in ,

Genshin Impact: Yeni Oyuncular İçin İpuçları, Püf Noktaları ve Stratejileri

Genshin Impact’i oynamak zor görünebilir, ancak bu ipuçları ve püf noktaları herhangi bir oyuncunun açık dünya gacha RPG’sinde başarılı olmasına yardımcı olacaktır.

Genshin Impact: ilk kez, bir free-to-play gacha mobil oyunu olarak dünyayı büyüledi. Bu ücretsiz açık dünya RPG, güzel manzaraları, heyecan verici dövüşleri ve sevimli karakterleri ile birçok kişinin kalbini büyüledi. Oyuncular, takımlarını istedikleri gibi inşa ederken Teyvat’ın geniş dünyasını keşfetmekte özgürdürler.

Genshin Impact cimri bir gacha sistemine sahip olsa da, geliştirici miHoYo’nun bu sistemin oyuncuları oyunun belirli unsurlarından kilitlemesine izin vermeme kararı sadece bağımlılığı arttırdı. Oyuncular, istedikleri karakterlerin kilidini açarak ve buna göre seviyelendirerek dört karakterden oluşan takımlarını kuracaklar. Yaratıklarla savaşacaklar, zindanları temizleyecekler ve zamanı geldiğinde ikizlerini onları yakalayan kötü Tanrı’dan kurtaracaklar.

Ancak, Genshin’in etkisi o kadar büyük ki, oyuncuları şaşırtabilir. Bu karışıklığa yardımcı olmak, Tayvan’ı fırtınaya sokmak için bazı ipuçları, püf noktaları ve stratejiler.

Gerçek Para Harcamayın

Genshin Impact

Unutması kolay olsa da, Genshin Impact bir gacha oyunudur. Bu tür, nadir ve diğer öğeleri elde etme şansına sahip olmak için para harcayan oyuncular üzerinde gelişir.

Bununla birlikte, miHoYo, oyuncuların oyun içi para birimini kolayca erişilebilir hale getirerek istedikleri karakterleri ve öğeleri almasını kolaylaştırdı. Görevleri, zindanları ve günlük etkinlikleri tamamlayarak, oyuncular dilekleri (gacha sistemindeki yağma kutuları) ve diğer değerli ganimetleri satın almak için gerekli Primogemleri toplayabilirler.

Ana Özellikler Macera Rütbesine Bağlıdır

Genshin Impact

Macera sıralamasını yükseltmek, Genshin Impact’ın temel özelliklerini ve maceraperest Loncasından gelen ödülleri açar.

Düşük bir macera rütbesine sahip olmak, Abyssal alanlara girmek veya dünya seviyelerini yükseltmek isteyen oyuncular için de bir engel olabilir. Bu yüzden yine, görevler yaparak, bulmacaları çözerek, sandıkları açarak ve hatta hızlı seyahat yol noktalarının kilidini açarak macera sıralamasını yükselttiğinizden emin olun. Sadece oyun oynayarak macera rütbeniz yükselmez.

Diğer Karakterler Gibi Oynamayı Unutmayın

Genshin Impact

Genshin Impact’ta oyuncular takımlarının herhangi bir üyesini kontrol edebilirler. İlk başta, Traveler kahramanı, oyuncuları onunla çok rahat olmaya zorlayan tek karakterdir.

Bununla birlikte, Genshin Impact, yıkıcı elemental kombinasyonları ele almak için takımlarının farklı becerilerini kullanan oyuncular üzerinde gelişir. Her karakterin farklı oyun tarzına alışmak biraz zaman alabilse de, genel olarak faydalı olacaktır.

Çevreye Seviyenin Üstünde Sevgi Yaymak

Genshin Impact

Oyuncular gereksiz engelleri önlemek için karakterlerini eşit olarak yükseltmelidir. Eğer yapmazlarsa, dünya seviyesi arttıkça sadece mücadele etmek daha zor olmayacak, aynı zamanda oyuncuların ortalama takım seviyeleri dikkate alındığı için Abyssal alanlardan erişimi yasaklanacaktır. Bu zindanlar hem oyuncu hem de diğer karakterler için birçok değerli ödül sunar. Bazı karakterler diğerlerinden daha zayıf olduğu için onları uzak tutmak utanç verici olurdu.

Yedi’nin Tüm Heykellerini Bulun

Genshin Impact

Yedinin heykelleri, Teyvat bölgelerinde kolayca görülebilen uzun boylu heykellerdir. Oyuncular mümkün olan en kısa sürede Yedi’nin tüm heykellerini bulmalıdır, çünkü bir kez rezonansa girdikten sonra haritanın kilidini açar ve hızlı seyahat noktaları haline gelirler.

Bunları Breath of the Wild’daki kuleler gibi düşünün. Bununla birlikte, Breath of the Wild’daki kulelerin aksine, Yedi’nin heykelleri bir kaynak kullanarak tüm takımı tam sağlığa kavuşturabilir. Oyuncular Oculi’yi sunduklarında çeşitli ödüller ve güçlendirmelerde verilebilir.

Genshin Impact artık PlayStation 4, Nintendo Switch, Android, iOS ve Microsoft Windows’ta oynanabilir.

İlginizi Çekebilir:  Assassin's Creed Oyununun Webtoon Uyarlaması Çıktı!
My Hero Academia

My Hero Academia: Bakugou Hakkında Hiç Bilmediğiniz 15 Gerçek

Isekai Manhwa

2021’de Çıkan 10 En İyi Isekai Manhwa