in , , ,

Solo Leveling: Arise Oyunun Çıkış Tarihi Açıklandı!

Solo Leveling: Arise 8 Mayısta Çıkıyor!

Solo Leveling oyunu Solo Leveling: Arise, global çıkış tarihini onayladı ve geliştiricisi olan Netmarble, oyunu önümüzdeki ay (8 Mayıs) dünya çapında çıkışını bekleyen hayranlarına nihayet tanıtmaya hazır.

Bir basın açıklaması aracılığıyla, Netmarble’ın Solo Leveling: Arise, bir aydan kısa bir süre sonra 8 Mayıs’ta mobil (App Store ve Play Store) ve PC (Mac, Windows) üzerinden Steam ve Netmarble Launcher aracılığıyla yayınlanacak. Ön kayıt için özel oyun ödülleri hala mevcut ve 12 milyon kullanıcının şimdiden ön kayıt yaptırdığı açıklandı.

Solo Leveling Arise

Açıklama şöyle devam ediyor: “Hayranlar, oyun Mayıs başında resmi olarak piyasaya çıktığında Efsanevi Eser Setleri, Sung Jinwoo için Şık Siyah Takım Elbise Kostümü, her özellik için iki Mana Gücü Kristali (toplam 10) ve 100.000 Altın gibi çeşitli sınırlı süreli ödüller kazanabilirler. Kaydolan tüm oyunculara ön kayıt ödülü olarak Jinwoo’nun değerli ortağı/avcısı Yoo Jinho’yu kazanma fırsatı da verilecek.”

Solo Leveling: Arise Oyuncuların Zamana Karşı Saldırı, Avcı veya Hikaye Modunda Oynama İmkanı Sağlıyor!

Arise‘ın merakla beklenen lansmanı için zaman hızla daralıyor. Mayıs ayındaki çıkışından önce, beta testi çıkış tarihi ve Solo Leveling: Arise konsol çıkış penceresi ortaya çıktı. Oyunda üç mod bulunuyor: Zamana Karşı Saldırı Modu, avcıların oynanabilir Jin-woo’yu destekleyerek “beceri ve destek avcılarının kombinasyonuyla çeşitli canavar modellerini parçaladıkları”; Avcı Modu, oyuncuların Cha Hae-in, Lim Tae-gyu, Baek Yun-ho, Lee Joo-hee ve Kim Chul karakterlerinden birini seçerek belirli bir süre içinde canavarları öldürdükleri; ve Hikaye Modu, Jin-woo’yu orijinal webtoon içeriğinden takip eden.

Solo Leveling: Arise 8 Mayıs’ta çıkıyor ve anime uyarlamasının ikinci sezonunun da çok geçmeden yayınlanması bekleniyor. Crunchyroll ikincisini anlatıyor: “Seni öldürmeyen şey güçlendirir derler, ancak dünyanın en zayıf avcısı Sung Jinwoo için durum böyle değil. Yüksek rütbeli bir zindanda canavarlar tarafından acımasızca katledildikten sonra Jinwoo, sadece kendisinin görebildiği bir program olan ve onu her yönden geliştiren Sistem ile geri döndü. Şimdi, güçlerinin ardındaki sırları ve onları ortaya çıkaran zindanı keşfetmek için ilham alıyor.”

İlginizi Çekebilir:  Jujutsu Kaisen: Anime ve Manga Arasındaki 10 Fark
Genshin Impact, Ufotable Tarafından Animeye Uyarlanıyor!

Genshin Impact, Ufotable Tarafından Animeye Uyarlanıyor!

Harem Anime

En İyi Harem Animeleri