in ,

Mappa Dance Dance Danseur İle Serilerine Devam Ediyor

Attack On Titan’ın son sezonunun, Jujutsu Kaisen’in ve Chainsaw Man’in yapımcılığını üstlenen stüdyo olan MAPPA, George Asakura’nın Dance Dance Danseur’unun bir anime uyarlamasını yaratıyor.

Anime’nin yapımcıları yeni uyarlamasını Twitter üzerinden duyurdu. George Asakura’nın önceki çalışmalarından biri olan, yaşlanma hikayesi Oboreru Knife, bir live action’a uyarlandı ancak Dance Dance Danseur Asakura’nın animeye uyarlanan ilk mangası olacak.

Seriyi daha önce Zombie Land Saga, Sailor Moon Crystal ve Yuri On Ice gibi animelerde çalışmış Munehisa Sakai yönetecek!

Dance Dance Danseur, kız kardeşinin bale resitalinde sıkıntıdan patlayacağını düşünerek giden bir adam olan Junpei Murao’nun hikayesini anlatıyor. Resitalde işler onun beklediği gibi gitmiyor: Baletlerin zarafetinden etkilenip baleye kendi isteğiyle başlıyor ancak babası aniden hayatını kaybettikten sonra evin “erkeği” olmaya karar veriyor ve Jeet Kune Do’nun dövüş sanatları gibi daha geleneksel arayışlara atılıyor.

Bütün bunlardan sonra Murao’yu, sınıfına transfer olan yeni bir kız dans sevgisini yeniden keşfetmek için destekliyor ve her şey değişiyor.

Dance Dance Danseur’un çıkışının 2022 içinde olacağı gözüyle bakılıyor. Şu anda yeni animenin uluslararası sürümü hakkında detaylı bir açıklama yapılmadı.

Yeni anime haberleriyle görüşmek üzere!

İlginizi Çekebilir:  Özgün Çizimleriyle Which Hat Atelier, Yeni Fullmetal Alchemist Olma Yolunda
Kibutsuji

İblis Avcısı: İblisler neden Kibutsuji adını asla anmazlar…

Yuri Webtoon

En İyi Yuri Webtoonlar ve Okuyabileceğiniz Siteler