in ,

En İyi Ecchi Anime Önerileri

En İyi Ecchi Animeleri

Şimdi çoşma zamanı ya da anime terimiyle, şimdi ‘ecchi’ zamanı. Bir süre anime öneri listesi yaptıktan sonra, neden başka bir liste derlemeyelim ki dedik ve en iyi ecchi anime önerileri hazırladık. Ecchi türü uzun zamandır anime izleyenlerin favori türü olmuştur. O kadar çok sevildi ki, diğer türlerdeki animelerde bile Ecchi türü için özel bölümler bulunuyor. Ecchi animelerin aktif bir izleyicisi olmasam da bazen göz attığım oluyor. Eğer en iyi ecchi animeyi arıyorsanız, işte size özel bir liste.

Haydi, şimdi en iyi ecchi animelerin hangileri olduğuna bakalım. Bu en iyi ecchi animelerin hepsi Türkçe olarak çevrilmiştir. İşte Ecchi Anime Önerileri:

The Testament of Sister New Devil

The Testament of Sister New Devil
The Testament of Sister New Devil

The Testament of Sister New Devil, iki yeni üvey kız kardeşiyle birlikte yaşayan Basara Toujou’yu anlatıyor. Sorun şu ki ikisi de iblis. Mio iblis lordunun kızıdır ve Maria iblis lordunun sukkubus hizmetçisidir. Anime bir ecchi ve animeyi izlemeyi zorlaştıran sansürlerle dolu. Gösteri, şeytanlar, ecchi-haremler ve aynı saç rengi olan karakterler temalarına sahip benzer bir anime olan High School DxD tarafından geride bırakıldı.

The Testament of Sister New Devil, High School DxD’nin ikinci sezonunun yayınlanmasından önceki sezon olan 2015 kış sezonunda Production IMS stüdyosu tarafından uyarlandı. Anime 12 bölümdür ve iki sezondan oluşmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Küçük Cadı Kiki: Jiji Kikiyle Gerçekten Hiç Konuştu mu?

To LOVE-Ru

To LOVE Ru
To LOVE-Ru

To LOVE Ru, Yuuki Rito adlı tipik bir erkek ana karakterinin aslında aynı zamanda çocukluk arkadaşı olan ideal bir partnere sahip olduğu bir harem klasiğidir. Ancak başka bir gezegenden gelen uzaylı bir kız Dünya’ya inip Yuuki’ye göz koyunca işler karışır.

Daha da kötüsü, söz konusu uzaylı kızın kız kardeşleri de Yuuki’den bir parça istemektedir ve onun evinde yaşamaya başlamışlardır. Ayrıca Yuuki’yi öldürmek isteyen ama aynı zamanda onun için potansiyel bir romantik teğet görevi gören bir silah kız da var. Ama Yuuki ne olursa olsun çocukluk arkadaşını hala seviyor. Sayılır. Belki de.

No Game No Life

No Game No Life
No Game No Life

‘No Game No Life’ fantastik bir ecchi serisidir. Seri, renkli ve parlak olmasının yanında fan servisle de doludur. Seride kritik kararlar almak için yüksek riskli oyunlar oynamanız gerekiyor. Böylece her türlü aksiyonun, kan dökülmesinin ve savaşın önüne geçiliyor. Eğer aksiyon içerikli animeleri tercih ediyorsanız size tavsiyem bu animeyi atlamanız olacaktır.

Sora ve Shiro en iyi internet oyuncularındandır, oyun içi kullandıkları isim ise “Boşluk”tur. İkisi fazla dışarı çıkmayı tercih etmez ve gerçek dünyanın saçma bir oyundan ibaret olduğunu düşünürler. Bu sebepten ötürü herhangi bir eğitim ya da iş hayatına mensup değillerdir.

Bir gün Shiro ve Sora bir satranç maçıyla ilgili bir e-posta alırlar. E-postayı açar açmaz başka bir evrendeki maceralarına başlarlar. Bu evrende tüm rekabet ve sorunlar oyunlar aracılığıyla çözülmektedir. Bu dünyanın, yani Disboard’un yöneticisi Tet, ki o Oyun Tanrısı’dır. Anlaşmazlıkları ve kargaşayı yüksek bahisli oyunlarla çözen bu sistemin iyi işlemesinin tek bir nedeni vardır: Her iki taraf da karşı tarafın bahsine eşit değerde bir şey yatırmaktadır. İşte şimdi, oyun dehası Sora ve Shiro ikilisinin oyun oynamak için bir nedeni var: Tet’e karşı oynamak için bu dünyadaki tüm ırkları birleştirmek ve yeni “Oyun Tanrısı” olmak!.

Kill la Kill

image 28
Kill la Kill

‘Kill la Kill’ eğlenceli bir anime. Bu seriyi izlemenin iki yolu var. Bir tür parodi olarak izleyebilir ve alışılageldik anime klişelerini güzel bir şekilde nasıl eleştirdiğinin tadını çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte, güçlü kadın ana karakterleri ve birçok komik sahnesi olan popüler bir ecchi ve aksiyon animesi olarak da izleyebilirsiniz. Hangi yolu seçerseniz seçin, bu seriyi izlerken kesinlikle eğleneceksiniz. Başlangıçta seri biraz kafa karıştırıcı ve klişe gelse de, seri sona yaklaştıkça yavaş yavaş izleyiciyi sürüklüyor. Serimizin ana karakteri Ryuuko Matoi’dir ve babası bir mucittir. Babasının icatlarından biri ise makas benzeri bir silahtır. Diğer yarısı kayıp olan bu silah, Ryuuko’nun cinayetle ilgili elinde kalan tek ipucudur.

Ryuuko, makas bıçağının kalan yarısıyla, babasının katilini bulmak ve ölümünün intikamını almak için yola çıkar. Olayın perde arkasını soruşturur ve sorguları onu Honnouji Akademisi’ne götürür. Burası, yönetimin en tepesinde öğrenci konseyi başkanı soğuk ve kalpsiz Satsuki Kiryuuin’in bulunduğu prestijli bir akademidir. olan soğuk ve kalpsiz Satsuki Kiryuuin’in bulunduğu prestijli bir akademidir. Dört kişi ona hizmet eder ve Elit Dörtlü olarak bilinirler. Onlara Satsuki tarafından insanüstü güçler sağlayan Tanrı Giysileri verilmiştir. Ryuuko onlardan biriyle dövüşmeye kalkışır ancak kaybeder ve evine kaçar. Orada, kanıyla temas ettikten sonra kendisine yapışan nadir bir Tanrı Giysisi bulur. Bu ona muazzam insanüstü yetenekler verir.

Şimdi, güçle donanmış Ryuuko, babasının cinayetinin ardındaki suçluyu ortaya çıkarmak için Satsuki ve astlarıyla yüzleşmek üzere bir kez daha Honnouji Akademisi’ne gidecektir.

Highschool of the Dead

Ecchi Anime
Highschool of the Dead

‘Highschool of the Dead’i(HoTD) dahil etmemizin tek nedeni oldukça eğlenceli bulmamız. ‘Shokugeki no Soma’ gibi harika ecchi animeleri ile aşık atamayacak olsa da yine de oldukça eğlenceli. HoTD, çok sayıda hayran hizmeti içeren erotik bir zombi kıyamet animesi. Bu animede tansiyonu yüksek ateşli sahneler bolca var. Seri, izleyicilerin karmaşık ve ilginç bir olay örgüsü ve sempati duyulası karakterlerle ilgisini çekmeyi planlanmaktansa (bazılarıyla kurabilirsiniz tabi ki size kalmış), bunun yerine seksi küçük bir zombi kıyamet animesinin tadını çıkarmalarına izin veriyor. Yani, türün hayranıysanız, bundan hoşlanabilirsiniz.

Hikaye, dünyanın aniden bir zombi kıyameti ortasında kalmasıyla başlar. İnsanlar birbirlerinden beslenmeye başladıkça tüm sosyal yapı büyük bir yıkım yaşayacaktır. Takashi Kimuro ise animenin baş kahramanıdır. Arkadaşı ne yazık ki bir zombiye dönüşür. Takashi ise zor bir karar alır ve arkadaşını kimseye zarar vermeden önce öldürür. Arkadaşının kız arkadaşını koruyacağına da söz verir. Okul kampüsünde gezinirken bir grup başka öğrenci ve okulun bir hemşiresi ile tanışırlar. Hepsi de bu çıkmazdan kurtulmaya çalışmaktadır. Bu kıyametten kurtulabilmek için bir araya gelmeye ve bir ekip olarak çalışmaya karar verecektirler.

Rosario to Vampire

Ecchi Anime
Rosario to Vampire

Bu listeye ‘Rosario to Vampire’ı dahil ederek, bu animenin dudak uçuklatan bir konusu veya karakteri olduğunu iddia etmiyoruz. Sadece her bölümün yaklaşık 25 dakika olduğu 13 bölümden oluşan eğlenceli küçük bir ecchi anime karşınızdaki bu seri. Ana akımın popüler animelerini seven bir izleyicisiyseniz, bu anime serisini beğenmeyebilirsiniz, ancak çok fazla fan hizmeti ve ateşli kadın karakterleri seven biriyseniz, bu seriyi eğlenceli bulacaksınız. Bu seri ecchi anime hayranları arasında oldukça popüler olmuştur.

Anime Youkai Akademisi’nde geçiyor. Burası dışarıdan bakıldığında, sıradan bir yatılı okuldur. Ne var ki, bu akademi derin bir sır barındırıyor: İnsanlarla bir arada yaşamayı öğrenen canavarlar için bir okul olduğu sırrı. Canavarlar insan formuna girip derslere katılıyorlar. Beden eğitimi, matematik ve sıradan bir okulda okutulan diğer tüm önemli akademik derslere giriyorlar. Bununla birlikte, bir kural vardır ki, o da: hiçbir insan okula katılamaz ve eğer bulunurlarsa derhal idam edilirler.

Tsukune Aono tembel bir öğrencidir ve hiçbir liseye kabul edilmemiştir. Ailesi, onu bir okula çaresizce yerleştirmeye çalışır ve nihayet onu Youkai Akademisi’ne kaydettirirler. Tsukune, orada Moka Akashiya adında güzel bir öğrenciyle tanışır. Akademinin tehlikelerine rağmen Tsukune, Moka ile ilişkisini geliştirmek ve güçlendirmek için kalmaya karar verir. Ancak Moka’nın bir vampir olduğunu bilmemektedir.

Ichiban Ushiro no Daimaou

Ecchi Anime
Ichiban Ushiro no Daimaou

Akuto Sai, dünyayı değiştirme hayaliyle Constant Magic Akademisi’ne kaydolur ve burada kendisi ile aynı hayali paylaşan Junko Hattori ile arkadaş olur. Ne var ki, bir sonraki İblis Kral olacağı kehanetinde bulunulduğunda tüm hayali sarsılır. Ne kadar uğraşırsa uğraşsın, aldığı her karar geri teper ve yaşadığı her terslik, kehanetin doğru çıkacağına dair insanların inancını pekiştirir. Ona cinsel ilgi birkaç kız dışında herkes ona karşı çıkarken, Akuto imkansız gibi görünen hayalini gerçekleştirebilecek mi?

Rakudai Kishi no Cavalry

image
Rakudai Kishi no Cavalry

Çoğu ecchi anime doğaüstü veya fantastik temaları konu alır. -Sanırım bu da bir tür fetiş olsa gerek-. ‘Rakudai Kishi no Cavalry’ de aynı trendi takip ediyor ve fantastik ve sihir temalı bir ecchi animesi olarak karşımıza çıkıyor. Konu genel ve basmakalıp, karakterler de öyle ama yine de izleyiciye sunulma şekli bu türdeki birçok animeden çok daha iyi. Sanat iyi, animasyon iyi ve müzik iyi. Bu animede toplam 12 bölüm var ve her bölüm yaklaşık 23 dakika uzunluğunda. Anime, ecchi türü hayranları arasında oldukça popüler olmuştur ve hafif bir romandan uyarlanmıştır.

Seri, bazı insanların farklı olduğu ve özel yeteneklere sahip olduğu bir dünyada geçiyor. İnsanlar, ruhlarını manipüle edebiliyor ve güçlü silahlar yaratabiliyorlar. Bu özel yeteneğe sahip insanlar ‘Blazers’ olarak bilinir ve özel bir eğitimden geçerler. Bu Özel eğitim, Hagun Akademisi adı verilen prestijli bir akademi tarafından sağlanmaktadır. Ikki Kurogane bu anime serisinin baş kahramanıdır. O bir umutsuz vakadır ve ruhunu bir silaha dönüştürmeyi başaramaz. Akademide F rütbesine sahip tek öğrencidir. Bir gün Stella Vermillion’u çıplak görür. Stella Vermillion Krallığı’nın prensesidir. Aynı zamanda A dereceli bir öğrencidir. Ikki’ye kızar ve onu düelloya davet eder. Kim kazanırsa diğerinin kölesi olacaktır. Ikki’nin hiç şansı yoktur, değil mi?

Sekirei

image 32
Sekirei

‘Sekirei’ popüler bir ecchi türü anime ve bu türdeki diğer birçok anime gibi, bu anime de fantastik temalarla harmanlanmış. Serinin komik sahneleri ve seyir zevki yüksek aksiyon sahneleri var. Tüm ecchi anime hayranlarının ilgisini cazibeleri ile çeken için cazibe merkezi olan kadın karakterler bu animede oldukça güzel ve seksi. Güzelce donatılmışlar ve şehvetli figürlere sahipler. Bu tarz çizim estetiği ecchi türündeki animelerde yaygın olsa da, ‘Sekirei’nin yaklaşımında biraz kadın düşmanı olduğunu hissettim.

Kadınlara cimri ve dar kıyafetler giydirmek bir şeydir (ki bu herhangi bir ecchi animesinde oldukça doğaldır), ancak onlara obje gibi davranmak başka bir şeydir. Bu anime ile ilgili en rahatsız edici şeylerden biri buydu. Bu gerçeği aşabilirseniz, normal işlerinize ara vererek ya da ara sıra bir veya iki bölüm izleyebileceğiniz eğlenceli küçük bir anime haline gelecektir.

Minato Sahashi kafası basmasına rağmen derslerini geçmekte zorlanmaktadır. Çok çalışır ama ne yazık ki üniversite giriş sınavlarında ikinci kez başarısız olur. O ve çevresindeki insanlar umutlarını yitirir ve Minato’nun umutsuz vaka olduğunu düşünürler. Ne var ki, güzel bir insan benzeri dünya dışı varlığın Minato’nun hayatına girmesiyle (kelimenin tam anlamıyla) aniden hayatı değişir. Adı Musubi’dir. O bir Sekirei’dir ki onlar da özel bir gene sahip insanların gizli güçlerini açığa çıkarmak için onları öpen özel varlıklardır. Musubi, Minato’nun gizli güçlerini ortaya çıkarır ve diğer çiftlere karşı yarışmak için onunla eşleştirilir. Minato’nun bilmediği şey, bu olaylar silsilesinin düşündüğünden çok daha fazla tehlikeli olduğudur.

Yuragi-sou no Yuuna-san

Ecchi Anime
Yuragi-sou no Yuuna-san

Sırada başka bir doğaüstü ecchi anime var. Seksi doğaüstü veya fantastik varlıklara fantezi duyuyorsanız, ‘Yuragi-sou no Yuuna-san’ın tam size göre. Bu seride 12 bölüm var ve her bölüm yaklaşık 23 dakika uzunluğunda. ‘Shokugeki no Soma’ gibi animeleri izledikten sonra ecchi türü ile tanıştıysanız, bu türün etrafında fazla takılmamanızı önereceğim, çünkü çoğu anime buna benzemiyor. Çok sayıda fanservis ve abartı güzelliklerle doludurlar ve çoğunlukla da bundan ibarettirler.

Fuyuzora Kogarashi bir medyumdur ve çocukluğundan beri ruhlar tarafından rahatsız edilmiştir. Birçok kez ruhlar onu ele geçirmiştir ancak büyüdükçe ruhlara karşı daha dirençli hale gelir ve artık onları sadece bir yumrukla bile kovabilmektedir. Ne var ki, fakirdir ve kalacak ucuz bir pansiyona ihtiyacı vardır. Yuragi malikanesinde kalmayı oldukça ucuz bulur. Bu malikanenin ucuz olmasının sebebi perili olmasıdır. Bununla birlikte, hayatı boyunca hayaletlerle uğraşmış olan Fuyuzora’nın için bu bir sorun değildir ve evde kalmaya başlar. Evin diğer kiracıları güzel ve seksi kadınlardır. Orada eve musallat olan kızın hayaletiyle tanışır. Fuyuzora, kızın vazgeçmek bilmediği dileğini gerçekleştirmeye yardım edeceğine ant içtikten sonra , evin diğer üyeleri doğaüstü benliklerini ortaya çıkaracaklardır

Sankarea

Ecchi Anime
Sankarea

Sıradaki anime oldukça ilginç bir yapım ve oldukça sıradışı bir hikayeye sahip. Ana karakterimiz Chihiro Furuya, her şeyiyle zombilere takıntılı bir çocuktur. Zombilere olan ilgisi o kadar fazladır ki, bir zombi kız arkadaşı olmasını bile arzulamaktadır. Bir gün Chihiro’nun kedisi Baabu ölür. Akabinde, Chihiro diriltme iksiri yapmaya karar verir. İksirin ana malzemelerinden birini, ölmek isteyen bir kız olan Rea Sanka’nın evinde bulur. İksir tamamlandıktan sonra Rea, iksiri içip kendini öldüreceğini düşünerek içer. Ama iksir işe yarar ve Rea, bir kaza sonucu öldüğünde gerçekten ölümden dönerek bir zombiye dönüşür. Bu olay Chihiro için güzel gibi görünse de, Rea ile başa çıkmak ona birçok zorluk yaşatacaktır.

Kanokon

Ecchi Anime
Kanokon

Bu anime ecchi türünü yoğun bir şekilde izleyiciye sunuyor. Seri, kızlardan utanan bir lise öğrencisi Kouta’nın hayatını konu alıyor. Ama ne var ki, birçok kız ondan hoşlanıyor. Bunların en göze batanları, Kouta’nın dikkatini çekmek için sürekli birbirleri ile yarışan ve ona ilgi göstererek utandırmaya devam eden iki kurnaz kız Chizuru ve Nozumu’dur. Kouta, okul hayatını onların etrafında yürütmekte zorlanacaktır.

Kiss X Sis

Ecchi Anime
Kiss X Sis

Sadece ‘yaramaz’ şeyler için ecchi anime izlemek istiyorsanız, bu animeyi beğenebilirsiniz. Anime, Keita Suminoe’nin babasının annesinin ölümünden sonra yeniden evlenmesini konu alıyor. Babası evlenir ve böylelikle Keita’nın, Ako ve Riko isimlerinde iki üvey kız kardeşi olur. Şimdi ise ana karakterimiz kız kardeşlerinin okuluna kayıt olmak için çok çalışmak zorunda. Ayrıca kız kardeşlerine karşı duygular beslemeye başlamıştır ve iki seçeneği vardır: ya bu duyguları dizginleyip onların attıkları adımları reddedecek ya da akışına bırakacaktır. Ne var ki, Keita’nın peşindeki tek kadın üvey kardeşleri olmayacaktır.

Mayo Chiki!

Ecchi Anime
Mayo Chiki!

Kinjirou Sakamachi, annesi ve kız kardeşinin güreş tutma tutkusu yüzünden kadınlardan korkma, yani gynophobia, geliştirmişti. Ne var ki, bu durum onun vücudunun son derece dayanıklı hale gelmesini sağladı, bu sayede araç çarpmaları gibi darbelere bile dayanabiliyordu. Bununla birlikte, korkusu oldukça anormaldi; kadınların dokunuşu bile onun burnundan kan gelmesine yol açabilirdi. Bir gün, karakterimiz okul müdürünün kızının hizmetçisi olan Subaru Konoe’nin aslında bir kadın olduğunu keşfeder. Konoe, kadın olduğu sırrını gizli tutması karşılığında, Kinjirou’nun bu fobisini iyileştirmeyi vaat edecektir.

Kuzu no Honkai

image 37
Kuzu no Honkai

Bu anime, biraz yetişkin biraz da üzücü bir hikayeye sahip. Hanabi Yasuraoka ve Mugi Awaya, dışarıdan mükemmel bir çift gibi görünüyor, ancak üzücü bir sırları var; gerçekten sevdikleri insanlarla olamadıkları için birlikteler. Hanabi, eski komşusu olan öğretmeni Narumi’ye aşık, Mugi ise eski öğretmeni olan Akane’ye ilgi duyuyor. Ne var ki, hayal kırıklığını uğrayarak Narumi ve Akane bir ilişkiye başlıyor. Bu durum, onları yalnız hissettiriyor ve birbirlerini gerçekten istedikleri kişilerin yerine koyuyorlar.

Shinmai Maou no Testament

image 38
Shinmai Maou no Testament

Basara Toujo, babasının yeniden evlenmeye karar vermesiyle hayatında yeni bir sayfa açar. Üstüne üstlük, babası iş amaçlı yurtdışına taşınacaktır ve Basara’dan iki üvey kız kardeşiyle yaşamasını ister. Bu bir yana, ikisinin de bilmediği bir şey vardır ki o da kız kardeşlerin göründükleri gibi olmadığıdır. Kardeşler şeytan klanına üyedirler! Bu yetmiyormuş gibi, karakterimiz Basara ise kız kardeşlerine karşı olan kahraman klanına üyedir. Basara’nın klanı şeytan klanına rakip olsa da, Basara kız kardeşleri için bir kalkan olmaya ve onları her durumda korumaya karar verir.

Prison School

image 39
Prison School

Hachimitsu Özel Akademisi, popüler bir kız öğrenci akademisiydi, ancak son zamanlarda erkek öğrencileri de alma kararı aldı. İlk kayıt sürecinden sonra, sadece 5 erkek seçilir. Bu, onları oldukça garip bir duruma sokar çünkü neredeyse hiçbir sınıf arkadaşıyla iletişim kuramazlar, çünkü hepsi kızdır ve kızlar karakterlerimizi görmezden gelir. Karakterler, kızları gizlice gözetlemeye kalkışırlar ve yakalanıp bir ay boyunca okul hapishanesine atılırlar. Hayatta kalabilecekler mi yoksa pes mi edecekler?

Boku wa Tomodachi ga Sukunai

image 40
Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Kim arkadaş istemez ki? Arkadaşlarımız hayatımızı çok daha eğlenceli kılarlar. Peki, hiç arkadaşınız olmadığını düşünebiliyor musunuz? Kodaka Hasegawa böyle bir sorunla karşı karşıya. Yeni başladığı okulunun ilk gününde kabahatli birisi olarak damgalanmasının ardından yalnız hisseder. Bu sırada, bir diğer yalnız öğrenci Yozora Mikazuki ile tanışır. Birlikte sorunlarını tartışır ve arkadaşı olmayan insanlar için bir kulüp açmaya karar verirler. Bu plan kulüp üyeleri arttıkça işe yaradığını belli edecektir.

Seitokai Yakuindomo

image 41
Seitokai Yakuindomo

Ōsai Akademisi, tamamı kız öğrencilerden oluşan bir okuldur, ancak son zamanlarda kurallarında bazı değişiklikler yaparak karma bir okul haline gelmiştir. Takatoshi Tsuda okuldaki az sayıdaki erkeklerden biridir, bu da onun için oldukça garip bir durum olacaktır. Üstüne üstlük, Okul Öğrenci Konseyi’ne başkan yardımcısı olarak atanır ve bu da onu okuldaki tek erkek temsilci yapar. Seri, Takatoshi’nin okul hayatıyla başa çıkmasını ve başkan yardımcısı olarak görevini yapmasını konu alıyor.

High School DxD

Ecchi Anime
High School DxD

Issei Hyoudou, gelecekte bir gün harem sahibi olmak isteyen sıradan bir sapıktır. Kadınları gözetlemekten hoşlanır. Bir gün ona kızın birisi bir istekte bulunur. Ne yazık ki, bu kız bir düşmüş melektir ve Issei’yi öldürmek istemektedir ve bunu başarır da. Hikaye burada bitti mi sizce? Bekleyin! Issei akabinde Rias Gremory tarafından diriltilir, bir şeytana dönüşür ve onun hizmetkarı yapılır. Şimdi, Issei bu yeni yaşam tarzına uyum sağlamalı ve şeytanlar ile meleklerin acımasız dünyasında hayatta kalmaya çalışmalıdır.

Shokugeki no Souma

Ecchi Anime
Shokugeki no Souma

Souma Yukihira, ailesinin restoranında babasının aşçı yardımcısı olarak çalışıyordu. Yemek yapma konusunda oldukça yaratıcı olması sayesinde müşterilere ustalık kokan yemekler hazırlıyor ve eğlenceli anlar yaşatıyordu. Hayali ise bir gün restoranın baş şefi olmaktı. Ne var ki, babası işi kapatınca ve Souma’yı Tootsuki Mutfak Akademisi’ne kayıt edince hayali yarıda kalır. Şimdi ise okuyan öğrencilerin sadece %10’unun mezun olabildiği bu okulda bir hayli çalışması gerekiyor. Akademinin ve ünlü yemek savaşlarının üstesinden gelmeyi başarabilecek mi?

Suç Animeleri

En İyi Organize Suç Animeleri

Romantik Kore Dizileri

İzlemeniz Gereken Romantik Kore Dizileri