in ,

Tüm Zamanların En İyi Ecchi Animeleri

Tüm Zamanların En İyi Ecchi Animeleri

Toplumun sürekli olarak bir şeyleri baskıladığı bir dünyada, bu baskıları ve zincirleri kırmak için ecchi animelerinin tadını çıkarmak biraz rahatlatıcı olabilir. Bu ecchi animeler sansürsüz yayınlanmıştır ve sizi tatmin edeceğinden emin olabilirsiniz.

Anime sektöründe çok fazla sansürsüz ecchi anime var, hepsi sansürlü değil. Bu ecchi anime önerileri listemizde, en iyi sansürsüz ecchi animeleri listeledik. Bu ecchi animeler biraz açık sahne göstermekten korkmuyor; hepsi harika ecchi animeler.

Sansürsüz ecchi anime arıyorsanız, bu listeye kesinlikle göz atın. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Öyleyse, daha fazla uzatmadan başlayalım.

Highschool of the Dead

Highschool of the Dead

Her şey aniden oldu: Zombiler ortaya çıkmaya başladı ve Japonya tam bir kaosa sürüklendi. Bu zombiler bir lisede terör estirmeye başladığında, Takashi Kimuro ısırılıp zombiler arasına katılınca en yakın arkadaşını öldürmek zorunda kalır. Az önce infaz ettiği arkadaşının kız arkadaşı Rei Miyamoto’yu korumaya yemin eden Takashi, okuldaki ölüm tuzağından kıl payı kurtulur, ancak çoktan çökmüş bir toplumla karşılaşırlar.

İlginizi Çekebilir:  Haikyuu!! Animesindeki En'leri Seçiyoruz!

Çok geçmeden Takashi ve Rei, ebeveynlerini bulmak ve bu büyük salgına neyin sebep olduğunu ortaya çıkarmak için diğer öğrencilerle birlikte bir yolculuğa çıkar. Kendo Kulübü’nün güzel ve seksi başkanı Saeko Busujima, ateşli silahlara düşkün bir otaku olan Kouta Hirano, nüfuzlu bir politikacının kızı olan Saya Takagi ve okulun seksi hemşiresi Shizuka Marikawa da onlara katılır. Peki bu kişilerin birleşik gücü, bu ölümsüz kıyameti yenmek için yeterli olacak mı?

High School DxD

High School DxD jpg

Lise öğrencisi olan Issei Hyoudou, hayatında üretken hiçbir şey yapmayan, kadınları dikizleyen ve bir gün kendi haremine sahip olmayı hayal eden sıradan bir sapıktır. Güzel bir kız ona çıkma teklif ettiğinde Issei için işler yoluna giriyor gibi görünür, ancak kız onu vahşice öldüren düşmüş bir melektir! Ancak, üst sınıf bir şeytan olan son sınıf öğrencisi Rias Gremory onu hizmetkârı olarak diriltip Issei’yi okulun Okült Araştırma kulübü saflarına kattığında hayatta ikinci bir şans elde eder.

Yeni hayatına yavaşça alışan Issei, meleklerin ve şeytanların vahşi dünyasında hayatta kalabilmek için eğitim almalı ve savaşmalıdır. Her yeni macera, yeni yoldaşlarıyla çok komik (ve müstehcen) anlara yol açarken, bir yandan da yeni hayatını High School DxD’deki arkadaşlarından ve ailesinden bir sır olarak saklıyor!

Rakudai Kishi no Cavalry

Rakudai Kishi no Cavalry

Bu dünyada güçlü silahlar oluşturmak için ruhlarını manipüle etme yeteneğine sahip çok az insan vardır. “Blazer” olarak adlandırılan bu insanlar, Büyücü-Şövalye olmak için prestijli Hagun Akademisi’nde eğitim görürler; öğrenciler arasında tek F dereceli Blazer olan sözde başarısız Ikki Kurogane de vardır. Ancak, akademideki en kötü öğrenci, aynı zamanda bir prenses olan A dereceli Blazer Stella Vermillion’u çıplak görünce, onu korkunç bahisli bir düelloya davet eder – kaybeden kazananın kölesi olur. Stella’nın kaybetmesi mümkün değil, değil mi?

Kendisinin en zayıf olduğuna inanan bir dünyaya gücünü kanıtlamaya çalışırken, Ikki yeni arkadaşlar, bilgelik ve deneyim kazanır.

Monster Musume no Iru Nichijou

Monster Musume no Iru Nichijou jpg

Ailesi yurt dışında olan Kimihito Kurusu, canavar kızlar gelene kadar tek başına sessiz ve sıradan bir hayat yaşıyordu! Bu alternatif gerçeklik, insan olmayan türlerin topluma entegrasyonunu teşvik eden ilk ülke olan Japonya’yı sunuyor. Türler arası değişim koordinatörü Ajan Smith’in beceriksizliği Kimihito’yu Miia adında bir Lamia‘nın aile yanında bakıcısı olarak bıraktıktan sonra, yeni “Sevgilim” hızla çeşitli cinslerden kızları kendine çeker, erotizm ve çekicilikle dolu sürekli büyüyen bir harem ortaya çıkar.

Ne yazık ki o ve kadınlar için, türler arası cinsel etkileşim Türler Arası Değişim Yasası tarafından yasaklanmıştır! Tek boşluk, deneysel bir evlilik hükmüdür. Kimihito’nun hayatı, tutkulu, sevecen ve şehvetli kadınlar onun romantik ve cinsel ilgisini çekmek için her hareketinin peşine düşerken, yaratıklara özgü uyarılar ve hassas türler arası yasalarla dolu hale gelir. Sık sık ortaya çıkan yeni türler ve hiç yoktan gerçekleşen olaylarla, Kimihito ve hareminin nereye gittiğini kimse tahmin edemez!

Trinity Seven

Trinity Seven jpg

Bir gün, parlak kırmızı güneş parlamayı bırakır ve “Çöküş Fenomeni “ne neden olur – Arata Kasuga’nın kasabasının yıkımı ve orada yaşayan insanların ortadan kaybolması. Ancak henüz her şey kaybolmamıştır; çocukluk arkadaşı ve kuzeni Hijiri Kasuga tarafından kendisine verilen büyülü grimoire kullanılarak Arata’nın dünyası yapay olarak yeniden inşa edilir.

Bu fenomeni araştırmak için Lilith Asami, yapay dünyası aniden parçalanan Arata’nın karşısına çıkar. Ona iki seçenek sunulur: kitabı teslim etmek ya da ölmek. Ancak Arata üçüncü seçeneği seçer ve çok gizli bir büyü okulu olan Royal Biblia Akademisi’ne kaydolur; burada kendisini altı büyü kullanıcısı daha beklemektedir. Lilith ile birlikte bu altı kişi, her biri kendi gücünü ve becerisini artıran okulun seçkinleri olan Trinity Seven’ı oluşturur.

Hijiri’yi kurtarma hırsı ve yeni bulduğu arkadaşlarının yardımıyla Arata, çok sevdiği memleketinin yok olmasını önlemek ve en iyi arkadaşını geri getirmek için her şeyi göze alır.

Shinmai Maou no Testament

Shinmai Maou no Testament jpg

Yeni üvey kardeşinizle banyoda karşılaşmak iyi bir ilk izlenim bırakmanın en iyi yolu değildir ve Basara Toujou bunu zor yoldan öğrenir. Babası aniden eve iki güzel kız getirip onları yeni kardeşleri olarak tanıttığında, Naruse kardeşleri ailesine kabul etmekten başka çaresi yoktur: büyük göğüslü kızıl saçlı Mio ve minyon gümüş saçlı Maria.

Ancak görünüşte normal olan bu kızların birer iblis olduğu ortaya çıkınca -Mio eski İblis Lordu’nun tek kızı ve Maria da onun güvenilir sukkubus hizmetkârıdır- Basara, iblislerin yeminli düşmanları olan “Kahramanlar” klanının eski bir üyesi olduğunu açıklamak zorunda kalır. Ancak yeni kız kardeşlerini önemsemeye başlayan Basara, bunun yerine onları güçleriyle korumaya karar verir ve Mio’ya göz kulak olması için onunla bir efendi-hizmetkâr sözleşmesi yapar.

Kahramanlar her hareketini gözlemlerken ve düşman iblislerin sürekli tehdidi altındayken, Basara yeni aile üyelerini korumak için imkânsızı başarmak zorundadır. Dahası, koruyucunun kendisi de bugüne kadar peşini bırakmayan karanlık bir sır saklamaktadır…

To LOVE-Ru

To LOVE Ru 1 jpg

16 yaşındaki utangaç Rito Yuuki, sınıf arkadaşı ve ortaokuldan beri aşık olduğu Haruna Sairenji-‘ye henüz aşkını itiraf etmemiştir. Ne yazık ki, bir gece gizemli, çırılçıplak bir kız, banyo yapmakta olan Rito’nun tam üstüne düştüğünde durumu daha da zorlaşır.

Rito, Lala Satalin Deviluke adındaki kızın uzaylı bir imparatorluğun veliaht prensesi olduğunu ve evinden kaçtığını öğrenir. Tüm galaksideki en baskın gücün varisi olmasına rağmen Lala, istenmeyen siyasi bir evlilikten kaçınmak için şaşırtıcı bir şekilde sıradan Rito ile evlenmeye fazlasıyla isteklidir.

To LOVE-Ru, Rito’nun Lala’nın gelişiyle başlayan tuhaf kaosla günlük mücadelesini anlatıyor. Rito’nun Haruna’ya itiraf girişimlerini sürekli engelleyen ve giderek büyüyen bir güzeller lejyonu ile To LOVE-Ru, şakacı mizah, seksi kızlar ve fizik kurallarına meydan okuyan tuhaf müstehcen anlarla dolu bir romantik komedi.

Sankarea

Sankarea jpg

Çocukluğundan beri zombi takıntılı Chihiro Furuya, ölümsüz bir kız arkadaş istemiştir. Çok geçmeden, zombi olan her şeye olan sevgisi, kedisi Baabu’nun ezilmesiyle işe yarar ve Chihiro’yu bir diriliş iksiri yapmaya ve onu hayata döndürmeye teşvik eder. Bu çabası sırasında, Rea Sanka adında zengin bir kızın her gün eski bir kuyuya girip baskıcı hayatı hakkında bağırdığını görür. Onunla tanışıp bağ kurduktan sonra Chihiro, Rea tarafından Baabu’yu kurtarmaya devam etmeye ikna edilir. Sonunda, Rea’nın aile bahçesindeki zehirli ortanca çiçeklerinin yardımıyla başarılı olur.

İksirin başarısından habersiz olan ve hayatının yüklerinden kaçmak isteyen Rea, yanlışlıkla öleceğini düşünerek diriliş iksirini içer. İksir onu öldürmese de etkileri hâlâ sürmektedir ve ölümcül bir kaza sonucu ölmesi, bir zombi olarak yeniden doğmasına neden olur. Rea, Chihiro’nun yardımıyla yeni -ama ölümsüz- hayatına alışmaya çalışır.

Zombi kız arkadaş isteyen bir çocuk için bu durum bir rüyanın gerçekleşmesi gibi görünebilir. Ancak Sankarea’da Chihiro’nun hayatı, Rea’nın tuhaf yeni istekleri ve dönüşümünün öngörülemeyen sonuçlarıyla uğraşırken normalden daha garip bir hal alır.

Hajimete no Gal

Hajimete no Gal jpg

Junichi Hashiba, sapık arkadaşlarının yaptığı bir şakanın ardından, umutsuz bir bakire olduğu gerçeğini değiştirmek için bir kıza çıkma teklif eder. Söz konusu kız Yukana Yame, Junichi’nin ayaklarına kapanmasından iğrenir. Ancak, bir dizi alaycı sözün ardından kısa sürede Junichi ile yakınlaşır ve Junichi’nin itirafını kabul eder.

Hajimete no Gal, Junichi’nin öz güven eksikliğinin üstesinden gelmesini ve cinsel dürtülerini bastırmasını, tüm bunlar olurken de hareketli kızlar ve öngörülemeyen kargaşalarla dolu yepyeni bir okul hayatına atılmasını konu alıyor.

Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta?

Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta jpg

Saf otaku Hideki “Rusian” Nishimura, çevrim içi bir oyunda bir kıza evlenme teklif etmek için cesaretini topladıktan sonra, kız onu kesin bir dille reddedince yıkılır. Daha da kötüsü, kız aslında gerçek hayatta daha yaşlı bir adam olduğunu ortaya çıkarır. Hayalleri yıkılan ve kalbi kırılan Rusian, geçirdiği öfke nöbetinin ortasında ani bir karar verir: Bir daha asla çevrim içi bir oyunda başka bir kıza güvenmeyecektir.

Yıllar sonra Rusian, Ako adında bir kadın avatara sahip olan diğer üç oyuncuyla birlikte bir loncadadır. Ako, Rusian’a derinden aşıktır ve onunla evlenmek istemektedir. Rusian, Ako’nun erkek olabileceği ihtimalini düşünse de, oyun içinde sevimli olduğu sürece cinsiyetinin önemli olmadığını iddia ederek teklifini kabul eder. Ancak, lonca üyeleri arasında yaşanan ve hepsinin çevrim dışı bir toplantı yapmasına yol açan bir tartışmanın ardından Rusian, diğer üyelerle birlikte Ako’nun sadece bir kız değil, aynı zamanda okul arkadaşı olduğunu öğrenir.

Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next

Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Komşu Kulübü, arkadaş edinmek amacıyla kurulmuş, az sayıda arkadaşı olan talihsiz erkek ve kızların üzücü hayatlarını paylaştıkları bir kulüp.

Yozora Mikazuki yaz sonunda bir olayla karşılaşmış olsa da Komşular Kulübü’nün günlük hayatı her zamanki gibi devam etmektedir. Tuhaf bir rahibe, öğrenci konseyi üyeleri ve diğer yeni yüzler ortaya çıkarak Kodaka Hasegawa’nın hayatının daha da yoğunlaşmasına neden olur.

Hepsi lunaparka gitmekten, oyun oynamaktan, doğum günlerini kutlamaktan ve normal insanların yaşadığı okul hayatının bir sembolü olan “okul şenliği “ne meydan okumaktan keyif alırken, üyeler arasındaki ilişkiler yavaş yavaş değişmeye başlar…

Ichiban Ushiro no Daimaou

Ichiban Ushiro no Daimaou

Dünyayı iyiye doğru değiştirmeyi hayal eden Akuto Sai, erdemli bir ninja klanı üyesi olan Junko Hattori ile arkadaş olduğu Constant Magic Academy’ye transfer olur. Akademiye giderken, dünyayı birlikte daha iyi bir yer haline getirmeye yemin ederler; ancak, varışıyla birlikte durum aniden kötüye gider – onun Şeytan Kral olacağı kehanet edilir!

Kaderiyle ilgili söylentiler yayıldıkça, okul ondan korkmaya başlar ve Junko’nun ona olan güveni sarsılır. Akuto, öngörülen geleceğinin kaderini kontrol etmesine izin vermemeye kararlı olsa da, söylediği ve yaptığı her şey, kaderinde İblis Kral olmak olduğu gerçeğini pekiştirmeye hizmet ediyor gibi görünüyor. Dahası, etrafı, onu adalete teslim etmekten sadece sevgi yağmuruna tutmaya kadar, her birinin onun için kendi planları olan güzel kızlardan oluşan bir haremle çevrilidir. Yeni uyanan güçleriyle Akuto, sürekli büyüyen talihsizlikler listesiyle başa çıkmalı ve kaderinin sabit olmadığını kanıtlamak için savaşmalıdır.

Yosuga no Sora

Yosuga no Sora

Haruka ve Sora Kasugano ani bir kaza sonucu anne ve babalarını kaybetmişlerdir. Hayatlarına yeniden başlayarak çocukluk evlerine dönerler ve dört yıl önce olduğu gibi yine kırsal, şirin bir kasabada yaşamaya başlarlar.

Ancak, böylesine nostaljik bir yeri yeniden ziyaret etmek aynı zamanda ikisinin birlikte yaşadığı tüm anıları, onlara mutluluk verenleri de acı verenleri de hatırlamak anlamına geliyor. Hem eski tanıdıklarla hem de yeni yol arkadaşlarıyla tanışan Haruka ve Sora’nın hikayesi, hayatları farklı aşk, arkadaşlık, kıskançlık ve hatta belki de şehvet eylemlerinden yavaş yavaş etkilendikçe daha da karmaşık hale geliyor.

Kiss x Sis (TV)

Kiss x Sis TV 1 jpg

Keita Suminoe’nin annesi öldükten sonra babası hemen yeniden evlenir ve Keita’nın hayatına iki üvey kız kardeş girer: Ako ve Riko. Ancak kader ilk karşılaşmalarından bu yana, küçük kardeşlerine duydukları aşk dalgası kızları ele geçirdi ve kalbi için ömür boyu sürecek bir kan davası başlattı.

Artık ortaokul kariyerinin sonuna gelen Keita, Ako ve Riko’nun lisesine gidebilmek için hararetle çalışmaktadır. Ancak bunu yaparken, kardeşlerine karşı olan çelişkili duygularını çözmesi ve kız kardeşlerinin yakınlaşmalarını reddetmesi ya da onlara boyun eğmesi gerekmektedir. Neyse ki -ya da Keita için belki de ne yazık ki- onu arzulayan tek kadınlar kız kardeşleri değildir ve baştan çıkarıcılığın cazibesinin çocuğu da ne zaman ele geçireceği belli değildir.

Hagure Yuusha no Aesthetica

Hagure Yuusha no Aesthetica

“Samon Sendromu “nun 30 yıl önce keşfedilmesinden bu yana, binlerce genç fantastik dünyalara seyahat etti ve geri dönen az sayıda kişi bu paralel evrenlerde edindikleri özel yetenekleri korumayı başardı.

“Haydut Kahraman” olarak bilinen Akatsuki Ousawa, fantezi dünyası Alayzard’daki huzurlu hayatını bırakıp Dünya’ya döndüğünde yeni zorluklarla karşılaşır. Yendiği Şeytan Kral’ın kızı Miu ile birlikte geri döner ve şimdi onun küçük kız kardeşi gibi davranmasını sağlayarak gerçek kimliğini gizlemek zorunda kalır. İkili kısa süre sonra, fantastik bir dünyaya yaptıkları yolculuk sırasında özel yetenekler ve sihirli güçler kazananlar için tasarlanmış özel bir okul olan Babel’e katılır.

Babel görünüşte boyutlar arası gezginleri eğitmek ve “insanlığın ve kendilerinin iyiliği için onları doğru yola yönlendirmek” için kurulmuştur, ancak gerçek amacı sözde kardeşler için belirsizliğini korumaktadır. Akatsuki ve Miu, düşmanca ve güçlü öğrenci konseyinin üstesinden gelebilecek ve perde arkasındaki güçleri ortaya çıkarabilecek mi?

Dakara Boku wa, H ga Dekinai.

Dakara Boku wa H ga Dekinai

Görünürde Ryousuke Kaga, günlerini kadınları süzerek ve erotik hayallere dalarak geçiren sapkın bir gençtir. Bu nedenle Ryousuke sınıf arkadaşları tarafından dışlanır. Sadece çocukluk arkadaşı Mina Okura, onun şehvet düşkünü kişiliğinin ardında, kızlara karşı şövalyece davranmaya yemin etmiş, onların korunması gereken hazineler olduğuna inanan şefkatli bir çocuğun yattığını bilmektedir.

Ryousuke, kaderin bir cilvesi olarak bir gün, soylu bir aileden gelen ve insan alemindeki birincil amacı “Tek” olarak bilinen, büyü gücüne sahip bir kişiyi bulmak olan Ruh Emici Lisara Restall ile karşılaşır. Hareketini büyü ile beslemek için Ryousuke ile geçici bir sözleşme yapmaya karar verir: cinsel arzularını bir enerji kaynağı olarak kullanmak. Lisara ile bu tuhaf anlaşmayı gerçekleştiren Ryousuke, birçok farklı kişiyle karşılaşır ama aynı zamanda dünyasını çevreleyen ilgi çekici ama karanlık sırları da öğrenir.

Sekirei

Sekirei

Mücadeleci ama zeki 19 yaşındaki Minato Sahashi, üniversite giriş sınavlarında ikinci kez başarısız olmuş ve çevresindekiler tarafından değersiz görülmüştür. Ancak, görünüşte kasvetli olan geleceğinin seyri, güzel ve doğaüstü bir kadının gökyüzünden hayatına düşmesiyle dramatik bir şekilde değişir. Bu kadın, Musubi, “Sekirei” olarak bilinen, olağanüstü yeteneklere sahip insansı bir dünya dışı varlıktır. Bu uzaylıların, Ashikabi geni taşıyan insanları öperek içlerindeki gizli güçleri uyandırdıkları bilinmektedir.

Görünüşte önemsiz olan bu gençteki potansiyeli fark eden Musubi, şaşkın Minato’yu öper ve ikisi arasında bir bağ kurulmasını sağlar. Bu durum onu Sekirei’nin yüksek riskli dünyasına sürükler; burada yeni ortağıyla birlikte “Sekirei Planı” adı verilen bir hayatta kalma savaşında diğerlerine karşı mücadele etmek zorundadır. Ancak, yarışmacıların bilmediği bir şekilde, yarışmanın başlangıçta gerektirdiğinden çok daha fazla risk vardır.

Keijo!!!!!!!!

Keijo jpg

Japonya’nın en yeni rekabetçi sporu olan keijo, basit bir dizi kuralla belirleniyor: Sadece kadınlardan oluşan katılımcılar, bir havuzda yüzen dairesel platformlar üzerinde durmalı – “toprak” olarak adlandırılıyor- ve amaç sadece göğüslerini ve popolarını kullanarak rakiplerini devirmek. Bu tuhaf önermeye rağmen, spor ülke çapında milyonlarca izleyicinin ilgisini çekiyor ve cömert bir ödül havuzuna sahip. Birçok hevesli sporcu, bir sonraki ulusal şampiyon olma umuduyla bu mücadeleye katılıyor.

Liseden mezun olduktan sonra, 17 yaşındaki hayat dolu Nozomi Kaminashi, fakir ailesine bir servet kazandırma umuduyla keijo dünyasına girer. Yetenekli bir jimnastikçi olan Nozomi, ilk turnuvasında dikkatleri üzerine çektikten sonra kısa sürede zorlu bir rakip olduğunu kanıtlar. Sıralamalarda yükseldikçe yeni arkadaşlar ve rakiplerle tanışan Nozomi, keijo oyuncusu olarak yıldızlığa giden yolun sadece bedenini değil ruhunu da zorlayacak yoğun bir rekabetle dolu olduğunu keşfeder.

Golden Boy

Golden Boy

Kintarou Ooe yarı zamanlı işlerde uzmandır, Mikazuki 5 ile Japonya’nın tüm otoyollarında ve ara yollarında at sürer ve bulabildiği her yerde iş bulur. Maceraları ona siyasi yozlaşmadan genç bir kadının kalbinin inceliğine kadar sınıfta öğretilemeyecek bilgi ve deneyim kazandırır. Önünde açık yoldan başka bir şey olmayan – yol boyunca birçok güzel kadından bahsetmeye bile gerek yok – Kintarou, ne kadar onursuz olsalar da çeşitli tuhaf işlerini sürdürmeye çalışırken eğitim ruhunun peşinden gider. Üstlendiği her görevden bir şeyler öğrendikçe, kim bilir neler olacaktır? Belki bir gün dünyayı bile kurtarabilir. Kesin olan bir şey varsa o da bunların hepsinin çok eğitici olacağı!

Hundred

Hundred jpg

“Vahşi” olarak bilinen dünya dışı bir organizma insanlığa saldırdığında, düşmanla mücadele edebilecek tek teknoloji “Yüz” olarak bilinen bir silahtır. Bir Vahşi saldırısından sağ kurtulan Hayato Kisaragi, söz konusu teknolojiyle en yüksek uyumluluk seviyesine sahip bir gençtir ve sonuç olarak, bir savaş gemisindeki prestijli bir askeri akademi olan Little Garden’da becerilerini geliştirmeye davet edilir.

Önündeki savaş için aldığı yoğun eğitim boyunca, birden fazla kadın akranının ilgisini çeker ve artık Dünya’da yaşayan ve güvenliğini tehdit eden yaratıklara karşı savaşmaya çalışırken bir dizi olayın içine çekilir.

Seikon no Qwaser

Seikon no Qwaser jpg

Tomo Yamanobe’nin babası -Saint Mikhailov Akademisi’nin eski müdürü- ortadan kaybolduğunda, ardında “ikon” adı verilen bir sanat eseri dışında hiçbir şey bırakmamıştır. Kaybolmasından kısa bir süre sonra, akademideki kız öğrencilere saldıran bir seri katil olduğu söylentileri yayılmaya başlar.

Tomo ve kız kardeşi Mafuyu Oribe okulda gördükleri işkencenin ardından eve dönerken, Tomo yaralı gümüş saçlı bir çocuğa takılır ve çocukla ilgilenilirken aniden ortadan kaybolur. Mafuyu onu aramaya gider, ancak ikonanın bulunduğu kilisenin yandığını keşfeder. Tabloyu kurtarmaya çalıştığında, söylentilere göre seri katil aniden magnezyumu kontrol etme gibi gizemli bir yetenekle ona saldırır. Bir anda ortaya çıkan, demiri kontrol edebilen gümüş saçlı çocuk Mafuyu’yu kurtarır.

Mafuyu, Alexander Nikolaevich “Sasha” Hell adındaki çocuğun bir “qwaser” olduğunu öğrenir – emzirme eylemi yoluyla alınan “soma” gücüyle bir elementi kontrol edebilen bir varlık. Bu çileli olay karşısında kafası karışan Mafuyu, Sasha’nın ertesi gün kendi sınıfına transfer olmasıyla bu olayı çok az şansla atlatmaya çalışır. Tomo ve Mafuyu’nun normal okul hayatları, diğer qwaser’ların tehlikesi yakınlarındayken ne hale gelecektir?

Freezing

Freezing

On yıllar sonra insanlık, Novalar olarak bilinen uzaylı bir ırkın kuşatması altındadır. Bu insanlık dışı varlıklar her ortaya çıktıklarında arkalarında bir yıkım bırakmakta ve onları durdurma çabaları Nova Çatışmaları olarak bilinmektedir. “Pandoralar” olarak bilinen genç kadınlara ve “Sınırlayıcılar” olarak bilinen genç erkeklere insanüstü güçler veren stigmatalar yerleştirilir ve insanlığın hayatta kalma şansı için birlikte çalışmayı öğrenmeleri gereken askeri akademilerde eğitilirler.

Freezing, Kazuya Aoi’nin Batı Genetiği askeri akademisindeki ilk gününde, tam da Pandoralar tarafından bir royale savaşının yürütüldüğü sırada yola çıkışını anlatıyor. Burada, “Dokunulmaz Kraliçe” olarak bilinen güçlü bir Pandora olan Satellizer el Bridget’i ölmüş kız kardeşi sanır ve ona sarılır. Ona maça mal olsa da, dokunuşunun onu uzaklaştırmadığını fark eder ve onu Sınırlayıcısı olarak kabul etmeye karar verir. Tek soru, ortaklıklarının üst sınıfların entrikalarından ve Novalar ile yaklaşan savaştan sağ çıkıp çıkamayacağıdır…

Kawaikereba Hentai demo Suki ni Natte Kuremasu ka?

Kawaikereba Hentai demo Suki ni Natte Kuremasu ka jpg

Görüldüğü kadarıyla, birçok erkek, özellikle de gençlik yıllarında, bir kız arkadaşa sahip olmak ister. Keiki Kiryuu da bir istisna değildir. Olaylı bir öğleden sonra, isimsiz bir göndericiden bir çift beyaz külotla birlikte bir aşk mektubu aldığında, bir sevgili özlemiyle geçirdiği günler sona eriyor gibi görünüyor.

Sindirella olarak anılan gizli hayranının kimliğini belirlemek için, son sınıf öğrencisi Sayuki Tokihara, alt sınıf öğrencisi Yuika Koga ve sınıf arkadaşı Mao Nanjou’nun da aralarında bulunduğu birkaç olası adayı araştırmaya başlar. Ancak, Keiki bu gizemli kızın kim olabileceğini ortaya çıkarmaya çalışırken, her adayın masum dış görünüşünün ardında gizlenen sapkın fetişleri öğrenmeye başlar…

Yuragi-sou no Yuuna-san

Yuragi sou no Yuuna san

Bir zamanlar kaplıca hanı, şimdi ise olağanüstü ucuz kirası olan bir pansiyon olan Yuragi-sou, birkaç tuhaf sakini dışında neredeyse ıssızdır. Söylentilere göre, tüm potansiyel kiracıları korkutup kaçıran iğrenç bir hayalet buraya musallat olmuştur. Bu nedenle burası, altında kalabileceği uygun fiyatlı bir çatı ve kovabileceği hayaletler arayan beş parasız, evsiz bir medyum olan Fuyuzora Kogarashi- için mükemmel bir sığınaktır.

Kogarashi hayaletle yüzleşmeye hazırlanır, ancak onun söylentilerdeki kadar kötü niyetli olmadığını öğrenir. Bunun yerine, ölmeden önceki hayatına dair tek hatırladığı adı Yuuna olan güzel, gümüş saçlı bir kızın hayaletidir. Daha da şaşırtıcı olan, Yuragi-sou’nun diğer kiracılarının da Yuuna’yı görebilmelerinin yanı sıra, her birinin kendi doğaüstü yeteneğine sahip olmasıdır.

Kogarashi, ilginç sakinlerinin neden olduğu kaosun ortasında, Yuuna’yı yaşayanların dünyasına bağlı tutan pişmanlığı ortaya çıkarmaya çalışır, yoksa öbür hayatını cehennemde geçirmeye mahkum edilmiş kötü bir ruh haline gelecektir.

Maken-Ki!

Maken Ki

Hiromitsu Takeda’nın manga serisinden uyarlanan bu romantik komedi, tipik bir sapkın genç olan Takeru Ohyama’yı konu alıyor. Yeni okulu giriş sınavı gerektirmemektedir ve karma hale gelmiştir! Ne yazık ki, okulun göründüğünden çok daha fazlası olduğunu öğrendiğinde mutlu bir lise hayatı hayalleri yıkılır. Tüm öğrenciler, düellolarda sihirli yeteneklerini ortaya çıkarmak için özel bir eşya olan Maken kullanmaktadır! Takeru kendisine uygun bir Maken bulabilecek midir? Yeni bir okula uyum sağlamaya çalışırken ve her türlü kız sorunuyla uğraşırken bile?

Masou Gakuen HxH

Masou Gakuen HxH jpg

Hida Kizuna HHG (Heart Hybrid Gear) yeteneğine sahiptir, ancak bu yetenek onu özellikle önemli kılacak kadar güçlü değildir. Ablası onu, öğrencilerin çoğunun (çoğu iri göğüslü kızlardır) HHG yeteneklerini başka bir dünyadan gelen istilacılarla savaşmak için kullandıkları ve son derece cimri pilot kıyafetleri giydikleri bir stratejik savunma okuluna transfer olmaya çağırır. Kizuna’nın dövüş yeteneği yeterli değildir, ancak kız kardeşinin başka bir planı vardır – görünüşe göre Kizuna ile erotik deneyimler yaşamak kızların enerjilerini yenilemelerini veya güçlenmelerini sağlayacaktır. Görünüşe göre yeni okul hayatı utanç dolu olacak.

Medaka Box

Medaka Box jpg

Medaka Kurokami, kelimenin tam anlamıyla mükemmeldir. Güzel, zeki ve atletik olan Medaka’nın hayali başkalarını mutlu etmektir. Bu yüzden prestijli Hakoniwa Akademisi’nin Öğrenci Konseyi Başkanlığı’na aday olduğunda, oyların %98’ini alarak seçimi kazanması beklenen bir şeydir.

Yeni başkanın yaptığı ilk şey, öğrencilerin her türlü yardım talebini iletebilecekleri bir öneri kutusu olan “Medaka Kutusu” ‘nu kurmak olur. Medaka, yardım etmesi için zorla ikna edilen çocukluk arkadaşı alaycı Zenkichi Hitoyoshi ile birlikte bu istekleri gülünç bir hızla yerine getirir. Tamamladığı her iş için öğrenci konseyi odasına çiçekler ekler ve tüm okulu doldurmayı hedefler. Ancak ikili, akademiyi ve hatta Medaka’nın kendisini merkeze alan yıkıcı bir planı ortaya çıkarmaya başladıklarında, başkalarına yardım etmenin düşündüklerinden çok daha zor olabileceğini öğrenmek üzeredir!

Omamori Himari

Omamori Himari jpg

Anne ve babasının ölümünden sonra Yuuto Amakawa şehirde oldukça sıradan bir hayat sürmektedir. Yan komşusu Rinko ile birlikte okula devam ederken endişelenmesi gereken tek sorun kedi alerjisidir. On altıncı doğum gününde, doğaüstü bir yaratık olan Ayakashi, atalarının günahları için ona saldırdığında her şey değişir. Neyse ki, kılıçlı gizemli bir kedi kadın olan Himari tarafından kurtarılır ve Yuuto’nun iblis avcısı bir ailenin çocuğu olduğunu ve onu dünyanın doğaüstü güçlerinden saklayan tılsımın artık gücünü yitirdiği için onu korumak için orada olduğunu açıklar.

Omamori Himari, Yuuto’nun doğaüstü dünyanın çeşitli güçleriyle olan ilişkilerinin yanı sıra, her biri kendi karanlık arzularıyla kapısına dayanan ve sayıları giderek artan kadınları anlatıyor. Yuuto yeni “heyecan verici” ortamına uyum sağlayabilecek midir? Yoksa (atasının) geçmişinin hayaleti onu yakalayacak mı?

11eyes

11eyes jpg

Gökyüzü kızıla, ay siyaha döndüğünde ve canavarlar sokaklarda dolaşmaya başladığında, Satsuki Kakeru ne yapacağını şaşırır. En yakın arkadaşı Yuka ile birlikte, kendilerinden başka hiçbir şeyin olmadığı bu tuhaf dünyaya neden gönderildiklerini çözmeye çalışırlar.

Ancak, “Kızıl Gece” sona erdiğinde, Kakeru ve Yuka bunun bir rüya olduğuna inanır – ta ki tekrar olana ve tehlikeli bir durumda kalana kadar. Aynı çıkmazda olan dört kişiyle daha tanışırlar: Kusakabe Misuzu, usta bir kılıç ustası; Tachibana Kukuri, Kakeru’nun ölen kız kardeşine tekinsiz bir şekilde benzeyen garip bir dilsiz kız; Hirohara Yukiko, gözlüklerini çıkardığında kişiliği soğuk bir katile dönüşen bir genç kız; ve Tajima Takahisa, genç bir pirokinetikçi.

Altısı hayatta kalmak ve bu gizemli dünyanın ne olduğunu keşfetmek için bir araya gelirken, önlerinde altı gölgenin belirmesiyle işler daha da kötüye gider…

Princess Lover!

Princess Lover jpg

Anne ve babasının hayatını kaybettiği bir otomobil kazasının ardından Teppei Arima, büyükbabası tarafından yanına alınır, zenginlerin ve seçkinlerin dünyasıyla tanışır. Mütevazı yetiştirilme tarzıyla karşılaştırıldığında, Isshin Arima’nın lüks yaşam tarzı genç delikanlıyı şaşırtır ve hayrete düşürür. Teppei’den, bu nazik misafirperverliğin karşılığında, büyükbabasının yerine Arima Financial Combine’ın başına geçerek aile işini devam ettirmesi beklenir ve onu bu sorumluluklara hazırlamak için saygın bir liseye yazdırılır. Yeni edindiği ünlü statüsü ve zenginliğiyle birlikte, Teppei’ye aynı derecede zengin Sylvia van Hossen ile görücü usulü bir evlilik yapılacağı bildirilir ve böylece yeni hayatının heyecan verici maceraları başlar!

Kono Naka ni Hitori, Imouto ga Iru!

Kono Naka ni Hitori Imouto ga Iru

Shougo Mikadono’nun babası yeni vefat etmiştir ve şimdi babasının şirketi Mikadono Group’un başına geçmesi gerekmektedir. Görevi devralmak için eğitimi tamamladıktan sonra uyması gereken bir şart daha vardır: yeni okulunda sevebileceği bir kız bulmalı ve liseden mezun olana kadar onunla evlenmelidir.

Shougo, Miryuin Özel Akademisi’ne transfer olur, sınıf temsilcisi ve aynı zamanda ilk yeni arkadaşı olan Konoe Suruma; soğuk ama nazik bir kız olan Miyabi Kannagi; öğrenci konseyi başkan yardımcısı Rinka Kunitachi; bir kafe işleten ve cadı gibi giyinen Mei Sagara ve öğrenci konseyi başkanı Mana Tendou gibi seçebileceği birçok kız vardır. Ancak bir sorun vardır: İçlerinden biri uzun zamandır kayıp olan üvey kız kardeşidir ve hangisinin olduğu hakkında hiçbir fikri yoktur, bu yüzden herhangi biriyle nasıl romantik bir ilişki kurabilir?

Asu no Yoichi!

Asu no Yoichi

Yoichi Karasuma tüm hayatını dağlarda, Yükselen Rüzgar, İlahi Rüzgar kılıç ustalığı stilinde eğitim alarak geçirmiştir. Babasının rehberliğinde, 17 yaşında teknikte ustalaşmayı başarır. Öğrenecek bir şeyi kalmayan Yoichi, eğitime devam edebilmesi ve modern toplumu anlayabilmesi için şehirde bulunan yeni bir dojoya gönderilir.

Ne yazık ki Yoichi, günümüzde herhangi biriyle nasıl davranacağı veya konuşacağı konusunda hiçbir fikre sahip değildir, tuhaf konuşması ve geleneksel kıyafetleriyle bir samuray gibi davranmaktadır. Ikaruga kardeşlerle birlikte dojo’da yaşamaya başlayan Yoichi, başkalarıyla nasıl iletişim kuracağını bilemediği için sürekli komik yanlış anlamalara sürüklenir. Asu no Yoichi! Yoichi’nin yeni hayatında tökezlemesini ve yeni ailesiyle modern dünyada nasıl yaşayacağını öğrenmeye çalışmasını izliyor.

Megami-ryou no Ryoubo-kun.

Megami ryou no Ryoubo kun jpg

On iki yaşındaki Koushi Nagumo’nun hayatı, evleri yandıktan sonra babası onu terk edince aniden tepetaklak olur. Kendi başının çaresine bakmak zorunda kalan Koushi sokakta yığılıp kalır, ancak Mineru Wachi adında eksantrik bir kadın ona acır ve onu “Megami-ryou” adlı kız yurduna getirir.

Koushi’nin durumunu öğrendikten sonra, geçici müdür olan Mineru onu Megami-ryou’nun resmi yurt annesi olmaya davet eder. Ancak Koushi’yi bekleyenler, androfobik ama nazik Atena Saotome, feminen erkek fatma Kiriya Senshou ve söz konusu bilim olduğunda pervasızlığı sınır tanımayan Mineru gibi her biri kendi çılgınlıklarına sahip yurt sakinleridir. Buna rağmen, Koushi bu çılgın yeni hayatının görevlerini yerine getirmek için elinden geleni yapar!

Killing Bites

Killing Bites jpg

Bilmeden bir kaçırma olayına karışan üniversite öğrencisi Yuuya Nomoto, arkadaşlarını kaçırmaya çalıştıkları liseli kız Hitomi Uzaki tarafından vahşice öldürülmüş olarak bulur. Onu açıklanmayan bir yere götürmek zorunda kalan Nomoto, kendisini iki Therianthrope, yani gelişmiş gen terapisiyle yaratılmış süper güçlü insan-hayvan melezleri arasındaki bir ölüm maçının ödülü olarak bahse girmiş bulur. Bu melezlerden biri olan Hitomi, ratel genlerinden kazandığı hız ve korkusuzluğu kullanarak düşmanını acımasızca alt eder ve Yuuya’yı kesin ölümden kurtarır.

Saatler sonra olayın sadece bir kabus olduğunu umarak uyanan Yuuya, dört büyük Japon iş holdingi arasındaki gizli bir vekalet savaşına karıştığını ve kazananın ekonominin kontrolünü ele geçirdiğini fark eder. İsteksiz de olsa tek yatırımcısı olan Yuuya’nın hayatı artık doğrudan Hitomi’nin sadece Killing Bites olarak bilinen yeraltı kan sporu maçlarına katılma yeteneğine bağlıdır.

Tenjou Tenge

Tenjou Tenge

Bazı insanlar için lise, yeni bir başlangıç fırsatını temsil eder. Yeni dersler alabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Ancak Souichiro Nagi ve Bob Makihara için lise farklı bir şey ifade ediyor: tüm öğrenciler arasında en iyi dövüşçü olma şansı! Ne yazık ki Toudou Akademisi, hayallerini gerçekleştirmek için mümkün olan en zor yerdir. Yeni liseleri sıradan bir akademik kurum değil. Toudou Akademisi, matematik ve fen gibi klasik konulara odaklanmak yerine, tek amacı Japonya’da dövüş sanatlarını yeniden canlandırmak için kurulmuştur!

Sonuç olarak, Souichiro’nun en iyi dövüşçü olma arzusu, Masataka Takayanagi ve Maya Natsume ile ters düşünce kısa kesilir. İki üst sınıf öğrencisi, birinci sınıf ikilisinin okuldaki saldırısını kolayca durdurur, ancak caydırıcı olmak yerine, sadece rekabet ateşlerini körükler. Toudou Akademisi’ne ne tür canavar dövüşçüler katılıyor? Masataka ve Maya’dan daha güçlüleri var mı? Ve Maya’nın küçük kız kardeşi neden Souichiro’yu takip ediyor? Bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını Tenjou Tenge’de öğrenin!

Saikin, Imouto no Yousu ga Chotto Okashiinda ga.

image 1 jpg

Saikin, Imouto no Yousu ga Chotto Okashiinda ga. yeniden kurulmaya başlayan bir aileyi takip ediyor. Bay ve Bayan Kanzaki evlendiklerinde yanlarına ergenlik çağındaki oğullarını ve kızlarını da alırlar. Ancak lise birinci sınıf öğrencisi Mitsuki Kanzaki pek de heyecanlı değildir. Geçmişindeki eksik ve istismarcı baba figürleri yüzünden acı çeken Mitsuki, üvey babasını ve üvey kardeşini kabullenmekte yavaş davranır.

Ancak bir kaza sonucu Mitsuki hastaneye kaldırılınca, kendisini Mitsuki’nin üvey kardeşi Yuuya’ya derinden aşık olan kendi yaşındaki Hiyori Kotobuki’nin hayaleti tarafından ele geçirilmiş bulur. Hiyori, Yuuya’ya olan karşılıksız aşkı yüzünden son ödülüne geçemez, yani Mitsuki’nin bedeninde aşkını tamamlamak zorundadır!

Artık Mitsuki’nin hayatı Hiyori’yi Cennet’e götürmeye bağlıdır. Ama kendini saldırgan, aşk dolu bir hayaletle paylaşmaya alışabilecek midir? Yeni ailesine duyduğu güvensizliğin üstesinden gelebilecek midir? Hiyori’nin Yuuya’ya karşı olan duygularını tatmin edebilecek midir? Ve kendi duygularını saklıyor olabilir mi?

Okusama ga Seitokaichou!+!

Okusama ga Seitokaichou jpg

Hikaye, Izumi Hayato’nun öğrenci konseyi başkanı olmak için yarışmasıyla başlıyor. Ancak güzel bir kız, izleyicilere prezervatif fırlatırken aşkın serbestleştirilmesi vaadinde bulununca, ona karşı kaybeder ve başkan yardımcısı olur. Öğrenci konseyi toplantısında, yeni seçilen başkan kendisini Izumi’nin evine davet eder ve burada, henüz 3 yaşındayken ebeveynleri arasında alkolün de yardımıyla yapılan bir anlaşma sayesinde Izumi’nin karısı olacağını açıklar.

Triage X

Triage X jpg

Ölümcül bir terörist saldırısında Arashi Mikami ölümden kıl payı kurtulur ancak bu süreçte ailesi ve en yakın arkadaşı da dahil olmak üzere her şeyini kaybeder. Ancak, onu kurtaran cerrah sıradan bir doktor olmaktan çok uzaktır; görevi, çok uzağa düşen ölümcül suçluları yok etmek olan Black Label olarak bilinen bir saldırı ekibine komuta etmektedir. Yeni bir kararlılıkla dolan Arashi, kanunsuz örgütün saflarına katılır.

Black Label’ın hedefleri fazladır, çünkü şeytani pislikler her yerde pusuda beklemektedir; tehlikeli silah tüccarları, yozlaşmış politikacılar ve gangsterler kendilerini imha ekibi tarafından avlanırken bulurlar. Karanlık ve uğursuz geçmişleri peşlerini bırakmasa da, avcıların hepsi hedeflerini öldürme konusunda oldukça yeteneklidir. Üyelerin yaşadıkları tehlikeli hayatlara rağmen, Arashi ve etrafındaki muhteşem bayanlar yine de çeşitli boğucu anlara ve açık saçık şakalara yakalanmayı başarırlar. Güçlü bir muhalefetle karşılaşsalar da hiçbir şey Black Label’ın dünyayı korkunç kötülüklerden arındırma hedefini durduramaz.

Ikkitousen

Ikkitousen

Kanto bölgesinde, yedi lise mutlak güç için ölümüne savaşıyor. Her savaşçı, Üç Krallık döneminden görkemli bir savaşçının reenkarnasyonudur ve onları genellikle acımasız kaderlerinin üstesinden gelmek için tehlikeli bir çabaya sokar. Bunların arasında, parlak dövüş sanatı yeteneklerine sahip olmasına rağmen acımasız Ukitsu tarafından genç yaşta öldürülmesine karar verilen Nanyou Akademisi öğrencisi havai Hakufu Sonsaku da vardır.

Ancak sınıf arkadaşı Koukin Shuuyu, Hakufu’nun annesi tarafından kuzenini bu korkunç kaderden korumakla görevlendirilir. Yüküne bir de Hakufu’nun ani öfke patlamaları eklenir; bilincini kaybeder ve kendi hayatını tehdit eden yıkıcı bir gücü serbest bırakır. Hakufu ve Shuuyu, Nanyou’nun “Büyük Dörtlüsü” ile birlikte, ana rakip okullarının planlarını bozmak ve çok geç olmadan Hakufu’nun güçlerinin gerçek doğasını ortaya çıkarmak zorunda kalacaklardır.

Sunohara-sou no Kanrinin-san

Sunohara sou no Kanrinin san jpg

Shiina Aki, kadınsı görünüşü nedeniyle sürekli bir kız gibi muamele görmektedir, bu yüzden kendini değiştirmek amacıyla ortaokula devam etmek için Tokyo’ya taşınmaya karar verir.

Ancak onu yeni evi Sunohara-sou’da bekleyen şey, iyi kalpli bakıcı Sunohara Ayaka’dır. Aki’nin yeni ortaokulunun öğrenci konseyinin üç kadın üyesi Yukimoto Yuzu, Yamanashi Sumire ve Kazami Yuri ile birlikte.

Ve böylece Aki’nin Tokyo’da dört kızla birlikte yaşadığı yeni hayatı başlar.

DearS

DearS

Bir yıl önce, içinde 150 uzaylı bulunan bir UFO Kasai kıyılarına düştü. Gemilerini kimse tamir edemediği için Japon Hükümeti onlara “DearS” unvanını vermeye ve onları Japon vatandaşı yapmaya, onlara Japonya’nın dilini, geleneklerini ve kültürünü öğretmeye karar verdi. Bununla birlikte, insan toplumuna daha aşina olabilmeleri için, diğer insanlarla kaynaşmalarını sağlamak amacıyla bir evde konaklama programı yürürlüğe konmuştur.

Sisli bir sabah, bu uzaylılardan birini barındıran bir kapsülü taşıyan bir kamyon, kapsülü nehir kıyısına düşürerek onu hapsedildiği yerden kurtarır. Sonunda Takeya Ikuhara adında bir lise öğrencisi tarafından bulunur ve ırklarına karşı son derece güvensiz olmasına ve onlarla hiçbir şey yapmak istememesine rağmen onu bir kamyonun çarpmasından kurtarır ve ona acır. Ren adını aldıktan sonra, ona “Efendisi” olarak damgasını vurur ve kişisel “Kölesi” olarak hizmet eder, onu ne olursa olsun onunla kalmak isteyen bir “Sevgili” ile bırakır ve sıradan, uzaylısız günlerini sona erdirir.

Walkure Romanze

Walkure Romanze

Helen’s Hill adlı eski bir kasabada bulunan Winford Akademisi’nde geçen hikaye, şövalyeler ve mızrak dövüşü sporu hakkında. Bu okulda öğrenciler nasıl şövalye olunacağını, ata nasıl binileceğini ve nasıl mızrak dövüşü yapılacağını öğreniyor. Ana karakter, Takahiro Mizuno adında, şövalye ve mızrak dövüşçüsü olmak için eğitim alan ancak bir sakatlık geçirdikten sonra şövalye programını bırakıp onun yerine begleiter (asistan) programına katılan genç bir adamdır. Hayvanlarla başa çıkma becerileri ve daha önce mızrak dövüşçüsü olarak edindiği tecrübe onu gözde biri haline getirmiştir. Okuldaki birçok güzel kız onun kişisel dilencileri olmasını istese de Takahiro bu teklifleri her zaman reddeder.

Bir gün tuhaf bir kaza, arkadaşı Mio Kisaski’nin aslında bir şövalye olmamasına rağmen mızrak dövüşü düellosuna davet edilmesine neden olur. Takahiro, onun geçici dilencisi olmayı kabul eder, ancak bu, yıllık turnuvaya kaydolduğu için ortaklıklarının sadece başlangıcı olur.

Miru Tights

Miru Tights jpg

Homi Moegi, Ren Aikawa ve Yua Nakabeni adlı öğrenciler için yeni bir okul yılının başlangıcını işaret eden bir başka Nisan sabahında, düşen kiraz çiçeklerine hafif sağanaklar eşlik eder. Aynı sınıfı paylaştıklarını keşfeden üçlü, yeni dönem başlarken şakacı bir şekilde yeniden bir araya gelir.

Hayatlarının önemli bir dönemine daha başlayan kızlar, göz kamaştırıcı, ipeksi naylon taytlarını giyerken kahkaha, mutluluk, üzüntü ve yollarına çıkan diğer tüm mücadelelerle arkadaşlıklarını derinleştirirler.

Ishuzoku Reviewers

Ishuzoku Reviewers jpg

Şımarık perilerden sızan sümüklüböceklere kadar sayısız farklı ırk dünyada yaşamaktadır. Doğal olarak, yaratıkların böylesine kaynaştığı geniş ve çekici bir genelev çeşitliliği vardır. Aralarından seçim yapabileceğiniz bu kadar çok seçenek varken, hangi kişiler arasında bir deneyim yaşayacağınıza karar vermek zordur.

Neyse ki, cesur savaşçılardan oluşan sıkı bir grup halkı aydınlatmak için bir araya geldi. Bu sapkın maceracılar, her tür sukku-kızın çekiciliğini uygulamalı araştırma yoluyla değerlendirmeyi kendilerine görev edinmişlerdir. İster kavurucu derecede ateşli semenderler olsun, isterse de göğüsleri dolgun inek-kızlar, Yoruno Gloss yorumcuları geride hiçbir tür bırakmıyor.

Miru Tights’ın arkasındaki beyin tarafından yönetilen Ishuzoku Reviewers, en acil sorulardan birine cevap arıyor: En seksi tür hangisidir?

Manyuu Hikenchou

Manyuu Hikenchou jpg

Japonya’nın Edo dönemi, çok özel, büyülü bir beceriye sahip bir savaşçı klanının ortaya çıkmasına neden oldu. Bu klan Manyuu olarak biliniyordu ve bu beceri bir kadının göğüslerini küçültebilecek bir kılıç darbesi uygulayabilme yeteneğiydi. Bu, bir toprak üzerinde güç uygulayabilecek bir yetenek gibi görünmeyebilir, ancak Manyuu Hikenchou’da büyük göğüsler statü, zenginlik, şöhret ve nüfuz anlamına gelir.

Manyuu klanında, seçilmiş halefleri Chifusa’nın eylemleri nedeniyle ciddi endişeler ortaya çıkmıştır. Manyuu’nun yarattığı ve sürdürdüğü göğüs takıntılı toplumdan tiksinen Chifusa, sadece klanı terk etmekle kalmamış, aynı zamanda göğüs büyütme ve kesme tekniklerini detaylandıran kutsal parşömeni de çalmıştır.

Neyse ki Chifusa tamamen yalnız değildir. Savaşçı arkadaşı Kaede onun davasına sempati duymaktadır; bu sempati onu büyük bir tehlikeye sokabilir. Şimdi onu yetiştiren klan tarafından aranan Chifusa, bir yandan kardeşlerinin topraklara verdiği zararı telafi etmeye çalışırken bir yandan da kendisinin ve Kaede’nin hayatını korumak zorundadır. Yol boyunca Chifusa, eğitiminin kapsamının çok ötesinde, eşitlik getirmeye çalıştığı toprakları şekillendirmeye ve değiştirmeye yardımcı olabilecek bir güce sahip olduğunu keşfedecektir.

Sekai de Ichiban Tsuyoku Naritai!

Sekai de Ichiban Tsuyoku Naritai jpg

Hagiwara Sakura ve Miyazawa Elena, popüler bir idol grubu olan Sweet Diva’nın önde gelen üyeleridir. Bir gün Elena, bir TV programının kaydı sırasında profesyonel bir kadın güreşçi olan Kazama Rio’nun saldırısı sonucu yaralanır. Sakura Rio’ya kızar ve ona bir dropkick atar. Sakura, Elena’nın intikamını almak için kadın profesyonel güreş maçlarına katılır.

Tonagura!

Tonagura jpg

Kazuki 10 yıldır komşularının eski evlerine geri taşınacakları günü beklemektedir. İlk aşkı olarak gördüğü ama taşınmadan önce ona olan duygularını hiçbir zaman ifade edemediği Yuuji’ye aşıktır. Yuuji çocukken sık sık Kazuki, Kazuki’nin ablası Hatsune ve Yuuji’nin kız kardeşi Marie ile oynamaya gelir. Yuuji’ye dair ideal tasviri, Yuuji’nin beklediğinden daha fazlası çıkması ve yeniden bir araya geldiklerinde ecchi gibi davranmasıyla kısa sürede paramparça olmuştur. Ebeveynleri Güney Amerika’da olduğu için, her iki aile de birbirleriyle yaşamayı öğrenmek ve birlikte paylaştıkları çocukluk duygularını yeniden canlandırmak zorundadır. Aynı okula gittiklerinde işler daha da çılgınlaşır.

Prison School

Prison School jpg

Tokyo’nun eteklerinde yer alan Hachimitsu Özel Akademisi, yüksek kaliteli eğitimi ve disiplinli öğrencileriyle ünlü, prestijli bir yatılı kız okuludur. Ancak, okulun en ikonik politikasının revize edilmesi nedeniyle tüm bunlar değişmek üzere, çünkü artık erkekler de kayıt yaptırabilecek.

Bu yeni kararnamenin ilk döneminin başlangıcında, sadece beş erkek öğrenci kabul edilmiş, böylece öğrenci sayısı iki yüz kıza bir erkek şeklinde bölünmüştür. Kiyoshi, Gakuto, Shingo, Andre ve Jo, herhangi bir ilk izlenim bırakma şansı bulamadan hızla uzaklaştırılırlar. Kız öğrenci arkadaşlarıyla iletişim kuramayan hevesli çocuklar, gözlerini çok daha tehlikeli bir göreve dikerler: kızların banyosunu dikizlemek!

Ancak planları kötü şöhretli Yeraltı Öğrenci Konseyi tarafından tamamen bozguna uğratıldıktan sonra, bu rengarenk ekip özgürlüklerinin aniden ellerinden alındığını ve ceza olarak bir ay boyunca okulun hapishanesine atıldıklarını görürler. Böylece, çocukların Hapishane Okulu’ndaki zorlu yaşamlarının öyküsü başlar; arkadaşlık ve sapkın kardeşlik bağlarını nihayetinde test edecek haklı bir mücadele.

Nozoki Ana

Nozoki Ana jpg

Sanat okulu öğrencisi Tatsuhiko Kido, yeni dairesine taşındıktan sonra duvarında bir çatlak keşfeder. İçeriye baktığında, komşusu Emiru Ikuno ile göz göze gelir ve kadın mastürbasyon yapmaktadır. Yanlış anlaşılmayı gidermek ve çatlağı ona haber vermek için yan odaya koşar, ancak bu sırada kazara ayağı takılır ve Emiru’nun üzerine düşer. Daha da kötüsü, Emiru’nun elinde Kido’yu açıkça cinsel suçlu olarak gösterecek fotoğrafik kanıtlar vardır. Kido daha sonra Emiru’nun röntgencilik fetişi olduğunu öğrenir ve çatlağı olduğu gibi bırakması için şantaja maruz kalır.

Ne yazık ki Kido için her şey burada bitmiyor! Emiru da onunla aynı sanat okuluna gitmektedir ve onu istediğinden çok daha fazla görecektir. Emiru ve Kido, çılgınca erotik potansiyele sahip eşsiz bir arkadaşlığa adım atmaya hazırlanıyor.

Bayonetta: Bloody Fate

Bayonetta Bloody Fate jpg

Yirmi yıl önce bir gölün dibindeki tabutta uyandıktan sonra anılarını geri kazanmaya çalışan Bayonetta, unutulmuş geçmişine dair ipuçları bulmak ve bir Umbra Cadısı olarak güçlerini aldığı şeytani güçlerle yaptığı anlaşmayı korumak için gece gündüz Cennet’in güçlerinin peşine düşüyor. Gizemli barmen ve silah ustası Rodin tarafından silahlandırılır ve yönlendirilir ve her adımını, babasının ölümüyle bir ilgisi olduğuna inanan ve gerçeği öğrenmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek olan cesur gazeteci Luka Redgrave takip eder. Cereza adında küçük bir kızla karşılaştığında arayışı umut verici bir hal alır, ancak Jeanne adında, karşı çıkması gereken güçler için çalışan rakip bir Umbra Cadısı yoluna çıkar.

Bayonetta: Bloody Fate, tüm karakterler arasındaki bağlantıyı araştıran ve görünüşte hepsini gölgede bırakan bir komploda nasıl iç içe geçtiklerini çözmeye çalışan aksiyon dolu bir anime filmi.

Müzik Animeleri

En İyi 10 Müzik Animesi

Ninja Anime

En İyi 10 Ninja Animesi (Naruto Hariç)