in ,

The Boxer Manhwasının Anime Uyarlaması Duyuruldu!

The Boxer

Redbeanime tarafından yapılan duyuruya göre, 100 milyondan fazla görüntülenmeye sahip olan popüler The Boxer webtoonu, animeye uyarlanıyor. Güney Koreli bir animasyon stüdyosu olan XTORM, listesine bir webtoon uyarlaması daha ekledi.

Boksör olmak isteyen birinin hikayesini anlatan The Boxer serisi, animeleşerek hayat bulacak. Seri, 24 dakika süreyle 12 bölümden oluşacak. Duyuruda maalesef, prömiyer tarihi hakkında herhangi bir bilgi mevcut değil.

“The Boxer” Okuyucuları Çoştu!

Okuyucular, JH tarafından yazılan ve resmedilen “The Boxer” adlı webtoonun anime uyarlama duyurusunu heyecan ve sabırsızlıkla karşıladılar ve birçoğu “LETSSSSSSGOOOOOOOOO” gibi tweetler ile heyecanlarını paylaştılar. İki genç erkeğin boksör olmak için çalıştığı “The Boxer”da, az eğitim almış ve kendisinden güçlü rakipleriyle bile olağanüstü boks stili sayesinde başa çıkan yetenekli biri olan Ryu Baeksan yer alıyor. Yenilmez görünen Ryu, beklenmedik bir şekilde efsanevi boksör K’nin öğrencisi olan zayıf ve duygusuz bir çocuk olan Yu tarafından ilk yenilgisini yaşar.

“The Boxer”, Mayıs 2020’de WEBTOON’da yayınlanmaya başladı ve 123 bölümden oluşan seri 22 Haziran 2022’de sona erdi. Seri, karakterizasyonu, başarısız kahraman hikayesi ve dinamik çizimleriyle övgü topladı ve 166.7 milyon görüntüleme kaydetti. Duyurudan önce, “The Boxer” okuyucuları eserin anime uyarlamasının geleceğini umuyorlardı ve hikayenin bir anime için mükemmel bir seçenek olduğunu düşünüyorlardı. Tower of God, True Beauty ve God of High School gibi diğer webtoonlar da animeye uyarlanmışlardı.

İlginizi Çekebilir:  Jujutsu Kaisen Cilt 26, Gojo'nun Dirilişi Hakkında İpuçları Veriyor

XTROM’un Aeni/Anime Uyarlamaları!

XTORM, daha önce Seasons of Blossom adlı başka bir WEBTOON serisinin anime uyarlamasını üstleneceğini duyurmuştu. Bu seri, hayattan kesitler ve romantizm serisidir. Seasons of Blossom, her biri 24 dakika süren ve toplam 8 bölümle 2024 yılında yayınlanacak. Ayrıca, seri için bir de Live Action uyarlaması onaylandı.

The Boxer’ın tamamlanmış serisi, internet üzerinden okunabilir durumdadır. Seasons of Blossom da WEBTOON’da okunabilir.

İsekai anime

İsekai Sevmeyenlerin Önyargılarını Kırabilecek 10 İsekai Anime Önerisi

Spor Animeleri

Sırasıyla Gelmiş Geçmiş En İyi Spor Animeleri