in ,

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san Başlamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

2022 bahar sezonunda birçok kaliteli romantik komedi animesi olacak. Sizlere Kawaii dake ja Nai Shikimori-san’ın bir ön izlemesini yapalım.

2022 bahar sezonu yeni seriler ve devam serileriyle dolup taşacak. The Rising of the Shield Hero ve Komia Can’t Comminucate gibi seriler geri dönecek. Komi-san’a bu sezon birçok rakip var, bunlardan biri de Shikimori-san.

Bu serideki ana karakterler sıradan liseliler olmasına rağmen hoşunuza gidebilecek özellikleri var. Çekici kız ana karakterimiz Shikimori, göründüğünün aksine sıradan bir liseli değildir. Bizi nelerin beklediğine dair kısa bir özet geçelim.

Gerçekten de Tek Özelliği Tatlı Olması Değil

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san, çok sevilen Horimiya ve Komi Can’t Comminucate gibi yaşamdan kesitler romantik komedi animesi. Ancak bu seri, yaşamdan kesitler animesinin ne kadar sınırları zorlayabileceğini gösterecek. Seriyi tek başına taşıyan kız ana karakter arayan okurlarımızın ilgisini kesinlikle çekecek. Günümüzde kız ana karakterlerin olduğu farklı türden seriler artışta, Komi-san ve Koroshi Ai gibi. Shikimori-san serisi de bu tarz animelerden birisi olacak.

Animemizin ana karakteri pembe saçlı Shikimori, erkek arkadaşı olan sevimli İzumi’den hem daha öz güvenli hem de daha güçlü bir karakter. Beraber geçirdikleri lise hayatlarını izlerken, Shikimori’nin elinden her şeyin geldiğine şahit olacağız. Beden dersinde herkesi yenmesinden, tehlikede olduğunda sevgilisini kurtarmasına kadar Shikimori gerçekten onda on bir kişilik.

Shikimori’nin insanları korkutup kaçırabilecek derecede sert bakışları var. Elbette sevgilisi İzumi de ilk başlarda sadece Shikimori’nin dediklerine uysa bile, seri ilerledikçe kendisinin de ilişkiye ağırlığını koyduğunu görebiliriz.

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san’ı Yayın Tarihi Ne Zaman?

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san

Shikimori serisini dört gözle bekleyen dostlarımızın daha fazla beklemesine gerek yok. Serinin 10 Nisan 2022 tarihinde ilk bölümü yayınlanacak.

Sabırsızlanan ve seriyi çok merak eden dostlarımız, Kawaii dake ja Nai Shikimori-san mangasını okuyabilir. 6 Nisan tarihi ile manganın 11 bölümü yayınlandı.

İlginizi Çekebilir:  İsekai Animeleri Neden Bu Kadar Popüler?
Kuzeyin Kılıcı

Kuzeyin Kılıcı: Jin Mu-Won’un En Güçlü Müttefikleri Kimler?

En İyi Anime

MyAnimeList’e Göre Devam Eden En İyi 10 Anime