in ,

Burcuna Göre Hangi One Piece Karakterisin?

Hangi One Piece Karakterisin

Burçları baz alarak hazırladığımız bu listede hangi one piece karakterine daha çok benzediğinizi görebilirsiniz. İşte sizlere hangi one piece karakterisin testi!

Kemik kitle yaratmak için sadece aksiyon ve macera hiçbir zaman yeterli değildir. Eğer karakterler karakterlerde kendilerini görmüyorlarsa hikayeye de yeterince katılamazlar. Fakat fanların şansınadır ki One Piece seyircisiyle en çok içli dışlı olan shounenlerden biridir.

Yer yer derin arkadaşlıkları işlemesi olsun yer yer inanılmaz gerçekçi karakterler yaratması olsun One Piece herkesin kalbinde bir yere sahip. Bu ilişkileri daha derinleştirmek için sizlere pek çok karakterin burcunu çıkarttık.

Koç (21 Mart – 19 Nisan): Monkey D. Luffy

Hangi One Piece Karakterisin
Luffy

Monkey D Luffy macera düşkünü birisi. Sürekli tuttuğu gülümsemesi ve doğal merakı ile hep ufka bakan birisi. Luffy dünyadaki her şeyi inanılmaz bir hırs ve yenilikçilik ile karşılıyor.

Böyle tutkuları olması sayesinde uğruna her şeyi yapabileceği tayfasına da ilham kaynağı oldu. Koç burcu genellikle rekabet duyguları tarafından kontrol edilirler ve Luffy ile dostça bir rekabete sahip olmaları çok olası.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz): Makino

Hangi One Piece Karakterisin
Makino

Makino sürekli cephelerde savaşmıyor olsa da bu onun insanların kalbine dokunmadığı anlamına gelmiyor. Ace, Luffy ve Sabo Foosha Köyü’ndeki bu insandan bir tutam ilgi gördü.

Üçü de köyü terk etmiş olsalar da Makino’nun onlara olan sevgisi hiçbir zaman bir yere kaybolmadı. Onların yenilgileri ve başarıları için sürekli üzülüp sevilmeye devam edecek. Yengeçler genellikle sezgili insanlardır ve böyle insanlar denizin felaketleri ile başa çıkabilir!

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs): Nami

Hangi One Piece Karakterisin
Nami

İnsanlar Nami’nin hasır şapkalıların “gerçek” kaptanı olduğunda dair şaka yapabilirler fakat bu söz belli bir ağırlık taşımakta. Boğa burcunda olduğu gibi Nami, yön gösteren ve genellikle hasır şapkalılara öncülük eden bir isim.

Sert tutumu ile onlara disiplini öğretip harika yön duygusuyla denizde onlara öncülük ediyor Nami. Boğa burçları genellikle dünyevi hayallere sahip olurlar ve Nami’nin de bu yönü çok ortada.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos): Emporio İvankov

Hangi One Piece Karakterisin
Emporio İvankov

Emporio İvankov dünyaya pozitif enerji saçılmasına yarayan ormanın hem kralı hem kraliçesi. İvankov hem çok zeki birisi hem de gerçek yüzü ortaya çıkmasın diye son gücüne kadar savaşabilecek birisi.

Bir şekilde İvan herkese kabuğundan çıkmaya yardımcı olacaktır. Aslan burçları genellikle ilginin odağı olmaları ve dramalarıyla bilinirler ve İvan gibi birisinin olduğu ortamda bunlar olmazsa olmaz.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran): Franky

Hangi One Piece Karakterisin
Franky

İkizler burcu enerjik ve icatkâr kişilikleriyle bilinirler ve Franky’nin de bu şartlara uyduğunu biliyoruz. Franky hem icatlarla hem de kişiliği ile göze çarpıyor.

Koladan mıdır yoksa tutkusundan mı bu kadar enerji geliyor bilemeyiz ama tüm enerjinin nereye gittiğini görebilmekteyiz. Franky sürekli ya değişiklik yapmaya çalışıyor ya da yeni bir icat çıkarmaya çalışıyor. Odadaki ikizler burcu insanlar sürekli bir icat çıkarmaya çalışacaktır.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül): Tony Tony Chopper

Hangi One Piece Karakterisin
Chopper

Başak burcu doğanın ve hizmetin burcudur ve bu sıfatlar kesinlikle hasır şapkalıların doktorunu açıklamaya yetiyor. Başaklar sürekli canlılara karşı iyimser yaklaşır ve Chopper da konu yaralanma olduğu zaman herkese iyi gözle bakmaktadır.

Normalde dünyadan dışlanmış olarak başlasa da her hastalığı iyileştirmek ve gelişmek gibi görevleri bulunuyor Chopper’ın. Demek oluyor ki Chopper gibi insanlar sürekli gözlem sürekli analiz yapmaktadır ve bu gerçeği saklayamazlar.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim): Nefertari Vivi

Hangi One Piece Karakterisin
Vivi

Nefertari Vivi Alabasta Krallığının prensesidir. Ailesi Dünya Hükümetini kuran ve Semavi Ejderleri kovup insanlarla birebir ilişki kuran asil ailedir. Ve Vivi de bu fedakarlık ve liderlik duygusunu her zaman gösteriyor.

Kibarlığı sebebiyle sürekli insanlar için endişeleniyor ve onlar için üzülüyor. Adalete çok önem veriyor ve hainlere karşı insanlara haklarını korumalarını gösteriyor. Terazi burcu her zaman eşitlik peşindedir. Vivi de bu eşitliğin peşinde.

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak): Trafalgar Law

Hangi One Piece Karakterisin
Law

Trafalgar Law’ın oğlaklarda da olduğu gibi bütün hayatı çabalama ve dünyadaki yerini elde etme ile geçmiştir. Ve hayatına geçmişteki hatalarını telafi etme duygusuyla devam etmektedir.

Bunu ise her şeyi sabırla planlayarak, her bir detaya önem vererek ve bir sorun çıkarsa diye yedek plan yaparak başarıyor. Her oğlakta olduğu gibi Law sürekli hedeflerinin peşinde ve arada bir mola verse iyi olur.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım): Roronoa Zoro

Hangi One Piece Karakterisin
Zoro

Roronoa Zora hasır şapkalıların en patlamaya hazır kişiliklerinden birisi. Kimse hiçbir zaman ne düşündüğünü bilmiyor, onun güvenini kazanmak çok zor ve Zoro her an bir düşmanının üzerine atlayabilir.

Her akrepte olduğu gibi Zoro ateşli ve tehditkar bir enerjiye sahip ve düşmanlarına bu şekilde korku veriyor fakat sevdiği şeyleri korumak için her zaman hazır.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat): Nico Robin

Hangi One Piece Karakterisin
Robin

Nico Robin, doğduğu günden beri keskin bir kişiliğe sahip olmuştur. Bu tuhaf ailesinden mi geliyor yoksa arkeolojik dünyaya olan ilgisinden mi bilinmez fakat Nico Robin’i başka bir çocukla karıştıramazsınız. Yıllar boyu kendi hedeflerine ulaşmak için yalnız bir şekilde çalıştı.

Ama bu güzel bir takımda iş yapmayacağı anlamına gelmiyor elbette. Hasır Şapkalılar gibi bir aile Robini olduğu yerde tutabilir. Kesinlikle herkesle iyi anlaşabilecek çok yönlü bir kişiliği var. Kovalar genellikle bireysellerdir ve Robin gibi arkadaşlarının yanında dururken tek başlarına yolculuklara çıkabilirler.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık): Gol D. Roger

Hangi One Piece Karakterisin
Roger

One Piece dünyasında Korsan Kral’dan daha büyük hayalperest çok az vardır. Roger macera duygusu dünyada ne varsa yoksa toplamasına sebep olmuş bir adamdır.

Böyle bir tutku sayesinde etrafındaki insanlara da umut olmuş ilham getirmiştir. Yay burcu zeki ve neşeli bir burçtur.

Balık (19 Şubat – 20 Mart): Coby

Hangi One Piece Karakterisin
Coby

Coby gibi insanlar genelde düşünülmezi düşünürler ve diğerlerine yardım ederler. Coby ilk başta güçsüz ve yardıma muhtaç tanıtılsa da sıkı çalışma ve kararlılığı sayesinde insanların koruması olmuştur. Ve hiçbir zaman ahlakının sert bir kanun tarafından kirletilmesine izin vermemiştir.

Genellikle problemleri karışık bir yöntemle halleder ve her şeyi olduğu gibi yorumlar. Korsanları direkt olarak düşman olarak görmez insan olarak görür. Balık burcu iç çatışmanın burcudur. Ya gerçeklikten dolayı çıldırılır ya da değişimin içinde kaybolunur. Bazen bu duygular insana fazla gelse de Coby örnek alınmalıdır. Güçsüz biri iken kararlılığı ile denizdeki büyük balıklardan birine dönüşmüştür.

İçerik Yazarı Keşif Asya

KesifAsya.com / Eski Çeviri Kurucusu

Bir cevap yazın

image 18 min 1024x512 min

BL Manga Önerileri – En Sağlıklı İlişkiye Sahip 10 Çift

Yetişkin Manga

Bu Yılın En İyi Yetişkin Mangaları