in , ,

The Ice Guy and His Cool Female Colleague Fragmanı, Yayın Tarihi, Konusu ve Son Haberleri

İşte bu 2023 Kış anime sezonunda prömiyeri yapılacak olan fantastik ofis romantizmi olan The Ice Guy and His Cool Female Colleague hakkındaki en son haberler.

Wotakoi: Love Is Hard for Otaku fanları yakında başka bir romantik komedi hazzı yaşayacak. Ofis romantizm animesi olan, Ice Guy and His Cool Female Colleague merakla beklenen Kış 2023 serilerinin bir parçası olarak prömiyer yapacak. Ofis ve fantezi romantizminden keyif alan izleyiciler için bu seri kesinlikle izlenmesi gereken bir seri olacak.

İşte The Ice Guy and His Cool Female Colleague hakkında hikayeye genel bir bakış, çıkış tarihi ve anime hayranlarının diziyi nerede yayınlayabilecekleri de dahil olmak üzere en son haberler;

The Ice Guy and His Cool Female Colleague’un Konusu

The Ice Guy and His Cool Female Colleague
The Ice Guy and His Cool Female Colleague

İlk olarak 2019’da internet üzerinde yayımlamaya başlayan Miyuki Tonogaya tarafından oluşturulan bir josei manga serisidir. Seri hızla popülerlik kazandı ve şimdi Gangan pixiv platformunda şimdiye kadar yayınlanan altı cilt ile serileştirilmeye devam ediliyor.

Hikâye, iş ortamında ve şirket etkinliklerinde sürekli etkileşim halinde olan Himuro-kun ve Fuyutsuki-san arasındaki ilişkiye odaklanıyor. Himuro-kun, efsanevi kar ruhunun soyundan geliyor ve ne zaman duyguları kontrolden çıksa istemeden kar fırtınası, kardan adam veya farklı buzlu nesneleri yaratıyor.

Himuro-kun, bir şirkette işe girer ve diğer iş arkadaşlarına göre nazik ve sakin bir kadın olan iş arkadaşı Fuyutsuki-san’a gizliden gizliye ilgi duymaya başlar. Bazı zamanlarda, Himuro-kun’un ona karşı hisleri o kadar güçlenir ki etrafındaki herhangi bir nesneyi veya kişiyi yanlışlıkla dondurur. Neyse ki, Fuyutsuki-san etrafındaki hiçbir şeyin farkında değildir ama aynı zamanda gizemli Himuro-kun ilgisini çekmiştir.

The Ice Guy and His Cool Female Colleague’ın Fragmanı ve Yayın Tarihi

YouTube video

ZERO-G ve Liber , The Ice Guy and His Cool Female Colleague’in resmi fragmanını Kasım ayında yayınladı. Fragman iki ana kahramanı, Himuro-kun ve Fuyutsuki-san’ı içeriyor. Fuyutsuki-san bir köprüde yürüyor ve Himuro-kun ile karşılaşıyor ve ikisi, ağaçlardan kiraz çiçeği yaprakları düşerken özlemle birbirlerine bakıyorlar. Anime, 4 Ocak 2023’te Japonya’da prömiyer yapacak ve uluslararası izleyiciler için Kuzey Amerika’da Crunchyroll ve Asya’da Ani-One’da izlenebilecek.

The Ice Guy and His Cool Female Colleague İçin Son Haberler;

Fragmanın yanı sıra Ice Guy and His Cool Female Colleague için birkaç önemli görsel de yayınlandı. İlki buzda donmuş Himuro-kun’u ve yanında duran Fuyutsuki-san’ı gösterirken, ikincisi tüm oyuncu kadrosunu bir köprünün yanında yürürken gösteriyor.

Himuro-kun ve Fuyutsuki-san arasında daha sevimli sahneler içeren bir tanıtım videosu da vardı.

YouTube video

Himuro-kun için seslendirme sanatçısı Chiaki Kobayashi (SK8 the Infinity) ve Fuyutsuki-san için Yui Ishikawa (Attack on Titan) seslendirecek. Yardımcı oyuncu kadrosuna gelince; Yumi Uchiyama (The Devil Is a Part-Timer!) Komori’yi, Kouki Uchiyama (Haikyuu!!) Saejima’yı, Ayane Sakura (My Hero Academia) Otonashi’yi seslendiriyor, Shugo Nakamura (Blue Lock) Katori’yi ve Hiyori Nitta (Pastel Memories) Yukimin’i seslendiriyor.

The Ice Guy and HIs Cool Female Colleague, ZERO-G ve Liber stüdyosu için Mankyu tarafından yönetilirken, karakter tasarımları Miyako Kano (Science Fell in Love, So I Tried to Prove It) tarafından tasarlandı ve müzik Ruka Kawada (Is the Order a Rabbit?) oluşturuldu. Takao Sakuma animenin açılış tema şarkısı “Frozen Midnight”ı ve Nowlu ise kapanış tema şarkısı “Rinaria”yı seslendiriyor.

İlginizi Çekebilir:  Kişiliğinize Göre Hangi AOT Karakterisiniz?

Bir yanıt yazın

Romantizm Animeleri

2022 Yılının En İyi Romantizm Animeleri

Orochimaru

Naruto Anatomisi: Orochimaru’nun Vücudunun Tuhaf Geçmişi