in ,

Star Wars: Visions – Çıkış Tarihi, Fragman Ve Bilinmesi Gerekenler

Disney+ yakın tarihlerde çıkartacağı Antoloji serisi olan Star Wars: Visions hakkında bilmeniz gereken her şey burada

Disney+ son Star Wars Projesi olan Star Wars: Visions, daha önce hiç görülmemiş bir sunum vaat ediyor. Bu anime hakkında elimizde yeteri kadar bilgi olmamasına rağmen bilinen her şeyi bu yazımızda bir araya getirdik.

Vision’ın Canon Evrenindeki Yeri

Star Wars: Visions

Hem yeni gelenler için hem de eski Star Wars hayranları için Star Wars: Vision evrenine girmek ve tanımak kolay olacak. Yapımcı James Waugh’a göre bölümlerden hiçbiri mevcut evrenin zaman çizelgesini bozmayacak. Bu ilginç gelişmeye göre Canon evrenine bağlı kalmanın kısıtlamaları olmaksızın, hikaye olanakları tam anlamıyla sınırsız bir hal almakta bu durumda seriden beklenildiği gibi her bölüm tamamen yeni ve orijinal karakterlerle benzersiz bir hikayeye sahip olacak.

Buradan anlayacağımız tek bilgi her bölümün bir Star Wars hikayesi olacağıdır. Projeyi yöneten stüdyolar kendine özgü animasyon tarzlarını ve Japon kültürel esintilerini sürdürecek olsa da ana tema değişmeyecektir. Başka bir deyişle Star Wars evreninin klasik unsurlarını koruyacaktır yani anlattıkları hikayeler, tanıdık isimler, yerler, silahlar ve düşmanlar dahil olacaktır.

Star Wars: Visions Fragman

Star Wars: Visions

Star Wars: Visions’ın fragmanı hızlı ve rengarenk görüntüler ile bize bazı epik sahneleri gösteriyor olsa da bu durum bize çok şey anlatırken aynı zamanda az olay örgüsü bilgisi veriyor. Dikkatli fanlar Imperial Star Destroyer ve Cinsiyeti bükülmüş General Grevious’u fragmandan rahatlıkla fark edecektir. Fragman, izleyicilere animasyon ortamının Star Wars evreninin sınırlarını kırmadan ne kadar zorlayabileceğini göstermeyi amaç ediniyor. En azından Visions’a bir göz atılması gerektiğini bize gösteriyor.

Star Wars: Visions’ın fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

YouTube video

Star Wars: Visions Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Star Wars: Visions

Dokuz hikayenin bölüm başlıkları ve seslendirme ekibiyle birlikte yayınlandı. Visions, içinde yıldızların da olduğu İngilizce ve Japonca seslendirme ekibine sahiptir. İngilizce seslendirme ekibinin arasında Shang Chi den Simu Liu, Saturday Night Live’dan Bobby Moynihan, Stranger Things’den David Harbour, Crazy Rich Asians’tan Henry Golding ve How I Met Your Mother’dan Neil Patrick Harris öne çıkıyor.

Yuichi Nakamura, Yuma Uchida ve Junya Enoki gibi tanıdık seslerde yer aldığı Japon seslendirme ekibinde göreceğiz. Boruto seslendirme sanatçısı Yuko Sanpei ve Hunter X Hunter’ın Gon Freecs’ini seslendiren Megumi Han’ı da Japonca seslendirme ekibi içerisinde göreceğiz.

Bölüm başlıkları şu şekilde:

Bölüm 1 – Düello
Bölüm 2 – Tatooine Heyecanı
Bölüm 3 – İkizle
Bölüm 4 – Köy Gelini
Bölüm 5 – Dokuzuncu Jedi
Bölüm 6 – T0-B1
Bölüm 7 – Kadim
Bölüm 8 – Lop & Ocho
Bölüm 9 – Akakiri

Star Wars: Visions Çıkış Tarihi

Star Wars: Visions

Star Wars: Visions’ın dokuz bölümünün tamamı 22 Eylül 2021’de yayınlanacak. Dizi Disney+’a özel olduğu için yayınlandığında tüm abonelerine ücretsiz olarak sunulacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Netflix, One Piece Live Action Uyarlamasını Duyurdu!
Spor Manga

Sporseverler İçin 5 Harika Manga

Manhwa

Güçlü Kadın Karakterlerin Ön Planda Olduğu 15 Manhwa