in ,

Yeni Castlevania Oyunu Sadece Apple Arcade’ye Geliyor

Castlevania: Grimoire of Souls, yeni bir hikaye anlatan ve franchise’nin ikonik karakterlerinin çoğuna sahip olan, Apple Arcade’ye özel olacak.

Castlevania hayranları, uzun süredir devam eden video oyunu serisine yeni bir giriş yapmayı dört gözle bekliyorlardı. Yakında, yepyeni bir oyun sadece Apple Arcade aracılığıyla satışa sunulacak.

Apple’ın web sitesine göre, Castlevania: Grimoire of Souls orijinal bir hikaye anlatacak ve franchise’ın en tanınmış karakterlerinin çoğunu bir araya getirecek. Oyunun açıklaması, oyuncuların Alucard, Simon Belmont, Maria, Shanoa ve Charlotte’ın kilidini açabileceğini ve daha fazla karakterle oyunu oynsysbileceğini doğruladı. Oyuncular, “korkunç düşmanları ve patronlarını yok etmek için her karakterin benzersiz savaş tarzına hakim olmak” için meydan okuyor!

Açıklama ayrıca Castlevania: Grimoire of Souls “tam teşekküllü bir yan kaydırma aksiyon oyunu.” Oyun keşfetmek için 60 seviyeye, bulmak ve kilidini açmak için çok çeşitli ekipmanlara ve oyuncuları meşgul etmek için yeni günlük ve haftalık görevlere sahiptir.

Birçok Castlevania gazisi yeni oyunun geliştirilmesine yardımcı olmak için geri döndü. Castlevania: Grimoire of Souls, daha önce Castlevania: Symphony of the Night ve Castlevania: Aria of Sorrow üzerinde çalışan sanatçı Ayami Kojima’nın karakter tasarımlarını ve Castlevania: Bloodlines ve Castlevania: Lament of Innocence için baş besteci olan Michiru Yamane’nin müziğini sunuyor.

Şu anda, Castlevania: Grimoire of Souls’un iPhone, iPad, Apple TV ve Mac için App Store üzerinden kullanılabileceği belirlenmiş bir tarih yok.

İlginizi Çekebilir:  Genshin Impact: Yeni Oyuncular İçin İpuçları, Püf Noktaları ve Stratejileri
Mugen Train

Demon Slayer: Mugen Train’i İzlemeden Önce Bilmeniz Gereken Her Şey

Spor Manga

Sporseverler İçin 5 Harika Manga