in ,

Mato Seihei no Slave Animesinin İlk Fragmanı Yayınlandı

İlk Bakış: Mato Seihei no Slave

Fantastik aksiyon manga serisi Mato Seihei no Slave, gelecek yılın başlarında yayınlanacak bir anime uyarlaması için hazırlanıyor ve yayınlanmadan önce, ana karakter Yuki Wakura’nın yer aldığı ilk karakter fragmanı yayınlandı.

Pony Canyon şirketi tarafından YouTube‘da paylaşılan fragman, serinin ana karakterini ilk kez gösteriyor. Yuki, Kaminoge Lisesi’nin üçüncü sınıf öğrencisidir ve aynı zamanda kötülükle mücadele etmek için Anti-İblis Birliği’nin lideri ile güçlerini birleştirir. Fragmanda, animenin animasyon kalitesini ve müziğinin kalitesini gözler önüne seriyor. Animenin yönetmenliğini Junji Nishimura (Ranma ½ Nettōhen, Glasslip) ve Goro Kuji üstlenecek, Seven Arcs stüdyosu tarafından yapılacak ve senaryosunu Yasuhiro Nakanishi (Kaguya-sama: Love is War, My Love Story with Yamada-kun at Lv999) kaleme alacak. Karakter tasarımları Hiroyuki Yoshii tarafından yapılacak ve müziği Kohta Yamamoto (86 Eighty-Six, Attack on Titan: The Final Season) yapacak.

YouTube video
Mato Seihei no Slave

Japonya’da Mato Seihei no Slave olarak bilinen manga, 2019’dan beri Shueisha‘nın Shōnen Jump+ tarafından yayımlanıyor. Hikayesi, insanlığı tehdit eden Mato adı verilen şeytanlarla dolu bir boyut etrafında dönüyor. Bu dünyada, kadınlara özel yetenekler veren bir tür “şeftali” ağacı bulunuyor ve insanlığa yaşam kaynağı olan bu ağaç, aynı zamanda animede toplumsal bir anaerkil düzen de oluşturmuş. İnsanlığın koruyucuları olarak, kadınlar toplumsal statüde en yüksek konumda ve erkekler ikinci sınıf vatandaş olarak görülüyor.

Ana kahraman Yuki Wakura’nın, mangadaki olaylardan beş yıl önce bir Mato olayı sırasında kaçırılan kız kardeşi vardır. Bir gün, Yuki hayatındaki zorlukları düşünürken, birden kız kardeşinin kaçırıldığını öğrenir. Ancak, bu sırada Anti-İblis Birliği’nin 7. Bölümü’nün Kaptanı Kyouka Uzen tarafından kurtarılır.

Kyouka, Yuki’ye “kölesi” olarak güç verir, bu da Yuki’yi acımasızca iblisleri biçebilen güçlü bir yaratığa dönüştürür. Tabii ki her şeyin bir bedeli vardır ancak bu bedeli ödeyen Yuki değildir; her dönüşümün ardından Yuki’ye güçlerini veren kişi, ona bir “ödül” vermek zorundadır. Mato Seihei no Slave, Yuki’nin yaşamını riske atarak Anti-İblis Birliği için Shuuki olarak bilinen canavarlara karşı savaşmaya devam etmesini konu alıyor.

İlginizi Çekebilir:  En İyi 10 Yeni Jenerasyon Shoujo Anime Önerileri

Mato Seihei no Slave hayranları, anime uyarlamasınının ilk bölümünü izlemek için Ocak 2024’ü dört gözle bekliyor.

Hentai

Hentai: Yetişkinlerin Anime Dünyasıyla İlgili Kapsamlı Bir Rehber

Dragon Ball Daima

Toei Animation Yeni Dragon Ball Anime’sini Duyurdu: Dragon Ball Daima