in ,

Evangelion: 3.0+1.0’ın Sonuncu ve Spoiler Dolu Fragmanı

Japonya’da 6 milyondan fazla bilet satışını kutlamak için Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time’ın, spoiler dolu son bir fragmanı yayınlandı.

UYARI: Bu makalede yer alan fragman, Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time hakkında ciddi spoiler’lar içermektedir.

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time’ın — Rebuild of Evangelion dörtlemesinin dördüncü ve son filmi — son fragmanını yayınlandı ve sizi uyarıyoruz, kesinlikle ağzına kadar spoiler ile dolu.

Studio Khara’nın resmi YouTube kanalında paylaşılan sonuncu Thrice Upon a Time fragmanı, önemli bir dönüm noktasını kutlamak için gelip çattı. Khara’nın Twitter’dan duyurduğu üzere film, vizyona girişinin 102. gününde Japonya’da 6 milyondan fazla bilet satışına ulaştı.

Bu duyuru, Thrice Upon a Time‘ın, bir önceki film olan Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo‘yu 3,7 milyar Yen’den fazla geçerek Japon gişesinde 9 milyar ¥’yi (yaklaşık olarak 81.67 milyon $) aştığının doğrulanmasından kısa bir süre sonra geldi.

Thrice Upon a Time, bu yılın başlarında 8 Mart’ta Japonya’da vizyona girdi ve Japonya dışında henüz yayınlanmamış olmasına rağmen hızla hem ülkede hem de dünya çapında en yüksek hasılat yapan Evangelion filmi oldu. Filmin belirli sahnelerinin güncellenmiş versiyonlarını içeren Evangelion: 3.0+1.01 Thrice Upon a Time ise 12 Haziran’da vizyona girdi.

Şu an için, Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time’ın uluslararası olarak ne zaman yayınlanacağına dair elimizde resmi bir açıklama yok.

Manga, Manhwa ve Manhua Arasındaki Farklar, Açıklandı

Honor Student at Magic High School

The Honor Student at Magic High School: Yayın Tarihi, Fragmanı, Konusu & Hakkında Bilinmesi Gerekenler