in ,

Doctor Elise: The Royal Lady With the Lamp Anime Uyarlaması Geliyor!

Romantizm ve reenkarne türü olan Doctor Elise: The Royal Lady With the Lamp manhwasının anime uyarlaması, okurlarını heyecanlandırdı.

Sugoi LITE’ın attığı tweet’e göre, Doctor Elise manhwası animeye uyarlanacak. Bu içeriği bizler yazarken animasyon stüdyosu, kadro ve seslendirme detayları hâlâ kesinleşmemiş olup resmi bir açıklama yapılmadı. Bununla birlikte, hayranlar bu haberi büyük bir heyecanla okudular ve hayranlardan birisi “Off, en sevdiğim manhwa, keşke hemen gelse” şeklinde bir tweet attı.

Doctor Elise: The Royal Lady With the Lamp

Doctor Elise: The Royal Lady With the Lamp Anime Uyarlaması Bekleniyor!

Doctor Elise: The Royal Lady With the Lamp
Doctor Elise: The Royal Lady With the Lamp

Why Raeliana Ended Up at the Duke’s Mansion’un anime uyarlama haberinden sonra birçok okuyucu, hangi manhwa uyarlamasının geleceğini merak etti. @/fairylatte_ kullanıcı isimli bir okuyucu, Why Raeliana Ended Up at the Duke’s Mansion ve Doctor Elise gibi romantizm manhwalarının uyarlamalarının yapıldığını belirten bir durum fark etti. Birçok okuyucu, bu durumun daha fazla manhwanın uyarlamasının olacağını umut ettiler. Doctor Elise, Şubat 2022’den itibaren toplam yedi cilt ile 500.000 adet satarak oldukça popüler bir manhwa haline gelmişti.

Doctor Elise: The Royal Lady With the Lamp Konusu

Doctor Elise: The Royal Lady With the Lamp
Doctor Elise: The Royal Lady With the Lamp

Doctor Elise: The Royal Lady With the Lamp hikayesi, modern dünyada geçen bir isekai hikayesidir. Ana karakterimiz olan Elise de Lambert, günümüz dünyasında bir doktordur, ancak bir gün beklenmedik bir şekilde, tıbbi becerilerini kullanmak için günümüz dünyasına değil, ortaçağa reenkarne olur.

Yeni yaşamında, Elise, genç bir kız olarak başka bir ailenin üyesi olarak doğar. Ancak, onun tıbbi bilgisi, zamanının çok ötesinde olduğundan, yeteneklerini kullanarak kendini ve sevdiklerini korumak için savaşmak zorunda kalır. Daha sonra, kraliyet ailesinin doktoru olarak seçilir ve halkın tıbbi ihtiyaçlarına yardım etmek için elinden geleni yapar.

Elise, sağlık hizmetleri, tıp ve büyü gibi konularda uzmanlaşmıştır. Hikayenin odak noktası, Elise’in kraliyet ailesine hizmet ederken karşılaştığı zorluklar ve hastalıklarla mücadelesi üzerine kuruludur. Karakterimiz, tıbbi bilgisi ve becerileri ile herkese yardım ederken, kendisinin de kraliyet ailesinin içindeki entrikalara karşı savaşması gerekecektir.

Doctor Elise: The Royal Lady With the Lamp, tarihi bir fantezi hikayesi, tıbbi dram ve romantizm unsurlarıyla dolu bir manhwa serisidir.

İlginizi Çekebilir:  Solo Leveling'den Sonra Okunabilecek İki Manhwa
Chainsaw Man

Chainsaw Man: Dört Atlı Kim?

Küçük Cadı Kiki

Küçük Cadı Kiki: Jiji Kikiyle Gerçekten Hiç Konuştu mu?