiyle başlar. Tendo ailesinin babası, dojo’nun gelecekte ayakta kalabilmesi için kızlarından birini Ranma ile evlendirmek istemektedir.

Ranma, babasıyla Çin’deki antrenmanları esnasında lanetlenmiş kaynakların bulunduğu bir yerde antreman yaparken, babası bir kaynağa düşer ve bir pandaya dönüşür. Ranma ise efsaneye göre boğularak ölmüş bir kızın kaynağına düşer ve kıza dönüşür. Durum giderek karmaşık bir hal alır.

Saenai Heroine no Sodatekata

Saekano

Tomoya Aki, bir otaku olarak gerçekleştirmek istediği hayale sahiptir: En iyi görsel roman oyununu yaratmak. Bu oyunun ana karakteri ve rüyasının ilham kaynağı, arka plan karakteri olarak tanımlanan Megumi Kato’dur, gözlerinde ana karakter özelliklerine sahip bir şekilde belirir.

Oyunu zamanında tamamlamak için, anime sever profesyonel arkadaşlarından oluşan bir ekip ile çalışmaktan çekinmez ve ana karakter seçimine isteksizce yaklaşır.

The Eden Of Grisaia

The Eden Of Grisaia

Mihama’ya gelişinin üzerinden 1 yıl geçtikten sonra, Yuuji beklenmedik bir şekilde CIRS’te terfi etme fırsatını elde etmeye karar verir. Aksiyon ise, Yuuji’nin JB ile “şirket karargahı”nda buluşması ve terfi için gereken belgeler üzerindeki tartışmalarıyla devam eder. Yuuji, belgelere göre geçmişiyle ilgili hiçbir bağlantısı olmadığı söylenirken, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışır.

Bu arada, yurtta kızlar kendilerini, Sachi ve Makina tarafından birleştirilen parçalanmış belgelere takılıp kalmış şekilde bulurlar. Gözüken o ki, Yuuji’nin geçmişi, bugün bile kızları etkilemeye devam ediyor gibi görünüyor.

Date A Live IV

Date A Live IV

Ana karakterimiz Shido Itsuka, bir erkek lise öğrencisidir. Bahar tatilinin son gününde, şehri sarsan bir patlamanın ardından Shido’nun karşısında gizemli bir zırhlı kız belirir. Shido’nun üvey kız kardeşi Kotori, bu kızın “Special Disasterous Designated Creature: Spirit” adıyla çağrıldığını ve uzay-zaman sarsıntılarına neden olduğunu açıklar. Kotori, anti-ruh örgütüne bağlı bir komutandır ve Shido’nun bu ruh kızla çıkması görevini üstlenir.

The World God Only Knows

The World God Only Knows

Keima Katsuragi, okulunda asosyal olarak nitelendirilen ve tam anlamıyla bir oyun bağımlısı olan bir gençtir. Aynı zamanda internet ve oyun dünyasında “Fetih Tanrısı” olarak tanınır. Flört oyunlarında tüm kız karakterleri etkileyebilme yeteneğine sahiptir. Oyun dünyasını gerçek dünyanın üzerinde tutan biridir.

Bir gün, “yakalama” ile ilgili bir anlaşma e-postası alır ve bu daveti bir düello olarak değerlendirerek düşünmeden kabul eder. Hemen ardından, anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkan bir şeytan kız olan Elsee, ondan başıboş ruhları avlamasına yardım etmesini ister. Katsuragi başlangıçta bunu reddetse de, şeytan kız ona karşı gelmeleri durumunda her ikisinin de kafalarının kesileceğini söyler.

My Next Life As A Villainess

My Next Life As A Villainess

Sekiz yaşındaki Katarina Claes, bir dükün tek kızı olarak huzurlu ve sorunsuz bir hayat sürerken bir kaza geçirir ve hafızasını kaybeder. Öncesinde en sevdiği oyun olan “Fortune Lover”ı oynamıştır. Bu yeni dünyada bir yerlerden tanıdık olduğunu hisseden Katarina, aslında bu dünyanın “Fortune Lover” adlı sevdiği oyunun gerçek bir versiyonu olduğunu keşfeder.

Ancak, Katarina kötü bir karakter olarak yeniden doğmuştur. Oyunun kötü karakteri genellikle ölür veya sürgüne gönderilirken, Katarina bu kötü durumları atlatarak oyunu başarıyla tamamlamaya karar verir. Peki, kötü bir karakterin iyi bir sona ulaşması mümkün müdür?

Tenchi Muyo! GXP

Tenchi Muyo GXP

Seina Yamada şanslı bir çocuk değildir ve ne yazık ki bu şanssızlığından dolayı Seina’nın yanındakiler de nasibini almaktadır. Seina, Masaki tapınağında yaşayan Tenchi’nin öğrencisi olduğunu düşünen Amane adında bir GXP dedektifiyle karşılaşır. Amane, onu zorla GXP’ye yazdırır. Burada Seina, şanssızlığını tersine çevirebilen dört kadınla tanışır ve artık şansı gerçekten de değişmeye başlar.

Sekirei

Sekirei

Hayatta hep başarısız olan Sahashi Minato; iki defa üniversiteye girmeyi denemiş ama başaramamış, kadınlarla şansı hiç yaver gitmemiş, işsiz güçsüz bir gençtir. Aslında Sahashi Minato son derece zekidir ancak baskı altında hissettiğinde başarısız olmaktadır.

Bir gün Minato, tesadüfen Musubi adında bir kızla karşılaşır. Musubi, saldırıya uğradığında Minato’yu da yanına alarak kaçar ve zamanla Minato’nun aslında bir Ashikabi olduğu ortaya çıkar. Ashikabi’ler, savaşlarda yardımcı olacak özel bir genetik özellik taşıyan gizemli ustalardır ve eşlerine de Sekirei denir. Şirin kızlardan olgun kadınlara ve yakışıklı gençlere kadar çeşitli Sekirei’ler bulunmaktadır, ancak Sekirei dövüşleri son derece tehlikeli ve bazen ölümcül olabilir. Tokyo, savaş alanına dönüşürken Sekirei’ler Ashikabi’lerini ararken, Minato, Musubi’nin eşi olur. Ancak daha sonra bir Ashikabi’nin birden fazla eşi olabileceğini öğrendiğinde işler iyice karmaşıklaşır.

The Quintessential Quintuplets

The Quintessential Quintuplets

Yoksul ve antisosyal bir lise öğrencisi olan Fūtarō Uesugi, bir gün okulun büfesinde zengin olan transfer öğrenci Itsuki Nakano ile karşılaşır. Fūtarō Uesugi, bu varlıklı olan kız öğrenciye özel ders verecektir ve bu sırada diğer dört kız kardeşi ile de tanışmaya başlar.

Ouran High School Host Club

Ouran High School Host Club

Haruhi Fujioka, küçükken annesini kaybetmiş ve babası ile tek başına kalmıştır. Zeki olduğundan dolayı, aşırı zengin aile çocuklarının eğitim aldığı birinci sınıf okul olan Ooran Akademisinden burs kazanır.

Kendi başına ders çalışacağı bir yer bakarken, yanlışlıkla Host Klübünün kullandığı odaya girer. Çıkmaya çalışır ama Host Kulübünün başkanı buna izin vermez. Bu kargaşa sırasında, değeri 8 milyon yen değerinde olan bir vazoyu, Haruhi yanlışlıkla kırar. Host kulübü üyeleri Haruhi’nin bu 8 milyon yenlik vazonun parasını ödeyemeyeceğini bildiklerinden dolayı, onu mezun olana kadar Host Kulübünün kölesi yapmaya karar verirler.

Ama diğer gün Haruhi’nin aslında güzel bir yüzü olduğunu anlayan Host kulüp üyeleri, onu da Host kulübünün bir üyesi yapmak isterler. Haruhi, buna ilk başta karşı gelir. Kulüp başkanının, eğer Host Kulübüne üye olursan 8 milyon yenlik borcunu sileceğini, söylemesi üzerine Haruhi bu teklifi kabul eder.

Solo Leveling: Arise 8 Mayısta Çıkıyor!

Solo Leveling: Arise Oyunun Çıkış Tarihi Açıklandı!

City Hunter, Netflix'in Yeni Live Action Uyarlaması!

‘City Hunter’: Yayın Tarihi, Oyuncu Kadrosu ve Netflix’in Yeni Canlı Aksiyon Anime Uyarlaması Hakkında Bildiğimiz Her Şey