in , ,

Cthulhu’lu Anime: D Cide Traumerei’nin Yeni Fragmanı ve Ön Gösterim Tarihi

Çoklu ortam projesi D_Cide Traumerei, büyü-korku çatışmalı CG animesi için bir ön gösterim tarihi duyurdu ve yeni bir fragman yayınladı.

Cthulhu benzeri canavarlarla savaşmak zorunda olan bir lise öğrencisini konu alan yeni CG anime serisi D_Cide Traumerei için yepyeni bir fragman yayınlandı.

Yeni fragman, animenin 10 Temmuz’da ön gösterim yapacağını doğrular nitelikte. CG anime serisi, mobil oyun geliştiricileri Sumzap ve Drecom’un yanı sıra Japon eğlence şirketi Bushiroad’un da işbirliğiyle üretilen D_Cide Traumerei çoklu ortam projesinin sadece bir kısmı. Bushiroad, yayınladığı kart koleksiyonu oyunlarıyla tanınsa da, Revue Starlight ve Bang Dream gibi birçok anime serisinin yapımına da dahil olmuştu!

Serinin animasyonu, 2012 yılı animesi Black Rock Shooter ile 2020’de çıkan Sakura Wars The Animation’ın ortak yapımcılığını da üstlenen stüdyo Sanzigen tarafından yapılıyor.

YouTube video

D_Cide Traumerei, ağabeyinin gizemli ve açıklanamayan ölümüne tanık olan lise öğrencisi ve yetenekli kick boksçu Ryuhei Oda’nın hikayesini anlatıyor. Garip bir yaratık tarafından ısırıldıktan sonra, Ryuhei tuhaf, akıl almaz canavarları rüyalarında görmeye başlar ve uyanık olduğu saatlerde de bu antik korkutucu şeylerin ona saldırmasıyla gerçeklik algısı parçalanmaya uğrar. Anime, D_Cide Traumerei projesinin diğer yarısını oluşturan oyun ile aynı dünyada geçse de, hikayenin mekanını oyunun kurgusal Yura Adası’ndan Tokyo’nun gerçek hayattaki Shibuya bölgesine taşıyor.

D_Cide Traumerei’nin İngilizce sürümü henüz duyurulmadı. Bushiroad’un önceki anime projesi BanG Dream! Sentai Filmworks tarafından Kuzey Amerika’da lisanslanmış ve dağıtılmıştı.

İlginizi Çekebilir:  En İyi Fullmetal Alchemist Openingleri
Honor Student at Magic High School

The Honor Student at Magic High School: Yayın Tarihi, Fragmanı, Konusu & Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Spy x Family

Söylentilere Göre Spy X Family Animesi 2022’de Çıkacak