in ,

The Weakest Tamer Began a Journey to Pick Up Trash’ın Yeni Fragmanı

The Weakest Tamer Began a Journey to Pick Up Trash'ın Fragmanı

Yayın günü yaklaşan isekai animesi The Weakest Tamer Began a Journey to Pick Up Trash, diğer adıyla Saijaku Tamer, yeni bir fragman yayınladı.

The Weakest Tamer Began a Journey to Pick Up Trash’in en yeni fragmanında Ivy’nin, slime partneri Sora ile birlikte yeni bir hayata başlamaya çabaladığını görüyoruz.

Yaklaşan fantezi animesinin baş karakteri Ivy, 23 Kasım 2023’te yayınlanan en yeni The Weakest Tamer Began a Journey to Pick Up Trash fragmanında yer alıyor. Acımasız bir şekilde ölmesi üzerine, anıları korunmuş bir şekilde bu yeni dünyada doğan Ivy, daha mutlu bir hayat yaşamak için çabalıyor. Aina Suzuki karakteri seslendirirken, Mutsumi Tamura da slime partneri Sora’yı seslendiriyor. Prömiyeri 13 Ocak 2024’te yapılacak olan serinin animasyonlarını ise Studio Massket üstleniyor. Yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Weakest Tamer Began a Journey to Pick Up Trash Fragmanı

YouTube video
The Weakest Tamer Began a Journey to Pick Up Trash

The Weakest Tamer Began a Journey to Pick Up Trash Shigeyasu Yamauchi (Dragon Ball Z Movies 4 ve 13) tarafından denetlenirken, Naoki Horiuchi ise yönetmen koltuğunda oturuyor. Horiuchi daha önce Naruto, Boruto ve Vivy: Fluorite’in Favorite Song serilerini yönetmişti. Bu yılın başlarında duyurulduğu üzere, Suzuki mavi saçlı kahramanı seslendirmenin yanı sıra “Hate no Nai Tabi” (An Endless Journey) adlı açılış şarkısını da seslendiriyor. Tei (Tsurune: The Linking Shot açılışı) bitiş şarkısını seslendirecek.

Reincarnated as a Slime gibi animelerin hayranları, 2024’teki yeni sezonu çıkmadan önce The Weakest Tamer Began a Journey to Pick Up Trash’i afiyetle izleyerek oyalanabilirler. Mütevazı anime, evsiz geçen bir çocukluğun gerçekçi tasviri ve kesinlikle sempati duyacağınız sevimli ana karakteri ile övgü topladı. Bu arada, The Weakest Tamer Began a Journey to Pick Up Trash, Honobonoru500 tarafından yazılan ve Nama (light novel versiyonu) ve Tou Fukino (manga versiyonu) tarafından çizilen aynı adlı light novel ve manga serisinin bir uyarlaması. Her ikisi de Seven Seas Entertainment tarafından İngilizce olarak lisanslanmıştır.

İlginizi Çekebilir:  MBTI Kişilik Tipine Göre Hangi Chainsaw Man Karakterisin?

Seven Seas Entertainment, The Weakest Tamer Began a Journey to Pick Up Trash mangasını şöyle tanımlıyor: “Yeni dostu mütevazı bir slime ile yolculuğa çıkan bir kızın yüreğinizi ısıtacak fantastik isekai hikayesi. Ivy ‘yıldızsız’ olduğunu öğrendiğinde hayatının sona erdiğini anlar. Yıldızlar olmadan, en küçük hayvanları bile evcilleştirmek için ‘Tamer’ yeteneğini kullanamaz. Bu yüzden ormana kaçar ve orada evcilleştirebildiği tek canlı olan Sora adında tatlış mı tatlış bir slime ile arkadaş olur. Bu beklenmedik ikili kafa kafaya verecek ve hayatlarını değiştirmek için diğer insanların atıklarını değerlendirmeye başlayacaktırlar!”

Kaynak: Resmi Site

Bir yanıt yazın

Aksiyon Kore Dizileri

İzlemeniz Gereken Aksiyon Kore Dizileri

Manhwa

En İyi Güç Sistemine Sahip 10 Manhwa