in , , ,

Genshin Impact, Ufotable Tarafından Animeye Uyarlanıyor!

Genshin Impact, Ufotable Tarafından Animeye Uyarlanıyor!

HoYoVerse’in popüler oyunu olan Genshin Impact, Demon Slayer ve Fate serisi uyarlamalarıyla ünlü olan anime stüdyosu Ufotable tarafından animeye uyarlanıyor.

Resmi Genshin Impact YouTube kanalı, 17 Nisan 2024 tarihinde, şu anda gümüş saçlı Arlecchino tarafından yönetilen Ocak Evi’ne atıfta bulunan “Jinchuu Uta” veya “Közde Yanan Şarkı” adlı yedi dakikalık bir anime yayınladı. Hayranlar, Arlecchino’nun hikayesine odaklanan ve Ufotable tarafından uyarlanan Genshin Impact anime kısa filmine aşağıdan göz atabilirler.

YouTube video

Arlecchino, Japonya’daki popüler Brave Bang Bravern! anime serisinde ve son derece başarılı Mobile Suit Gundam SEED Freedom’da yer alan ses aktörü Nanako Mori tarafından seslendiriliyor. Kısa film, 16 Nisan’da yayınlanan ve Arlecchino’nun geçmişini ortaya çıkarma vaadiyle birçok kişiyi heyecanlandıran resmi fragman’ı takip ediyor ve Genshin Impact sürüm 4.6’ya 5 Yıldızlı Pyro karakteri olarak eklenmesinden önce geliyor.

Genshin Impact’in ‘The Song Burning in Embers’ Filmi Ufotable İş birliklerinin İlki

The Song Burning in the Embers, önümüzdeki yıllarda beklenen birkaç HoYoVerse x Ufotable projesinden sadece biri. İkili, 2022 yılında bir ortaklık kurduklarını duyurarak, “Gelin bu uçsuz bucaksız büyülü macera dünyasına birlikte adım atalım! Genshin Impact ve Ufotable arasındaki uzun vadeli iş birliği projesi başladı.” Anime ile ilgili güncellemelerin nispeten eksikliğinden kaynaklanan gerginliğe rağmen, hayranlar Ufotable’ın kalitesinden emin bir şekilde devam ediyor ve Demon Slayer 4. Sezon resmi yayın tarihini aldıktan sonra bu Mayıs ayında tekrar gösterilecek.

Genshin Impact, aylık tahmini 60 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan HoYoVerse tarafından geliştirilmiştir. Resmi olarak tanımlanmıştır: “Yaşamla dolu ve elemental enerjiyle akan geniş bir dünya olan Teyvat’a adım atın. Siz ve kardeşiniz buraya başka bir dünyadan geldiniz. Bilinmeyen bir tanrı tarafından ayrıldınız, güçlerinizden mahrum bırakıldınız ve derin bir uykuya daldırıldınız, şimdi ilk geldiğinizden çok farklı bir dünyaya uyanıyorsunuz. Böylece her elementin tanrısı olan Yedi’den cevaplar aramak için Teyvat’taki yolculuğunuz başlıyor. Yol boyunca bu harikulade dünyanın her karışını keşfetmeye, çeşitli karakterlerle güçlerinizi birleştirmeye ve Teyvat’ın barındırdığı sayısız gizemi çözmeye hazırlanın…”

İlginizi Çekebilir:  Demon Slayer Daha Karanlık Olmalıydı

Kaynak: YouTube aracılığıyla Genshin Impact

Ranma 1/2 Hakkında Bilmediğiniz Şeyler!

Ranma 1/2 Hakkında Bilmediğiniz 10 Şey

Solo Leveling: Arise 8 Mayısta Çıkıyor!

Solo Leveling: Arise Oyunun Çıkış Tarihi Açıklandı!