in ,

Toonami, Black Clover 4. Sezon İlk Gösterim Tarihini Belirledi

Popüler anime Black Clover’ın dördüncü sezonu, bu yaz Toonami’nin My Hero Academia ve Attack on Titan animeleri serilerine katılacak ve Adult Swim’in Toonami anime serilerinde ilk gösterime sunulacak.

Toonami, sevilen anime Black Clover’ın dördüncü ve son sezonu’nun kendi anime serilerinin arasında, 19 Haziran saat 02.00’da gösterime gireceğini duyurdu. Toonami, resmi facebook hesabında, The Promised Neverland ve Naruto Shippuden bölümleri arasında yayınlanacak olan sezonun ilk bölümü için hayranları “sihirlerini tazelemeye” çağırdı. Şu an itibariyle, Black Clover’ın üçüncü sezonu şu anda Toonami’de yayınlanıyor.

Black Clover

Block Clover 4.sezon, My Hero Academia, Dr.Stone: Stone Wars, Food Wars, The Third Plate, The Promised Neverland, Naruto Shippuden, Attack on Titan ve Dragon Ball Super de dahil olmak üzere Toonami’nin yaz serilerindeki diğer birçok popüler shonen animesine katılacak! 12:00 – 04:00 saatleri arasında yayınlanacak olan bu haftalık dizi, 29 Mayıs’ta başlayacak.

Black Clover, Aralık 2017’de Adult Swim’in programları serisinde yayınlanmaya başlamıştı, ve 13 Şubat’ta Toonami programlarına yeniden katıldı. Ayrıca, Crunchyroll diziyi orjinal Japonda dilinde yayınlarken, Funimation’da başrollerinde Dallas Reid (Joker Game, Handa-Kun, Hyouka) ve Micah Solusod’un (Yona of the Dawn, Soul Eater, Noragami) olduğu animenin kendi İngilizce dublajlı versiyonunu yayınladı.

Studio Pierrot tarafından üretilen Black Clover, ilk olarak Ekim 2017’de Japonya’da TV Tokyo kanalında gösterime çıkmıştı, pandemi nedeni ile kısa bir aradan ayrı olarak, sona erene kadar kesintisiz olarak yayınlandı. Yakın zamanda duyurulan bir Black Clover anime filmiyle birlikte, 170 bölümle yayın hayatına son vermişti.

İlginizi Çekebilir:  One Piece Gear 5 Yayın Tarihi ve Çok Daha Fazlası
In These Words

In These Words En iyi BL Gerilim Mangası

Black Clover

Black Clover: Anime, izleyicileri nasıl Asta’ya döndürdü?