in ,

Okumanız Gereken Shounen Ai Mangaları

Shounen Ai Manga Önerileri

BL manga söz konusu olduğunda, genellikle sadece yetişkin içerikli başlıklar olarak değerlendirilir. Ancak, BL, cinsel yakınlığı içeren 18+ açık içerik içerebilen ve aynı zamanda daha çok shoujo masum romantizmlerine benzer Shounen Ai olarak da adlandırılabilir, el sıkışma veya bir sahnenin yanı sıra. Yüm spektrumu kapsayan BL’yi kapsamamı bir misyon haline getirdim. Bir filmde bir cinsel sahneyi hariç tutmazsak, romantizm manga’yı da hariç tutmuyorum. Ancak, herkes tarafından alınabilecek masum Shounen Ai’ı paylaşmak önemlidir. Olgun okuma grubunda olmasanız bile veya okumak istemeseniz bile, Shounen Ai seçenekleri olduğunu bilmek önemlidir. Bu özellikle Queer Love hikayelerini okumanın önemli olduğu ve bu seçeneklerin çoğunun, zorlukların ardından bile olsa Queer mutluluğunu içerdiği için doğrudur.

Bu nedenle, erişilebilir olan masum Shounen Ai manga listesi hazırlamak için zaman ayırdım. Burada “masum” terimi, genç okurlar ve üstü için uygun anlamına gelir. Temel kriter, bu BL manga başlıklarının shrink-wrap ile paketlenmemiş olmasıdır. İşte şu anda okunabilecek 10 masum Shounen Ai manga.

My Summer With You

My Summer With You

Chiharu Saeki ve Wataru Toda, aynı hobileri olan iki lise öğrencisidir: Film izlemeyi çok seviyorlar. Birbirleriyle karşılaştıktan sonra hızlıca arkadaş olurlar, ta ki bir gün Chiharu, Wataru’ya olan aşkını itiraf edene kadar. Wataru, Chiharu’nun itirafının onu rahatsız etmediğini söyler ve yaz boyunca favori filmlerinin çekildikleri mekanlarını görmek için yolculuklarına devam ederler. Ancak Wataru, Chiharu ile zaman geçirdikçe, sadece Chiharu’nun itirafından etkilenmediği gibi, bu hislerin karşılıklı olabileceğini fark eder…

The Two Lions

The Two Lions

Üniversiteye başladıktan kısa bir süre sonra, arkadaş canlısı ve temiz yürekli Junpei, oldukça kaba olan Leo ile karşılaşır. Konuşurken, Junpei öğrenir ki ikisi de aynı liseye gitmiş ve Leo o dönemde gizli bir çete lideri olarak “Şeytan Aslan” olarak korku salan biriymiş. Yalnız ve yanlış anlaşılan bir lise öğrencisi olarak geçirdiği o günlerin ardından, yeni arkadaşlar edinmek için uzak bir üniversiteye kaçmıştır. Junpei, onun ilk ve gerçek arkadaşı olur, Leo’ya daha fazla arkadaş edinme konusunda söz verir, ancak Junpei’nin Leo’ya olan duyguları arkadaşlıktan daha mı fazladır?

İlginizi Çekebilir:  Bleach: Anime Uyarlamasında Açıklanmasını Umduğumuz 10 Şey

Sasaki & Miyano

Sasaki Miyano

“Ne kadar çok zaman geçirirsek geçirelim, asla senin için özel biri olmayacağım.
Çocukluk en iyi arkadaşları. Bir bütünün iki yarısı. Hemen hemen her şeyde iyiyken soğuk ve akıllı olan, ve her şeyi doğru yapmakta zorlanan ortalama ve sakar arkadaşı – Yamato ve Kakeru. Her zaman birbirlerinin yanında, ama gerçekten olmak istedikleri şekilde birlikte değil. Ne kadar çok çabalarsalar çabalasınlar, kalpleri birbirine ulaşamaz…”

My Love Mix-Up

My Love Mix Up

Aoki, sınıfta yanındaki koltukta oturan kız Hashimoto’ya aşık. Ama onun silgisini ödünç aldığında ve başka bir erkek olan Ida’nın adını üzerine yazdığını görünce umutsuzluğa kapılır. Durumu daha da karıştırmak için, Ida Aoki’nin o aynı silgiyi tuttuğunu görür ve Aoki’nin ona aşık olduğunu düşünür!

Our Dining Table

Our Dining Table

Diğer insanların yanında yemek yemek, maaşlı adam Yutaka için bir mücadele olabilir, mutfakta yetenekli olsa da. Tüm bunlar değişirken Minoru ve Tane ile tanışır – yaş olarak birbirinden uzak iki kardeş – onlara lezzetli yemeklerini nasıl yapacaklarını öğretmelerini isteyen. Uzun sürmez Yutaka, birlikte paylaştıkları yemeklere sert düşmek ve aşık olmakla kendini bulur!

Classmates: Dou kyu sei

Classmates Dou kyu sei

Hikaru, sınıf arkadaşı Rihito’nun biraz burnu havada olduğunu düşünüyordu, ta ki Rihito’nun boş bir sınıfta gizlice şarkı çalıştığını fark edene kadar. Hikaru, Rihito’nun müzik öğretmeni olmayı kabul eder ve her dersle birlikte, iki çocuk daha da yakınlaşırlar. Ancak Hikaru, Rihito’ya aşık olduğunu fark ettiğinde, sadece sınıf arkadaşları mı kalacaklar yoksa daha fazlası mı olacaklar?

I Hear Sunspot

I Hear Sunspot

Duyu kaybı nedeniyle Kohei sık sık yanlış anlaşılır ve kampüs hayatına entegre olmada sorun yaşar, bu nedenle mesafe tutmayı öğrenir. Ta ki dışa dönük ve neşeli Taichi ile tanışana kadar. Taichi, duygu kaybının onun suçu olmadığını Kohei’ye söyler. Taichi’nin sözleri, Kohei’nin normalde kullanılan savunma mekanizmalarını yarıp kalbini açar. Daha çok arkadaş, daha az sevgili, ilişkileri Kohei’yi sonsuza kadar değiştirir.

Restart After Coming Back Home

Restart After Coming Back Home

Alevlenen Kozuka Mitsuomi, köyünden ayrılıp Tokyo’da sofistike bir yaşam kurmaya karar verdi. Ne yazık ki, 25 yaşında işinden kovulur ve utanca kapılıp memleketine geri döner. Kendini yeniden keşfetmeye çalışırken, Mitsuomi uzakta olduğu sırada topluluğuna evlatlık olarak katılan, yaşça ona yakın Kumai Yamato ile tanışır. Tatlı ve sakin davranan Yamato kendi acısını gizliyor ve bu iki adam bağlandıkça birlikte bir yolculuğa başlar.

I Cannot Reach You

I Cannot Reach You

Ne kadar çok zaman geçirirsek geçirelim, asla senin için özel biri olmayacağım.
Çocukluk en iyi arkadaşları. Bir bütünün iki yarısı. Hemen hemen her şeyde iyiyken soğuk ve akıllı olan, ve her şeyi doğru yapmakta zorlanan ortalama ve sakar arkadaşı – Yam ato ve Kakeru. Her zaman birbirlerinin yanında, ancak gerçekten olmak istedikleri şekilde birlikte değil. Ne kadar çok çabalarsalar çabalasınlar, kalpleri birbirine ulaşamaz…

Blue Flag

Blue Flag

Aşk yeterince zor olmasına rağmen liseli mütevazi öğrenci Taichi Ichinose ve onun utangaç sınıf arkadaşı Futaba Kuze’nin aynı cinsten en iyi arkadaşları onlara aşık olduktan sonra onlarında birbirlerine ilgi duymasıyla işin içinden çıkılamaz bir labirent hâline gelir.

Birkaç sebep yüzünden Taichi Ichinose, Futaba Kuze’ye katlanamaz. ancak lisenin üçüncü yılında, kendini onunla aynı sınıfta bulur. Çocukluk arkadaşı Toma Mita bir yıldız sporcudur. bir gün Futaba, Toma Mita’ya olan aşkını Taichi’ye söyler ve Toma Mita’ya aşkını itiraf etmek için Taichi’den yardım ister lakin bir sorun vardır.—Toma başka birine aşık gibi görünüyordur.

Hayattan Kesitler Manga

Değeri Bilinmemiş 10 Hayattan Kesitler Manga Önerisi

romantik animeler

Bu Yılın En İyi Romantik Animeleri