in ,

Sanal Youtuber Ajansı Hololive 5. Nesil Yeteneği Çıkarıyor

Sanal Youtuber Ajansı Hololive geçtiğimiz Perşembe Yukihana Lamy, Momosuzu Nene, Shishiro Botan, Mano Aloe, ve Omaru Polka’dan oluşan 5. Jenerasyon kadrosunu açıkladı. Her vtuber’ın ertesi gün piyasaya çıkışına ilaveten Çarşamba günü, çıkış yayınlarını yapan ilk kişi Yukihana Lamy oldu.

Yukihana Lamy, illüstrasyon Rin☆Yuu tarafından tasarlandı. İnsan uygarlığından ayrı, karlar ülkesinden gelen genç bir kız. Çalışkan bir kişiliği var, fakat insanlar ve toplum yapısı konusunda saf olması sebebiyle kaçırdığı şeyler olabiliyor.

Gorsel 1

Momosuzu Nene illüstrasyon Nishizawa 5mm tarafından tasarlandı. İdollere olan aşkı sebebiyle başka bir evrenden dünyamıza gelen, çin elbiseleri giyen bir kız. Şarkı söylemeyi, dans etmeyi ve Gyoza’yı seviyor. Vatanından kalan takma adı ise ‘’Taoling’’.

YouTube video

Shishiro Botan illüstrasyon Tomari tarafından tasarlandı. Görünüşünün aksine çok tembel olan bir beyaz aslan. Fakat, bir şeyi kafasına koydu mu, sonuna kadar gider.
En sevdiği söz ‘’Kar etmek kimin umurumda?’’

YouTube video

Mano Aloe illüstrasyon Guchico tarafından tasarlandı. Şeytan dünyasının divası olmayı amaçlayan muzip bir acemi succubus. Küstah olabilir fakat aslında laf dinletmesi çok kolay. Çekiciliğini yaymak için insan dünyasına geldi.

YouTube video

Omaru Polka Kō Mashiro tarafından tasarlandı. Hololive’a lider olmak için bir sirk grubundan geldi. İnsanları akrobasisiyle eğlendirmeyi seviyor ve yaptığı her işte elinden gelenin en iyisini yapar. Tökezlediğinde, göz kırparak kapatmaya çalışır. (?)

Cover Corp 2016 yılında kuruldu, Hololive Prodüksiyon projesine ise ilk 2017 yılında başlandı. Şirketin İngilizce sitesine göre, 50 civarı sanal Youtuber an itibariyle Hololive bünyesinde. YouTube üzerinde 4.4 milyon civarı ve bilibili’de ise 4 milyon hayranı mevcut.

İlginizi Çekebilir:  Pluto Anime Uyarlaması Netflixte!
Ghibli Müzesi

Anime Dünyasına Hoş geldiniz: Ghibli Müzesi

2020 09 08 02.17.54 www.animenewsnetwork.com ed9dcdd140f3 1

Denjin N’in Mangası Bitiyor!