in ,

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Genişleme Paketi Lansman Fragmanıyla Tanıtıldı

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Fragman, Tanıdık yüzlerini ve yeni yüzlerin bolca ön planda olduğu güzel bir görüntü sunuyor. Fragmanda ana karakterimiz V, hayatı boyunca korkunç hatalar yaptığını, ana oyundaki yaşananlarda dahil olmak üzere, kabul ediyor.

Ancak bu “onu içten içe tüketen bombanın” işlemediği anlamına gelmemekte. Bu bombadan kurtulmak için hükümet için çalışmaları ve rakip güçlerin önce ulaşmasını engellemek için İt yaka olarak bilinen bir yere sızması gerektiği anlamına geliyor. Ancak bu işte yalnız olmayıp, Solomon Reed (Idris Elba) gibi yeni karakterlerle tanışırken, Johnny Silverhand (Keanu Reeves) gibi tanıdık yüzlerden de yardım alacak.

Cyberpunk 2077, İt Yaka’ya Giriş Yapıyor

Lansman fragmanı, birçok yeni mekanı göz önüne sunuyor ve DLC için merak uyandırıyor. Örneğin, ana oyun gibi, yapılan tercihlerin ve eylemlerin sonuçları olduğunu gösteriyor. Bir noktada, Solomon Reed şunları belirtiyor: “Büyük oyunlar oynarsanız, büyük sonuçlarla yüzleşirsiniz.” Silverhand ise oyuncuların “deneyimli Rakiplerle uğraştığınızı” ve “Oyun’u oynayın, sadece oyun olmayın” dediğini söylüyor. İt Yaka, kendi kurallarına göre oynanan bir yerdir ve bu “Casusluk gerilimi,” oyuncuları kendilerini kaybetmeden hayatta kalmaya zorlayacak.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty için resmi özet şöyle diyor: “Yeni Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nın yörünge mekiği, Night City’nin en ölümcül bölgesi üzerinde vurulduğunda, onu kurtarabilecek tek kişi sizsiniz. Kiralık bir siberpunk olan V olarak, casusluk ve siyasi entrikanın dolambaçlı ağına derinlemesine dalın, gücün en yüksek kademesini Karaborsa’nın paralı askerlerinin acımasız dünyasıyla bağlayan bir hikayeyi çözün. Tetiği çekmeye hazır insanlar tarafından işletilen ve demir yumrukla yönetilen bir şehir olan İt Yaka’ya sızın. NUSA uyuyan ajanı Solomon Reed (Idris Elba) ve Johnny Silverhand’ın (Keanu Reeves) desteği ile paramparça sadakatler ağına sızın ve çatlak bir dünyada hayatta kalmak için her becerinizi kullanın; bu dünya, umutsuz dolandırıcılar, gölgeli ağ gezerler ve acımasız paralı askerlerin dünyasıdır.”

İçerik Yazarı Foncé but Kedi

Bir cevap yazın

Clannad

Clannad: Kalbimizi Sızlatan 9 Sahne

Gojo Satoru

Jujutsu Kaisen: Gojo Satoru Nasıl Geri Dönebilir?