in ,

One Piece Live Action: İlk Bakış

One Piece Live Action

Netflix, son yaptığı hayran etkinliği TUDUUM’da yeni çıkacak olan One Piece Live Action uyarlamasının fragmanını yayınladı. İlk bakışta One Piece gibi bir animenin Live-Action olarak uyarlanmasının çok zor ya da imkansız olduğu düşünülebilir fakat fragmandan da anlaşılacağı üzere kostüm ve arkaplanlar üzerine oldukça büyük emek verilmiş.

Yeni yayınlanan fragmanla birlikte serinin hayranları dizi için oldukça heyecanlandı. Luffy karakterine hayat veren Iñaki Godoy, hayran etkinliğinde Luffy’den ve korsanlar kralı olma hayalinden bahsetti. Mackenyu Roronoa Zoro’ya, büyük bir One Piece ve anime hayranı olan Emily Rudd Nami’ye, Jacob Romero Gibson, Usopp’a ve Taz Skylar da Sanji’ye hayat verecek. Fragmanda ayrıca dizinin 31 Ağustos’ta tüm bölümleriyle platformda olacağı duyruldu.

YouTube video

One Piece’in Live-Action Uyarlamasının Fragmanında Animeden Sevdiğimiz Pek Çok Karakter Mevcut

Fragmanda, ikonik Eiichiro Oda karakterlerine ve özellikle Luffy’ye odaklanılıyor. Çok sayıda aksiyon sahnesi de fragmanda boy gösterdi. Bununla birlikte, Mackenyu’nun Zoro’su da kısa bir bölümle kılıç dövüşündeki hünerlerini sergileyerek büyük bir ilgi odağı oldu – ancak ünlü üç kılıç tekniğini göstermediler. Emily Rudd’un Nami’si de tanıtımda ikonik kızıl saçları ve kostümüyle gözüktü. Usopp rolündeki Gibson ve Sanji’yi oynayayn Skylar’a sadece kısa bir süre yer verildi, ancak hayranlar yine de sevdikleri karakterleri görmek için sağlam bir şans elde ettiler. Fragman, Luffy’nin Şeytan Meyvesi güçlerini kullanarak esnek ve güçlü bir yumruk atmasını sağlayan Gomu Gomu no Pistol hareketiyle sona eriyor.

Tanıtımda ayrıca serinin ilk sezonlarından kötü adamlara da yer verildi . Bunlardan en göze çarpanı palyaço korsan Buggy (Jeff Ward) oldu. Buna ek olarak, One Piece hayranları, fragmanda, seride ortaya çıkan ilk düşman olan Alvida’ya (Ilia Isorelys Paulino) ait pembe kalpli korsan gemisini görebilirler. Son olarak, Zoro’nun bir deniz üssünde bağlı olduğu bir sahnede Balta-Yumruk Morgan’ın (Langley Kirkwood) devasa bir posteri yer alıyor. Bu düşman, Luffy ve Zoro’nun Romance Dawn bölümünde karşı karşıya geldiği, görev yaptığı şehre zorbalık yapan kötü bir denizci kaptanı.

İlginizi Çekebilir:  İzlemeniz Gereken En İyi Kore Animeleri

Fragman başkahramanlar ve kötü adamlardan daha fazlasını gösteriyor aynı zamanda dizideki önemli yerlerden de birkaç kare görme şansı yakalıyoruz. Hasır Şapka Korsanlar’ının gemisi Going Merry‘nin, dıştan görünüşünü açıkça tasvir eden çok sayıda sahne de gösterildi. İzleyiciler ayrıca fragmanın bir bölümünde arka planda denizci restoranı The Baratie’yi de görebiliyor.

Eiichiro Oda tarafından yazılan One Piece, mangakanın onlarca yıldır üzerinde çalıştığı ve çoğu zaman sağlığını tehlikeye soksa da asla yarım bırakmadığı bir seri. Pek çok hayran serinin yeni uyarlaması için heyecanlı olsa da, Netflix’in Live-Action anime projeleriyle ilgili geçmişi nedeniyle biraz endişeli. Ancak Oda, serinin yalnızca kendisi onayladığı takdirde yayınlanacağını doğruladı.

Bu yeni uyarlama için hepimiz çok heyecanlıyız! Yıllardır devam eden bu büyüleyici hikaye, umuyoruz ki yeni çıkan diziyle daha da büyük bir hayran kitlesine ulaşır ve herkes One Piece’in muazzam dünyasını deneyimleme şansı elde eder!

Guilty Crown

Guilty Crown: Görselliğiyle Tüm Animelere Taş Çıkartıyor!

Netflixte Yayınlanan En İyi Anime Dizileri

Netflixte Yayınlanan En İyi Animeler