in ,

Evangelion: 3.0+1.0’ın Sonuncu ve Spoiler Dolu Fragmanı

Evangelion-Thrice-1

Japonya’da 6 milyondan fazla bilet satışını kutlamak için Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time’ın, spoiler dolu son bir fragmanı yayınlandı.

UYARI: Bu makalede yer alan fragman, Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time hakkında ciddi spoiler’lar içermektedir.

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time’ın — Rebuild of Evangelion dörtlemesinin dördüncü ve son filmi — son fragmanını yayınlandı ve sizi uyarıyoruz, kesinlikle ağzına kadar spoiler ile dolu.

YouTube video

Studio Khara’nın resmi YouTube kanalında paylaşılan sonuncu Thrice Upon a Time fragmanı, önemli bir dönüm noktasını kutlamak için gelip çattı. Khara’nın Twitter’dan duyurduğu üzere film, vizyona girişinin 102. gününde Japonya’da 6 milyondan fazla bilet satışına ulaştı.

Bu duyuru, Thrice Upon a Time‘ın, bir önceki film olan Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo‘yu 3,7 milyar Yen’den fazla geçerek Japon gişesinde 9 milyar ¥’yi (yaklaşık olarak 81.67 milyon $) aştığının doğrulanmasından kısa bir süre sonra geldi.

Thrice Upon a Time, bu yılın başlarında 8 Mart’ta Japonya’da vizyona girdi ve Japonya dışında henüz yayınlanmamış olmasına rağmen hızla hem ülkede hem de dünya çapında en yüksek hasılat yapan Evangelion filmi oldu. Filmin belirli sahnelerinin güncellenmiş versiyonlarını içeren Evangelion: 3.0+1.01 Thrice Upon a Time ise 12 Haziran’da vizyona girdi.

Şu an için, Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time’ın uluslararası olarak ne zaman yayınlanacağına dair elimizde resmi bir açıklama yok.

İlginizi Çekebilir:  Sırasıyla En İyi 12 Futbol Animesi ve Mangası
Manga

Manga, Manhwa ve Manhua Arasındaki Farklar, Açıklandı

Honor Student at Magic High School

The Honor Student at Magic High School: Yayın Tarihi, Fragmanı, Konusu & Hakkında Bilinmesi Gerekenler