in ,

Bu Yılın En İyi Yetişkin Mangaları

Yetişkin Manga Önerileri

Manga, Manhwa ve Manhua türleri yaygınlaştıkça türler de çoğalıyor ve bu yazımızda bu yılın en çok okunan yetişkin mangalarını listeliyoruz.

Manga, Manhwa ve Manhua okuyucuları için, artan yetişkin mangalara yönelik ilgiden dolayı en çok görüntülenen ve en çok okunan ya da bilmediğiniz, henüz keşfetmediğiniz mangalardan bir liste hazırladık. Eminiz bu mangalardaki karakterler çoğu okuyucunun favori karakterini değiştirecek. Okuyucular, yetişkin mangalardaki hayal gücüne, imkanı olmayan konulara ve intikam konulu mangalar ile yetişkin içeriklerin ön planda olduğu mangaları seviyorlar.

Söylediklerimizin yanında benzersiz hikayeleri ve unutulmaz maceralar ile dürtü artırıcı aksiyon yetişkin mangaları da var. Okul temalı mangalardan fantastik temalara kadar tüm zamanların en eşsiz yetişkin mangaları okumak ve tadını çıkarmak için heyecan verici ve harika görsellerden oluşan güzel bir yetişkin manga listesi hazırladık.

Between Us

Yetişkin Manga
Between Us

Friendzone herhangi bir erkek için tehlikeli bir tanımdır. Tüm mutluluğunuzu, isteğinizi ve geleceğinizi alıp götüren ruh emici bir bölge. Ama eğer çocukluk arkadaşınız sizinle yaşamayı seçerse? Belki de keşfe çıkma zamanıdır. Hey, belki bu sefer evet der, ne dersin?

The Girlfriend Dice

Yetişkin Manga
The Girlfriend Dice

Birçok insan, partner değiştirme ve cezbedici aşk maceralarına atılma hayali kurar, ancak bunu söylemek o kadar kolay değildir! Ju-yeong ve Mina, bir bakıma “mutlu” denilebilecek bir ilişkileri vardır, ancak her şey sıradandır… taa ki sihirli bir zar ortaya çıkana kadar! Zarın gücü, çiftin kimyasını değiştirir ve aşk hayatlarına baharat katar. Sadece bir atış ve tamamen yeni bir Mina ortaya çıkar! Belki bu hayaller sonunda gerçek olabilir…

Hero Manager

Yetişkin Manga
Hero Manager

Cha Hyeon-seong her şeye sahiptir: inanılmaz güçler, bir kahraman olarak umut verici bir gelecek ve tatlı bir kız arkadaş. Sonra güçlerini kaybeder, diğer kahramanlar için düşük seviyeli bir yönetici olur ve terk edilir. Hyeon-seong, umutsuzluğunun zirvesindeyken, kendisi de gözden düşen eski bir kahraman olan Son Ga-yeong ile yolları kesişir. Birlikte geçirdikleri tutkulu bir gecenin ardından, biraz daha cesaretle Hyeon-seong’un gelmiş geçmiş en büyük kahraman menajeri olma potansiyeline sahip olduğunu keşfederler. Şimdi kalkıp işe gitme zamanı!

The Hypnosis Application was Fake

Yetişkin Manga
The Hypnosis Application was Fake

F-Sınıfı bir papaz, S-Sınıfı bir kadın tarafından makul olmayan cinsel tacize maruz kalır. Bir gün beni rahatsız eden kadınları aşağılayıp derslerini verirken, yarım yıldır kullandığım hipnoz uygulamasının sahte olduğunu öğrendim. O zaman ne tür bir hipnoz yapıyordum?

Zombie Girlfriend!

Yetişkin Manga
Zombie Girlfriend

Bir çift birlikte yaşamaya karar verir. Kulağa oldukça basit geliyor değil mi? Tabii tüm apartman kompleksinin zombiler, kurt adamlar ve iblisler ile dolup taştığını saymazsak… Erkeğimiz, çalışan bir alt gövdeye sahip bir yarım iskelet, kızımız ise çoğunlukla sağlam vücut parçalarına sahip bir zombi. Yine de, ara sıra meydana gelen mem-, yani akciğer kaymasına dikkat etmelisiniz!

Learning The Hard Way

Yetişkin Manga
Learning The Hard Way

Lisede kızlar tarafından acımasızca zorbalığa uğrayan Jinhoo, tam bir ezik olarak geçmişini geride bırakmak için elinden gelenin en iyisini yapar. Ancak bir gün, yeni öğrencisinin eski zorbası Yejin olduğunu öğrenir! Üniversiteye giriş sınavında iki kez başarısız olmasına rağmen, Yejin’in tek ilgi alanı yapay penis ve bir öğretmene ihtiyacı olmadığı konusunda kararlı. Ancak her zamanki gibi Jinhoo’ya işkence etmeye başlayınca Yejin, Jinhoo’nun ona öğretebileceği bazı şeyler olduğunu fark eder… ama bunu zor yoldan öğrenmeleri gerekmektedir.

Where is My Hammer

Yetişkin Manga
Where is My Hammer

Yurtdışında okuyan bir öğrenci olan Loki Laufeyson, Thor’un bir gecede ortadan kaybolan çekici ‘Mjolnir’i çalmakla suçlanır. Hikaye bize kayıp Thor’un çekicini bulmak için onunla temasa geçecek olan güzel tanrıçalarla muhteşem bir harem hayatı sunuyor.

Brave New World

Yetişkin Manga
Brave New World

Kore’nin en büyük şirketlerinden birinde çalışan ve pek de popüler olmayan bir ofis çalışanı olan Ho-Sung, kadınlar tuvaletine kamera kurmakla suçlandığı için bir günahkar gibi çömelmiştir. Ancak sonunda masum olduğu kanıtlanır. Sonra bir gün, aniden takım menajeri tarafından yeniden atandığı bildirilir. Galip gelmiş gibi görünmektedir, ta ki…

Lucky Guy

Yetişkin Manga
Lucky Guy

Hayatının en önemli sınavı… ve Jungsuk onu mahveder. Kız arkadaşı tarafından terk edilen ve seçtiği üniversite tarafından reddedilen gelecek kasvetli görünmektedir. Ancak Jungsuk, üzülmek yerine bir yıllığına yatılı bir dershaneye kaydolur. Bir grup stresli, azgın öğrenciyle dış dünyadan izole edilmişken, işler kısa sürede kızışmaya başlar. Ne kadar dikkat dağıtıcı! Belki de muhteşem, iri göğüslü Bayan Kang ile bire bir dersler onun odaklanmasına yardımcı olur. Sıkı çalış, Jungsuk. Güzel ve sert…

Sweet Guy

Yetişkin Manga
Sweet Guy

Hosang’ın hayatı boyunca kadınlarla olan şansının yaver gitmediğini söylemek yetersiz kalır. Eski üniversite arkadaşı Gahee’den aldığı elektrikli paspas elektrik akımına kapıldığında her şey değişir. Yeni keşfettiği bir yetenekle donanmış olan Hosang, hayalini bile kurmadığı bir hayata atılır…

Not Safe for Work

Not Safe for Work
Not Safe for Work

Nam Juho normal bir hayat sürmektedir. Tesadüfen bir hata sonucu balkon duvarı çöker ve çocukluk arkadaşı Yeo Juyeon’u karşısında bulur! Juho, bir kızla ilişkisi olacağını asla hayal etmemiş olsa da, bir şekilde farklı kızların arasına karışmıştır. ‘Sen de iç çamaşırlarımı merak etmiyor musun? İstersen sana onları gösteririm.’

King Of The Night

King Of The Night
King Of The Night

Yaşamak için yeni bir yer arayan sıradan bir adam, eskiden efsanevi bir erkek eskort olan gizemli bir hayaletle tanışır. Hayalet ona tüm kızların durumunu ortaya çıkaran özel bir yetenek öğretir ve gecenin kralı olma yolculuğu başlar.

Immoral Ties

Immoral Ties
Immoral Ties

Yeon Hee’nin ailesi, bir yurdun çatı katındaki odasında korkunç ama mutlu bir hayat yaşamaktadır. Bir gün olgun kızının bedeni yeni babanın gözüne girer. Kızıma olan şehvetimi inkar ediyorum ama bedenim dinlemiyor…

Intern Haenyeo

Intern Haenyeo
Intern Haenyeo

Korona salgını jenerasyonu! Tıbbi personel sıkıntısı nedeniyle, stajyer doktor “Hwang Gwangho” zorla “Denizkızı Köyü” denen bir yere atanır. Bir gün, sahilde savunmasız bir şekilde soyunan köyün haenyeo’larından biri olan “Hyeyeon” ile tanışır ve sıradan görünen hayatı, onların cinsel ilişkileriyle dolmaya başlar. “Haenyeo’lar elbiselerinin içinde bu kadar seksi görünmek zorunda mı?”

Childhood Bride

Childhood Bride
Childhood Bride

7 yıl aradan sonra memlekete dönüş, bu yer eskisinden farklı olarak artık kimsenin karşı koyamayacağı bir yere dönüşmüştür! Seksi kadın dalgıç kıyafeti giyen bir noona, erkeklerin, hatta seksi annesinin arkadaşının bile kalbini harekete geçiren olgun bir figüre dönüşmüştür…! “O zamanlar yapamadığımız şeyleri… şimdi yapalım mı?”

Romance Camping

Romance Camping
Romance Camping

Ordudan terhis olduktan sonra, ‘Chanyoung’ önceki çavuşunun isteği üzerine kendini bir kamp alanında yarı zamanlı çalışırken bulur, o gece bir güzellik onu elinden yakalar ve şöyle der… “Affedersin! Eşleşmek için benimle gel!”

Sponsor Me Please

Sponsor Me Please
Sponsor Me Please

“Vermeyi ve yaşamayı bilmek zorundasın.” O okuldayken babasının eğitimiyle başlamak zorunda kalan bir ilişki sponsorluğu. Benim harçlığım ayda sadece 60.000 won mu? Ama bu sadece bir bağış veya sponsorluk değil. Min-soo’nun hayatına çok zor da olsa güzel bir kız girer. “Merhaba sponsor!”

Slave Knight of the Elf

Slave Knight of the Elf
Slave Knight of the Elf

Kötü elfler tarafından yakalandım. Beni ölümden çok daha beter bir hayat bekliyordu… Düşündüğüm gibi… Bir elfin içgüdüsü, güçlü adam arzusu mu?! Ne? Ve erkek elflerin dişi elflere oranı 2’ye 8 mi? Ben, Yushin Gilliard, bu durumdan nasıl kurtulacağım?

Workplace Romance

Workplace Romance
Workplace Romance

Hiç bitmeyen iş arayışına elveda, heyecanlı ve hareketli günler kapıda. Ama senin benim patronum olman, lisedeki zorbam olman hiç mantıklı değil! Patronum Hye-Jung hakkında kötü söylentiler var. İşte böyle yapacağım, ne olursa olsun onun zayıf noktasını bulacağım! Zorluk çeken yeni bir çalışan, Dong-hyuk’un ofis hayatı ve güzel iş arkadaşları şimdi başlıyor.

Sizler için bu yetişkin mangaları önerdik, okuyucularımıza sizler de yorumlarda önerebilirsiniz!

İlginizi Çekebilir:  The Boxer Manhwasının Anime Uyarlaması Duyuruldu!
Hangi One Piece Karakterisin

Burcuna Göre Hangi One Piece Karakterisin?

Hayao Miyazaki Animeleri

Hak Ettiği Değeri Görmeyen Hayao Miyazaki Animeleri