in ,

Fairy Tail’in Yaratıcısının Yeni Serisi Dead Rock İçin Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı

Dead Rock

Fairy Tail ve Edens Zero hayranları, mangaka Hiro Mashima’nın bu yılın başında sürpriz bir şekilde duyurduğu Dead Rock mangasıyla ilgili gelişmeleri heyecanla bekliyorlardı. Sonunda, çıkış tarihi ve adı doğrulandı ve hayranlar, Hiro Mashima’nın yeni mangası DEAD ROCK’ı okumak için çok daha fazla beklemek zorunda kalmayacaklar.

DEAD ROCK’ın çıkış tarihi, Mashima’nın diğer eserlerini haftalık dergilerinde yayınlayan Kodansha’nın Monthly Shounen Magazine tarafından doğrulandı ve ardından mangaka tarafından da onaylandı. Yeni manga, Ağustos dergisinde yayınlanacak ve resmi olarak 6 Temmuz 2023 tarihinde okurlarla buluşacak. Hayranlar, Mashima’nın yeni bir manga üzerinde çalıştığını biliyorlardı, ancak bu yayın duyurusu, mangadan ne bekleyebileceklerine dair biraz daha içgörü sağladığı için onları heyecanlandırdı.

DEAD ROCK: Çıkış Tarihi 6 Temmuz

Mashima, DEAD ROCK’un, daha uzun soluklu serilerinden farklı olarak, kısa süreli bir serüven olacağını belirtti. Duyuru aynı zamanda başkarakter olan iblis Yakuto’nun resmi illüstrasyonunu da içeriyordu. Mashima’ya göre, bu seri şimdiye kadar denediği her şeyden farklı olacak, ancak şu ana kadar ortaya çıkan çizimlerle manga, Fairy Tail ve Edens Zero karakterlerinde görülen karakteristik stile sahip olacak. DEAD ROCK, İblisler ve İblis Kral’ların eğitim alanı olan Dead Rock etrafında dönen, Yakuto’nun karanlık bir fantezi serisi içinde dönen macerlarını anlatacak.

Başarılı birçok seriye imza atmış olmasına rağmen, görünüşe göre Mashima hâlâ kendini zorlamak istiyor. Diğer serileri genellikle karanlık veya kasvetli olmaktan kaçınırken, hayranlar DEAD ROCK’ın karanlık fantezi türündeki daha derin konuları nasıl ele alacağını görmek için merakla bekliyorlar. Fairy Tail: Hundred Years Quest ve Edens Zero’nun 2. sezonu da mangayla birlikte devam ederken, Mashima başka bir manga yapmakla meşgul olacak. Yeni seri için o da hayranlar kadar heyecanlı görünüyor ve yakın zamanda ara verme gibi bir niyeti olmadığı oldukça açık.

İlginizi Çekebilir:  Hak Ettiği Değeri Görmeyen 10 Manhwa

Temmuz ayında yayınlanacak bir tarihle, hayranlar nihayet bekledikleri serüvene başlama heyecanını yaşıyacaklar. Hiro Mashima’nın farklı serileri hala yayınlanıyor ve uyarlanıyor olduğundan, DEAD ROCK’u okumak için beklerken hayranlar sıkılmayacaklar.

Unutmayın, Hiro Mashima’nın DEAD ROCK’ı 6 Temmuz’da çıkacak!

hangi yugioh karakterisin

Burcunuza Göre Yugioh Hangi Karaktersiniz?

Muichiro

Demon Slayer: Muichiro, Diğer Öncüler İçin Çıtayı Yükseltiyor!