in ,

Denjin N’in Mangası Bitiyor!

Kazu Inabe, Yuu Kuraishi ve Kuu Tanaka’nın mangası Denjin N (Electric Man N), serinin son bölümü olan 37. bölümü; bu pazartesi Kodanshi tarafından geliştirilen Comic Days uygulaması üzerinden yayımlayacak.

Yegâne tesellisi VR olarak idol videosu izlemek olan Tadahiro, korku evi merkezinin sefil bir dükkanında çalışmaktadır. Mutsuz aile yaşantısı yüzünden lise eğitimini yarıda bırakan Tadahiro; yarı zamanlı işindeki patronunun tehditlerine karşı tek yapabildiği ise idolü olan Kanzaki’nin onu teselli ettiği VR’a gömülmektir. Bir gün Tadahiro körkütük sarhoş annesi ile kavgaya tutuşur ve bedeni yaşanan kazadan sonra akla hayale gelmez düzeyde biçimsiz bir hâl alır.

Manga serisi 22 Nisan 2019’da uygulama üzerinden yayımlanmaya başlandı, Inabe manga çizeri olarak görev alırken Kurahishi hikaye yazarı; Tanaka ise bu serinin bir araya gelişini sağlamıştır. Kodansha serinin 13 Mayıs’ta üçüncü kez kitaplaştırılmış halini yayımlamıştır.

Kodansha Comics, Inabe ve Kuraishi’den Fort of Apocalypse serisini İngilizce olarak dijital ortamda yayımlamış; Crunchyroll ise daha öncesinden bölümleri eş zamanlı olarak yayımlamayı teklif etmiştir; aynı zamanda Inabe ve Kuraishi’den Starving Anonymous serisini dijital olarak yayımlamıştır.

Ayrıyeten Kodansha Comics, Kuraishi ve Keishi Nishikida’nın manga serisi olan My Wife is Wagatsuma-san‘ı dijital olarak yayımladı. Tanaka’nın Tate no Sekai adlı manga serisi, Ocak 2019’da Sueisha’nın Shonen Jump+ sitesinde yayımlanmaya başlamış, Kasım ayında ise bitmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Pride Ayına Özel Okumanız Gereken 5 LGBTQ+ Manga
Gorsel 2 scaled scaled

Sanal Youtuber Ajansı Hololive 5. Nesil Yeteneği Çıkarıyor

Inugami Kai e1600775889639 1

Inugami Re Mangası Güz Ayında Bizlerle