in ,

Yaoi Anime Önerileri

Yaoi Anime Önerileri isimli başlığımıza hoş geldiniz. Yaoi Anime Önerileri dediğimizde, burada kullanılan Yaoi, kadınlar için yapılan/hedef kitlesi kadınlar olan bir anime türüdür. Yaoi Animeler cinsellik içermektedirler ve bu türü izleyen kadınlara “fushoji”, erkeklere ise “fudanshi” denir.

Yarichin☆Bitch-bu

Yaoi Anime Önerileri
Yarichin☆Bitch-bu

Karakterimiz Tonoo, Tokyo’dan Özel MoriMori Akademisine nakil olan bir öğrencidir, sınıfında Yacchan ile tanıştıktan sonra bir kulübe katılır, bu kulüp normalde fotoğrafçılık kulübü olsa da asıl ismi Yaribu’dur. Ve karakterimiz olacaklardan bihaberdir.

Bölüm Sayısı: 2
Anime Türü: Okul, Komedi, Yaoi

Haru wo Daiteita

Yaoi Anime Önerileri
Haru wo Daiteita

Iwaki Kyousuke ve Katou Youji tanınmış oyunculardır. Yetişkin içerik endüstrisinden gelmişlerdir ve ikisi de kariyerleri boyunca birbirlerini rakip olarak görmüşlerdir. Katou, Iwaki’ye aşık olduğunu söylese de, Iwaki bu söyleme inanmamaktadır. Homoseksüel oyuncunun Japonya’ya geri dönüp Katou’yla başrol paylaşmasından sonra her ikisi de bu hissiyattan emin olacaktır.

Bölüm Sayısı: 4
Anime Türü: Romantizm, Yaoi, Dram

Fuyu no Semi

Fuyu no Semi KA
Fuyu no Semi

Meiji Devri’nin başlangıcında Keiichirou Akizuki ve Touma Kusaka isimli iki samuray birbirine düşman olan klanlara mensuplardır ama bu iki karakterimiz birbirine şiddetli bir sevgi besliyordur.

Bölüm Sayısı: 3
Anime Türü: Tarihi, Samuray, Romantizm, Dram, Yaoi

Ai no Kusabi

Yaoi Anime Önerileri
Ai no Kusabi

Hikaye bilim kurgu, estetikçilik ve Yaoi’yi birleştiriyor. Ai no Kusabi, 3 ana karakter arasındaki aşk ve çatışmaya odaklanıyor. Iason Mink, Riki and Guy. Hikayenin arka planı, Amoy gezegeninde gelecekteki bilgisayar kontrollü bir toplumda yer alıyor ve Ceres gecekondu semtinin bir sakini olan Riki’ye odaklanıyor. Seçkin sınıfın saç renklerine göre farklı rütbelere ayrıldığı başkent Tanagura’da, elitlerin köleleri dikizlemek amaçlı eğlenceleri için kölelerinin cinsel eylemlerde bulunmalarına ve evcil hayvan olarak tutmalarına izin verilir, ama onlarla cinsel olarak etkileşime girmeleri yasaktır. Elitlerin en yükseğinden olan Iason, Riki’yi evcil hayvanı olmaya zorlar ve Riki’yi kendisine saklamayı takıntı hale getirir. Riki, bu sırrı eski sevgilisi Guy’dan saklar. Riki, Iason’a direnmeye devam edip etmeyeceğinden veya ona teslim olup olmayacağından emin değildir.

Bölüm Sayısı: 2
Anime Türü: Romantizm, Yaoi, Bilim Kurgu, Dram

Seitokaichou ni Chuukoku

Yaoi Anime Önerileri
Seitokaichou ni Chuukoku

Öğrenci konseyi başkanını beladan uzak tutmaya çalışırken bile, başkan yardımcısı Chiga-kun, kendini başkanın gücüne ve kuvvetine kapılmış buluyor. Chiga-kun, onun nasıl bu kadar zeki bir birey olduğunu merak ediyor, bu kadar taşralı ve basit bir çocuğa isteksizce abayı yakabiliyor…

Bölüm Sayısı: 2
Anime Türü: Komedi, Dram, Romantizm, Okul, Yaoi

Saezuru Tori wa Habatakanai: The Clouds Gather

Yaoi Anime Önerileri
Saezuru Tori wa Habatakanai: The Clouds Gather

Yashiro, Shinseikai’nin genç lideri ve Shinseikai kuruluşunun başkanıdır, ama diğer birçok güçlü adam gibi, sapkın ve mazoşist olarak iki hayat sürer. Doumeki Chikara onun yakın koruması olarak işe gelir ve Yashiro kendi adamlarına el sürmeyeceğine karar vermesine rağmen, Doumeki’de karşı koyamadığı bir şey olduğunu fark eder. Yashiro, Doumeki’ye doğru ilerlemeler yapar, ama Doumeki’nin inkâr etmek için gizemli sırları vardır. Gücünü sadece kendini suistimal etmek için kötüye kullanan Yashiro, ve her emrine sadakatle uyan Doumeki, kalplerinde şarkılarla birlikte, uçacak kanatları olmayan iki adamın çalkantılı ilişkisine başlarlar.

Bölüm Sayısı: 1
Anime Türü: Dram, Yaoi

İlginizi Çekebilir:  Naruto Anatomisi: Orochimaru’nun Vücudunun Tuhaf Geçmişi
Tokyo Revengers

Tokyo Revengers: Fragman, Olay Örgüsü, Yayın Tarihi & Bilinmesi Gerekenler

Black Clover

Black Clover: Doğru Olabilecek 10 Hayran Teorisi