in

Starfield: Nerede bu Red Mile?

Starfield: Red Mile

Hırçın hayvanların tamamını umursamayacağınızı varsayarsak Red Mile fazladan para kazanmak için harika bir yer.

Red Mile, Starfield’ın fazlasıyla ilgi çekici yerlerinden birisi. Adı çıkmış bir kumar sığınağı olan bu yere, yerleşik sistemin devasa bir yer olduğunu da varsayarsak, rastgele gezinirken denk gelmek zordur buna rağmen yolunuz düşerse burada deneyimlemek isteyeceğiniz birtakım ilgi çekici şeyler vardır.

Herkes ilk birkaç ana hikaye görevini bitirdiği anda Red Mile’a gidebilir, olaylara üstünkörü bakmaya meyilli oyuncular için harika bir konum olan, gelişememiş bu istasyonu ziyaret ederken bakılması gereken çok şey olduğunu unutmayın. İşte Red Mile’a nasıl ulaşacağınız!

Starfield: Red Mile Konumu

image 46

Red Mile Porrima sisteminin Porrima III gezegeninde bulunan eşsiz bir yerdir. Porrima III Voli gezegeninin galaktik yıldız çizelgesine göre birazcık batısında kalır.

Nerede olduğunuza ve ne tür ‘grav’ sürüşü yaptığınıza bağlı olarak değişkenlik göstermesine rağmen Red Mile’a ilk kez gitmek birkaç ‘grav’ zıplayışı sürebilir. Fakat, oyuncular bir kez burayı ziyaret ederse, gezegenin sert zemininde olmak şartı ile, Red Mile’a hızlı yolculuk yapabilmektedirler.

Kaçakçılık yapmak isteyenler için Red Mile, korumalı kargo ambarları ve sinyal bozucular satın alabileceğiniz için birkaç yerden birisidir. Bu, kaçak malları UC veya freestar kontrolü sistemlere getirmek için gereklidir. Ancak, bunun yerine Wolf sistemindeki sığınağa giderek de kaçakçılık için gerekli olan malları temin edebilirsiniz.

image 1 6

Red Mile’daki ilgi çekici asıl nokta kan sporları ve kumardır kısaca Red Mile yarışı da diyebiliriz. Katılımcıların sadece bir amacı vardır: sinyale ulaşmak, ancak bu o kadar da kolay değildir lakin sizi bekleyen yırtıcılarla dolu krater ve onları çevreleyen zehirli havalandırmalar vardır. Oyunculular bu ölüm yarışına lobi/bar alanında Mei’ye isimlerini yazdırarak katılabilirler.

Bazı ortaklar Red Mile yarışı hakkında kötü düşüncelerini ifade ederken spesifik olmak gerekirse, Sarah Morgan, kan sporlarına ilişkin endişe ve tiksintisini dile getirecektir. Buna rağmen, oyuncular ile ortaklar arasında bir sorun olmayacak ve bütün rotayı endişelerini dile getirmelerine rağmen takip edeceklerdir.

Bir koşuyu tamamlamak oyuncuları yüklü miktarlarda kredi ve ganimet ile ödüllendirecektir. Başarılı bir şekilde 30 kez veya daha fazla koşuyu tamamlamak oyuncuları Red Mile’ın liderlik listesinde en başa koymakla kalmayıp, aynı zamanda AA-99 saldırı tüfeğinin eşsiz bir türü olan Desperation ile ödüllendirecektir. Desperation saldırı tüfeği canınız azaldıkça daha çok hasar verme özelliğine sahiptir. Bir tam koşunun en az birkaç dakika alacağını ve oyuncuların güvenli alana geri dönmesi gerektiğini düşünürsek bu silahı elde etmek biraz zamanınızı alabilir.

Starfield oyununu PC ve Xbox Series X/S platformlarında oynayabilirsiniz.

İçerik Yazarı Starboy

Bir cevap yazın

Boys Love

Red Flag Seme İçermeyen Boys Love Webtoon Önerisi

Shounen Anime

Tekrar İzlemekten Sıkılmayacağınız En İyi 10 Shounen Animesi