in ,

2022 Yılının En İyi Romantizm Animeleri

2022 yılı sona eriyor ve listelediğimiz romantizm animeleri yılın en iyileri olarak öne çıktı.

Anime izleyicileri, 2022 yılında çıkan romantizm animelerinden oluşan harika bir liste oluşturdular, bu romantizm animelerindeki karakterler çoğu izleyicinin favori karakterini bile değiştirdi. İzleyiciler, animelerdeki aşk üçgenlerine, fantezi içeren hatta ağlatan duygusal ve hüzünlü romantizm animeleri ile komedi unsurların ön planda olduğu animelere bayılıyor.

Saydıklarımızın yanında benzersiz hikayeler ve unutulmaz maceralar ile adrenalin artırıcı aksiyon romantizm animeleri de var. Okul romantizm animelerinden LGBTQ + aşklarına kadar tüm zamanların en eşsiz aşk hikayelerinden bazılarını izlemek ve tadını çıkarmak için heyecan verici ve sevimli romantizm animelerinden oluşan güzel bir liste hazırladık.

Sasaki to Miyano

Romantizm Animeleri

Sasaki to Miyano animesi ilk aşkı konu alan komedi ve romantizm temalı bir hikayeye sahip ve popülerleşmiş bir romantizm animesi. Bu hoş gözüken BL romantizm anime serisi, izleyiciler ve eleştirmenler tarafından 2022 yılının en iyi anime uyarlamalarından biri olarak gösteriliyor. Hikayemiz, iki karakterimiz de Boys’ Love manga sevdiklerini öğrenmesiyle başlıyor ve yavaş yavaş birbirlerine karşı hisler hissetmeye başlıyorlar.

Sasaki to Miyano, en iyi Boys’ Love animesi, iyi hazırlanmış karakterler ve tatlı bir hikaye ile sevimli yeni bir LGBTQ + romantizm animesi arayan anime izleyiciler için mükemmel bir öneridir.

Teasing Master Takagi-san

Romantizm Animeleri

Teasing Master Takagi-san’ın üçüncü sezonu, animenin ilk iki sezonu kadar büyüleyici ve hayran ediciydi ancak karakterler nihayet daha fazla ete kemiğe büründü ve hikayeler daha da fazla romantizm içeriyordu. Bu sevilen romantizm animesinin yeni sezonunda izleyicilerimiz yeni çiftler görebilir ve en sevdikleri karakterleri farklı bir şekilde görebilirler.

Teasing Master Takagi-san gibi birkaç anime olsa da hiçbiri bu popüler romantizm animesinin sağladığı cazibeye ve eşsiz atmosferi sağlamıyor. Bu sezonda, hem Takagi hem de Nishikata büyüyor ve birbirleriyle dalga geçmekten gerçek romantizmi yaşamaya doğru ilerliyorlar.

Rent-a-Girlfriend

Romantizm Animeleri

Rent-a-Girlfriend ikinci sezonu, kendilerini güldürecek romantizm hikayeleri tercih eden anime izleyicileri için mükemmel olan en komik romantizm animelerinden biri. Bu sevilen ve eğlenceli romantizm animesinin yeni sezonu, izleyicileri daha arsız ve eğlenceli maceralara götürüyor.

Rent-a-Girlfriend, kız arkadaşı tarafından terk edildikten sonra bir flört servisini kullanmaya karar veren ve sadece kendisi için bir kız arkadaş kiralayan üniversite öğrencisi hakkında en iyi yaz animesinden biri. Kazuya, yeni kız arkadaşının hem öğrenci hem de komşusu olduğunu fark ettiğinde işler komik bir hal alır. Bu eğlenceli yeni romantizm animesi, okul romantizm animelerini sevenler için ideal.

Romantic Killer

Romantizm Animeleri

Romantic Killer, hem düşündürücü hem de eğlenceli olan komik ve benzersiz bir hikayeyle Netflix’teki en popüler romantizm animelerinden biri. İzleyiciler, zekice hazırlanmış karakterleri izleyecek ve karakter gelişimi ile eğlence dolu hikayenin tadını çıkaracaklar. Hikaye, gizemli bir yaratığın sihirli bir şekilde hayatını bir flört simülasyonuna dönüştürmesiyle hayatı patates olan genç ile içe dönük Anzu hakkındadır.

Romantic Killer ayrıca izleyicilerini yüksek sesle güldüren en iyi atipik animelerden birisi. Modern dünyada geçen, yakışıklı ve sevimli ikemenlerin yanı sıra tüm zamanların en komik ve en nazik anti-kahramanlarına sahip, kendini iyi hissettiren yeni bir fantastik romantizm animesi.

Kaguya-sama: Love is War (Sezon 3)

Romantizm Animeleri

Kaguya-sama: Love is War, birçok kişi tarafından tüm zamanların en iyi romantik anime serilerinden bir tanesi olarak konuşuluyor ve üçüncü sezonu da aynı kalitede animasyon, hikayelere ve hatta ilk iki sezondan daha fazla karakter gelişimine sahip. Bu okul romantizm animesi, her ikisinin de birbirinden aşk itirafı almaya çalışan iki en iyi öğrencinin komik maceralarını ele alıyor.

My Dress-Up Darling

Romantizm Animeleri

My Dress-Up Darling, şaşırtıcı derecede dokunaklı ama bir o kadar da komik hikayesiyle en yüksek puan alan romantizm animelerinden biri. Bu sevimli romantizm komedi animesi, izleyicileri eğlenceli ve duygusal bir maceraya çıkarıyor.

My Dress-Up Darling, romantizm animesi arayan anime izleyicileri için mükemmel bir tercih. Hikayesi, oyuncak bebek sanatçısı olmak isteyen genç ve yalnız bir çocuğun, gizlice cosplayer olan popüler bir sınıf arkadaşıyla yeni bir arkadaşlığa başlamasının ardından yaşadığı maceraları anlatıyor.

Call of the Night

Romantizm Animeleri

Call of the Night, çarpıcı sanat tarzı ve iyi işlenmiş karakterleriyle bu yılın en eşsiz yeni romantizm animelerinden birisi. Vampirlerle dolu derin atmosferik bir romantizm animesi ve aşk hakkında benzersiz bir hikayesi var.

Call of the Night animesinin hikayesi, aşka inanmayan ve uykusuzluk çekecek kadar meşgul olan genç bir okul çocuğu Kou’yu anlatıyor. Bir gece, sonrasında vampir olduğu ortaya çıkacak olan gizemli bir kızla tanıştığında hayatı değişiyor.

Fruits Basket: Prelude

Romantizm Animeleri

Fruits Basket: Prelude, izleyicilerin en sevdiği karakterlerin olduğu ve aynı zamanda Tohru’nun ebeveynlerini, destansı aşk hikayelerini izleyecekler. İkonik Fruits Basket romantik anime serisinin en son çıkan serisidir.

Fruits Basket: Prelude, Tohru ve Soma ailesinin büyülü hikayesini ele alıyor, en popüler romantizm animelerinden biri. Sadece Fruits Basket sevenler için değil, ilham verici ve iyi hissettiren anime hikayelerini seven izleyicilerimiz için de tavsiyemizdir.

İlginizi Çekebilir:  En İyi Boks Animeleri, Sıralı
Manhwa Önerisi

Solo Leveling’e Benzeyen En İyi 15 Manhwa Önerisi

The Ice Guy and His Cool Female Colleague

The Ice Guy and His Cool Female Colleague Fragmanı, Yayın Tarihi, Konusu ve Son Haberleri